Hızlı Konu Açma

Hızlı Konu Açmak için tıklayınız.

Son Mesajlar

Konulardaki Son Mesajlar

Reklam

Forumda Reklam Vermek İçin Bize Ulaşın

Moussa Sow: "İnandık ve başardık"

JustSenss

Üye
Fenerbahçe
Kayıtlı Üye
Senegalli oyuncumuz Moussa Sow, güzel bir sezon geçirdiklerini söylerken, en baştan beri başaracaklarına inandıklarını belirtti. Maçın ardından açıklamalarda bulunan Moussa Sow "Taraftarlarımızla güzel bir parti yaşamak için bu maçı kazanmak istiyorduk. Çok güzel bir yıl geçirdik. Bize destek veren herkese teşekkür ediyorum. İnandık ve başardık. Kişisel olarak da iyi bir sezon geçirdiğimi düşünüyorum. Beni memnun eden bir sezon oldu bu sezon. Benim için başarılı bir sezondu. Belki merkez forvet olarak oynamıyorum ama buna rağmen 15 gol kaydettim. Gerçekten performansımdan çok memnunum. Allah'a şükrediyorum bu performansım için. 3 Temmuz'dan bu yana büyük sıkıntılar yaşayan Başkanımız var, O bu şampiyonluğu fazlasıyla hak etti. Başta Başkanımıza, bizi destekleyen taraftarımıza, tüm camiaya çok teşekkür ediyoruz. Pazar günü kutlamaları iple çekiyorum. Bana o günün çılgınca bir gün olacağını söylediler. Çok sevdiğim bir hocama parantez açmak istiyorum. Çok sevdiğim İsmail hocaya bana verdiği destekten dolayı çok teşekkür ediyorum. İdari menajerimiz Hasan Çetinkaya'ya da çok teşekkür ediyorum." diye konuştu. Hollandalı oyuncumuz Dirk Kuyt ise, "Harika bir geceydi. Bu maçı böyle bir şekilde kazanmak, taraftarlarla paylaşmak kadar güzel bir şey olamazdı. Tüm hafta boyunca bu maçı kazanmayı çok istedik. Bütün yıl taraftarlarımızın önünde maç kaybetmedik. Yılın son maçında 4 farklı oyuncunun golü ile 4-0 kazanmakher şeyi ortaya koyuyor†diyerek sezonu şampiyon olarak bitirmenin verdiği mutluluğu dile getirdi.

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)