Hızlı Konu Açma

Hızlı Konu Açmak için tıklayınız.

Son Mesajlar

Konulardaki Son Mesajlar

Reklam

Forumda Reklam Vermek İçin Bize Ulaşın

RaıdCall Klanlar Arası Ücretsiz Sohbet

ossi51

<marquee><span style="text-shadow: 0px 0px 1px gre
Fahri Üye
Galatasaray
Katılım
29 Temmuz 2014
Mesajlar
317
Tepkime puanı
5
Puanları
106
Konum
Niğde, Turkey
RaidCall aynı Teamspeak gibi "multiplayer" oyunlar oynarken arkadaşlarınız ile sesli iletişim kurmasını sağlayan ve sisteminize çok yüklenmeyen gelişmiş bir programdır. Tamamen bedava olan RaidCall'ın aynı zamanda kullanımı da kolay.

Yapmanız gerekenleri adım adım anlatacağım;

1) Öncelikle RaidCall son sürümünü indirip bilgisayarınıza kurun.

2) Programı kurduktan sonra çalıştırın.Karşınıza aşağıdaki gibi bir menü çıkacak.Bu menüde önce sol altta kiCreate a new Account kısmına tıklayarak yeni bir üyelik alacaksınız.Daha sonra üyeliğiniz ile giriş yapacaksınız.3) Daha sonra karşınıza RaidCall'un ana sayfası çıkacak.Hemen Search kısmına isterseniz cncturkiye isterseniz de her grubun sahip olduğu ID numarasını yazarak enter'a basınız.Tavsiyem grubumuzun ID numarasını yani 5157420 yazarak odaya girmeniz.Bazen sadece grup ismini yazarken hata alabiliyorsunuz veya odaya girmeme gibi sorunlar ile karşılaşabilirsiniz.Daha sonra grubumuza geldiğinizde sağ üst köşede bulunan invite tuşuna tıklayarak gruba üye olamak için istek yollayabilirsiniz

İndirme:

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt OlunVirüsTotal:

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

 

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)

Üst