Hızlı Konu Açma

Hızlı Konu Açmak için tıklayınız.

Son Mesajlar

Konulardaki Son Mesajlar

Reklam

Forumda Reklam Vermek İçin Bize Ulaşın

Katta pot derdi almak istemeyen bu konuya baksın.

Tusunami

Fahri Üye
Fahri Üye
Galatasaray
Web sitesi
www.twitter.com
Biliyoruz ki kata çıktığımızda potta sürekli bir azalma görülür düşük lvl lerde kata çıktığımızda hep pot ile ayakta kalır ve kasılırız ve bu yüzdende pot savaşları yapma gereği duyarız.

Fakat artık , katta pot savaşı yapılamıyormuş , bu yüzden de artık daha iyi yöntem arayışına girmemiz gerekiyor.

Metin2 karakterleri arasında savunması en bol karakter, Zihinsel savaşçılardır ve bedensellerin bk ları gibi pahalı bk ya sahip değildir o yüzden savaşçılar arasında en ekonomik tür Zihinsel savaşçılardır.

Pot bitince tekrar inmek zorunda kalıyoruz ve çıkarkende yine bilet gidecek.Bu yüzden , Zihinsel bir savaşçı açarsak rahatlıkla 1 ay içinde 50 lvl yaparız 50 lvl olunca zaten yaklaşan görevlerle falan 52 olur. 52 lvl bir zihinsel , 60 lvl bir bedensel kadar sağlam olur ( 61 değil çünkü 61 lvl de bedenseller yeni kalkanlarıyla güçlü olurlar).

52 lvl bir zihinsel ve 35 lvl bir kritikçi bir şaman çıkartıyoruz kata(35 çünkü ejderha yardımı ve kutsama master olmalı 17 de açarak skilleri).

şamanla savaşçıyı kata çıkartırken envanterin 4 te 3 ünü kırmızı pot , 4 te 1 ini de mavi pot la dolduruyoruz( büyük boy) .

şamanın (35 lvl ) , 2 yardım skillinin yardım oranı %30 kritik , %30 bedensel koruma ( skiller m3 olduğu varsayılır ve +4 zekalı item taktığı varsayılırsa ki o kdr zor bir şey değil ). ile ZİHİNSEL savaşçımız orda rahat bi 5 lvl fln alır.

sonra inip tekrar 2 çarında envanterini potlarla doludurun yine çıkartın kata, zihinsel artık 61 lvl e gelince +7 et( en aşağı bu +6 olmasın) , +9 kalkan(61 lvl liği çok yüksek defans a sahip) itemlerini takın o zmn da zaten şamanınız 51 olmuştur( arada bir şamanı kastığımız ve skilleri de en kötü ihtimalle m5 yaptığımız zaman).

artık 61 lvl zihinsel ve %33 kritik , %33 koruma , %33 yansıtma yardımları verende bir şamanınız var artık 4 envanter full potla( 2 çar vardı çünkü) , rahat bi 66 olursunuz, 66 olunca siz yine inin pot alın ve çıkın

tekrar çıktığınızda zaten 66 lvl diniz 72 olana kdr 71 de olabilir kasılın 71 olunca eğer potunuz kalmışsa bitirene kadar kasılın ve inin artık 72 lvl zihinsele sahipsiniz inin artık kattan bi daha çıkmayın artık önünüzde orman ve sürgün mağarası var.

Bunlar benim kendimce parlak bulduğum düşüncelerim , bu yöntemin işe yarayacağını düşünüyorum tabii bu anlattığım lvl atlamaları YÜZÜKSÜZ günde 6 saat fln oynamanızla yaklaşık 2 ayda fln 71 olursunuz ( kendimce düşüncem).

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)