Hızlı Konu Açma

Hızlı Konu Açmak için tıklayınız.

Son Mesajlar

Konulardaki Son Mesajlar

Reklam

Forumda Reklam Vermek İçin Bize Ulaşın

Mesut Özil Gazze’ye yardım yaptı mı?

ossi51

<marquee><span style="text-shadow: 0px 0px 1px gre
Fahri Üye
Galatasaray
Türk kökenli Alman oyuncunun basın danışmanı, Mesut Özil'in dünya kupası şampiyonluk primi olan 300 bin euroyu Gazze'deki çocuklara bağışladığı şeklindeki haberlerin doğru olmadığını bildirdi.

Almanya A Milli Futbol Takımı ve Arsenal’in futbolcusu Mesut Özil’in, Almanya Futbol Federasyonu’nun dünya şampiyonluğu için verdiği 300 bin avroluk primi Gazze’deki çocuklara bağışladığı yönünde çıkan haberlerinin doğru olmadığı açıklandı.
Özil’in basın danışmanı Roland Eitel, yaptığı açıklamada, “Özil, Gazze’ye bağışta bulunmadı. Açıkçası bu haberin nereden çıktığını da bilmiyoruz” ifadesini kullandı.
Özil’in Brezilya’dayken 11 çocuğun ameliyatı için bağışta bulunduğunu hatırlatan Eitel, Mesut Özil’in şu an tatilde olduğunu söyledi. Bazı gazeteler ve internet sitelerinde, Mesut Özil’in Almanya Futbol Federasyonu’nun dünya şampiyonluğu için verdiği 300 bin avroluk primi İsrail’in bombaladığı Gazze’deki çocuklar için bağışladığı iddia edilmişti.

Öte yandan, Mesut Özil, dün Facebook sayfasında Almanya forması giyen 4 çocukla çektirdiği fotoğrafı paylaşmış ve fotoğrafın altında, “Sevgili arkadaşlar, Dünya Kupası öncesi 11 hasta çocuğun ameliyat masrafları için destek olmuştum. Dünya Kupası zaferimiz ile beraber bu sayıyı sadece 11 ile sınırlamayıp tüm takım oyuncu sayımız olan 23′e yükseltiyorum. Bu benim turnuva süresince tüm Brezilya halkından gördüğüm misafirperverliğe karşılık kişisel bir teşekkürümdür” ifadelerini yazmıştı.

ossi51

<marquee><span style="text-shadow: 0px 0px 1px gre
Fahri Üye
Galatasaray
Önemli değil ben teşekkür ederim.

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)