Hızlı Konu Açma

Hızlı Konu Açmak için tıklayınız.

Son Mesajlar

Konulardaki Son Mesajlar

Reklam

Forumda Reklam Vermek İçin Bize Ulaşın

Büyülü Silah SURA 5/5 Efsun Klavuzu

Tusunami

Fahri Üye
Fahri Üye
Galatasaray
Web sitesi
www.twitter.com
Öncelikle İyi Akşamlar Dikkatimi Çekti Aşağıda Bir Arkadaşımız KARABÜYÜ Sura Klavuzu Açmış Nedense 1-2 Saat İçinde Hit Olmuş.Ben Sabah Zihinsel Efsunlarını Yazdım Uğraşarak O Arkadaş Alıntı Yaptımı Bilemem Ama Ben Elle Yazdım Yorum Bile Atan Yok Ben Yinede Konulara Devam Ededeceğim.

Başlıyalım.

KLasik Kasktan Başlıyıp Silahta Bitiricem.

Kask :

Max - Yarı-İnsanlara Karşı Güç

Max - Büyüye Karşı Dayanıklılık

Max - Şimşeğe Karşı Dayanıklılık

Max - Rüzgar Dayanıklılığı

Max - Oklardan Korunma Şansı Veya Ateşe Karşı Dayanıklılık

Şamanının Kükreme Ve Atış Skillerinden Gelen Zehri Korur Ateş Karar Sizin Tavsiyem Ateşden Yana Oklardan K. Ş. Sadece MESAFEYİ Artırır O Kadar.

Bilezik :

Max - Yarı-İnsanlara Karşı Güç

Max - Büyüye Karşı Dayanıklılık

Max - Şimşeğe Karşı Dayanıklılık - Delici

Max - Rüzgar Dayanıklılığı - Delici

Max - Hayat Puanı ( HP )

Not : Şimşek Veya Rüzgardan Birini Eleyip Delici Vuruş ŞANSI Getirmenizi Şiddetle Tavsiye Ediyorum.

Kopyala Yapıştır Yapıyorum Zihinsel Savaşçı Efsunları Klavuzumdan. Ö.Dilerim Yoruldum Uykusuzum Mlsf.

Kolye : Kolye Ve Ayakkabının Efsunları 2 Seçeneklidir Ya Lonca Savaşı İçin Yada 1-1 Düellolar İçin 2'sinide Göstericem.

Cennetin Gözü Kolye ( Nedeni Delici Bize Lazım Arkadaş )

Max - Kılıç Savunması

Max - Bıçak Savunması

Max - Çift-el Savunması

Max - Kritik Vuruş Şansı - Oka Karşı Dayanıklılık

Max - Yaşam Puanı ( HP )

Not : Lonca Savaşlarında Kritik Yerine Oka Karşı Dayanıklılık Efsunu Tercih Edilir Kritik Zayıflıgını Lonca Skill'inden Tamamlıyabilirsiniz. 1-1'de Oka Karşı Dayanıklılık Kullanırsanız Kritik Gelmez Ve Düello Zorlaşır.

Ayakkabı : Anka Ayakkabı.

Max - Kılıç Savunması

Max - Bıçak Savunması

Max - Çift-el Savunması

Max - Kritik Vuruş Şansı - Oka Karşı Dayanıklılık

Max - Yaşam Puanı ( HP )

Not : Lonca Savaşlarında Kritik Yerine Oka Karşı Dayanıklılık Efsunu Tercih Edilir Kritik Zayıflıgını Lonca Skill'inden Tamamlıyabilirsiniz. 1-1'de Oka Karşı Dayanıklılık Kullanırsanız Kritik Gelmez Ve Düello Zorlaşır.

Küpe : Küpe Her Karekterde Lonca 1-1 Farketmez Efsunlar Aynıdır.

Küpe Şahsen 2 Küpe Yapmanızı Öneririm 1 Adet Abanoz 1 Adet Cennetin Gözü Küpe Nedeni Bazı Arkadaşların Oynadıgı Serverda Kılıç Sav. Fazla Olur Düz Vurmak Zorunda Kalırlar O Vslerde Abanoz Skillerinin Daha Çok Vurdugu Serverlarda Cennetin Gözü Küpe Tercih Etmelidirler

Max - Kılıç Savunması

Max - Bıçak Savunması

Max - Çift-el Savunması

Max - Oka Karşı Dayanıklılık

Max - Yarı-İnsanlara Karşı Güçlü

Sıra Geldi Kalkanlara 4 Adet Kalkan Yapacağımız İçin Kolay Olmayacaktır.

Max - Güç

Max - Çeviklik

Max - Zeka

Max - Yarı-İnsan

1 - Sersemliğe Karşı Dayanıklılık

Not : Arkadaşım Ben Düz Vurmam Skillerle Hallederim Diyen Varsa Güç'ü Kaldırıp Beden Blok Getirsin Ben Düz Vururum Diyen Çevik Kaldırıp Beden Eklesin Benim Söylediğim EFsunlarla Her 2 Siylede Fazla Vurursunuz. ! Benim Tercihim Bunlardan Yana İsteyen Kullanır İstemeyen Kullanmaz.

Zırh :

Max - Kılıç Savunması

Max - Bıçak Savunması

Max - Çift-el Savunması

Max - Oka Karşı Dayanıklılık

Max - Yaşam Puanı ( HP )

Sıra Geldi Tartışmanın Kralı Olan Silaha Hem EFsun Hem Silah Konusunda Bir Çok Arkadaşımız Kararsız Durumda 1-2 Örnek Vereyim TR Oynadıysanız aNu Rap3RTR Gibi Zamanın Büyülü Silahlarının Elinden Düşmeyen Triton Vardır 4 Sene TR Oynadım Ama Kimsede Kutsal Görmedim.

Eğer Skillere Yoğunlaşacaksanız Kutsal Daha İyi Olabilir Tritonun Saldırı DEĞERİ Çoktur Kutsalın Büyülü Saldırı Değeri Ama Benim Tercihim Her Zaman Triton. !

Max - Güç

Max - Çevik

Max - Zeka

Max - Yarı-İnsan

Max - Delici Veya Kritik Vuruş Şansı Karar Sizin. Pek Bişi Demiyorum

Taşlar . 2 Adet Triton Bulabilme Şansınız Varsa Bunları Şahet Bunları Bulamam Diyen Varsa Diğerini Yapsın

Eğer Taşlara + Basılmıyorsa

+4 Savaşçı

+4 Sura

+4 Sogutma

Bulduysanız Diğerine Bunları

+4 Şaman

+4 Sura

+4 Sogutma

Eğer Bulamıyorsanız Alttakini Yapın

+4 Savaşçı

+4 Sura

+4 Ninja

Benden Bu Kadar Yorumları Eksik Etmeyin. ALıntı Konular HİT Oluyor EMEKLER ÇÖP. ! DEĞER VERİN

[/CENTER]

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)