Hızlı Konu Açma

Hızlı Konu Açmak için tıklayınız.

Son Mesajlar

Konulardaki Son Mesajlar

Reklam

Forumda Reklam Vermek İçin Bize Ulaşın

Metin2 En İyi Savascı Efsunları

Tusunami

Fahri Üye
Fahri Üye
Galatasaray
Web sitesi
www.twitter.com
Merhaba Arkadaslar Ben Fullmmo Uyesı Oout Bugun Sizlere En iyi Savascı Efsunlarını En Saglam Savascı Efsunlarını Soyleyecegım.

Zırh

Sıyah Celik Zırh +9 Tercıh Edılmelıdır.Serverınızde Sıyah Celık Zırhtan Dahada Iyı Zırhlar Varsa Onlarıda Takabılırsınız.

Kılıç

Bıcak

Ciftel

Hp

Şimşek Savunması [Ruzgar Savunması] 2 Sınden Birisi Tercih Edilir.Nedeni İse Şimşek Savunması Krıtıgı Önlerken Ruzgar Savunması Delıcı Vrusu Onlemektedır.

Tas Olarak : Savunma,Korunma,Yasam Tası Basabılırsınız.

Silah

Muharebe Kılıcı Tercih Edilmelidir.Nedeni Büyülü Saldırı Değeri Yüksek oldugundan Skıll Hasarınızıda Arttıracaktır.

Kritik Vurus Sansı

Delici Vurus Sansı

Yarı İnsanlara Karsı Gucluluk

Güç

Ceviklik [Siz Zehır Veya Sersemlık Değişimi Yapabılırsınız.] Ama Benim Tercihim Cevikliktir.Nedeni İse Ceviklik Savunma Veriyo Olup Yanı Sıra Buyu Hasarıınıda Arttırıyor Olmasıdır.

Tas Olarak : Savascıi,Sura,Sogutma Tası Basabılırsınız.[Benim Tercihim Sogutma Tası Yerıne Nınja Tasıdır]

Kolye

Kılıç

Bıcak

Ciftel

Hp

Kritik Bu 5 Efsunu da Getirirseniz Karakteriniz İçin İyi Olacaktır

Ayakkabı

Kılıç

Bıcak

Ciftel

Hp

Kritik Bu 5 Efsunu da Getirirseniz Karakteriniz İçin İyi Olacaktır

Kupe

Kılıc

Bıcak

Cıftel

Yarı İnsanlara Karsı Güçlülük

Zehre Karsı Koyma [Eger Serverınızde Okcu Nınja Sayısı Coksa 5.Efsunu Oka Karsı Dayanıklılık Yapabılırsınız.]

Bilezik

Hp

Büyü Savunması

Şimsek Savunması

Ruzgar Savunması Eger Bu 5 Efsunu Bır Arada Getırebılırsenız Muhtesem Bır Bılezık Olup Sızlerı Krıtık Ve Delıcıden Korumaya Yarıyacaktır.

Kask

Büyü Savunması

Ruzgar Savunması

Şimsek Savunması

Zehirleme Değişimi [Bir Diğer Efsunda Oka Karsı Dayanıklılık Yapabılırsınız Bu Efsun Sızı Okcu Nınjaların Duz Vurusundan Koruyacaktır.]

Kalkan

Her Karakter İçin Bir Kalkan Dizmeniz Gerekecektir.

Savascı Karakter İçin : Şahin Kalkan Tercih Edilir.Nedeni İse %20 Savascılara Karsı Savunma Özelliğinin Olmasıdır.

Efsun olarak : Sersemlık Karsısında Bagısıklılık

Güç

Vücut Darbelerini Yansıtma

Çeviklik [Ben Çevikliliği Tercih Ediyorum.Nedeni İse Savunma Veriyo Olup Buyu Hasarınıda Cogaltmasıdır.Ama Bunun Yerıne Beden Karsısındakı Atakların Bloklanma da Getirebilirsiniz.]

Sura Karakter İçin : Aslan Ağzı Kalkan Tercih Edilir.Nedeni İse %20 Suralara Karsı Savunma Özeliğinin Olmasıdır.

Efsun Olarak : Sersemlık Karsısında Bagısıklılık

Güç

Beden Karsısındakı Atakların Bloklanması

Ninja Karakter İçin : Kaplan Kalkan Tercih Edilir Nedeni İse %20 Ninjalara Karsı Savunma Özelliğinin Olmasıdır.

Efsun Olarak Sersemlık Karsısında Bagısıklılık

Güç

Çeviklik Tercih Edilir.

Şaman Karakter İçin : Ejderha Pulu Kalkan Tercih Edilir.Nedeni İse %20 Samanlara Karsı Savunma Özeliğinin Olmasıdır.

Efsun Olarak : Sersemlık Karsısında Bagısıklılık

Güç

Beden Saldırılarını Bloklama Tercih Edilir.

Benim Efsunlarım Boyledır Eger Bır Yanlısım Var İse Affedin.Sizinde Eklemek İstediginiz Efsun Var İse Yoruma Yazabılırsınız Ama Verdigim Efsunların Hepsını Getırebılırsınız Oynadıgınız Serverın En Iyı Karakterı Sız Olabılırsınız.

TAMAMEN KENDI YAPIMIMDIR HICBIR YERDEN ALINTI DEGILDIR.

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)