Hızlı Konu Açma

Hızlı Konu Açmak için tıklayınız.

Son Mesajlar

Konulardaki Son Mesajlar

Reklam

Forumda Reklam Vermek İçin Bize Ulaşın

Metin2'de Başarılı Olmanın "TESADÜF" Formülü*

Kanatayak

Fahri Üye
Fahri Üye
Evet arkadaşlar, yanlış duymadınız.
Metin2'de başarılı olmanın tesadüf formülü var, bu formülü 3-4 Pvp'dir deniyordum. Gayet iyi sonuçlar elde ettim, herkesin elde etmesin için de HAYATMMO'da konu olarak yansıttım..

Sizin kafanızdaki, "Tesadüf Formülü nedir?" diye sorular oluşuyordur eminim, mantıklı gelmeye bilir.
Mantıkla tesadüfü bir arada asla tutamayız zaten, ama gerçekten işe yarıyor. Bunu denerseniz farkında varacaksınız.

Burada, oyundan öğreneceğimiz şeyler:
- Tesadüf her yerde vardır, ve beraberinde güzel sonuçlar doğurur.
- Başka karakter kullanamama korkunuzu gidereceksiniz.
- Başka bayrakta yalnız kalma korkunuzu gidereceksiniz.
- Kendinize güveniniz gelecek.
- "Şu karakter çok ezik," gibi ön yargılarınızdan kurtulacaksınız.
- Kızlarında" Metin2'den" az çok anladığının farkına varacaksınız.

Bir kaç tesadüf sonrası bu kadar şeyi kavrayacaksınız.

Öncelikle, bu konuyu okuyan arkadaşım. SEN!
Her, Pvp'de diyelim ki, "Ninja" açıyorsun.
Her, Pvp'de diyelim ki, "Mavi Bayrağı" seçiyorsun.

Ama, "Bazen o karakterin işe yaramadığını düşünüyorsun, herkes seni kesiyor, kese bileceklerin bile sana çok fazla damege vuruyor, arkadaş edinemiyorsun, kasamıyorsun, bir anda en iyi karakterin hiç anlamadığın "Şaman" karakterine dönüşüyorsa, artık oyundaki tesadüflerin farkına varman gerekiyor."

Her zamanki gibi, yeni bir Pvp'ye başlayacaksın, ama bu sefer farklı olacak.
Her, Pvp'de açtığın Ninja'yı, her, Pvp'de seçtiğin bayrağı değil de, oyunun yönlendirdiğini seçeceksin.

Nasıl mı? (Tesadüflere inanıyorsan resimlere göz at!)

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

Bu koşullar, sizin aklınıza yatmıyor olabilir. Kesinlikle haklısınız, tesadüf sonuçta, ama bende ve yönelttiğim arkadaşlarda işe yaradığını görüyorum çoğu kez,
"Yok ya, ben Sura kullanamam."
"Yok ya, ben Kırmızı Bayrakta yapamam." gibi ön yargılarınızı bir kenara bıracaksınız ve her şeyi yapa bileceğinizi göreceksiniz.

Bunları denedikten sonra, "Ee? Değişen bir şey yok." diyorsanız, tekrar Ninja ve Mavi Bayrağa döne bilirsiniz.
Tamamen size kalmış, ben Sancak MT2'de istek üzerine Bayrak değiştirdim, "Şaman ve Kırmızı Bayrak" gelmişti. Gayette güzel bir çarım, çok iyi arkadaşlarım oldu.
Denemenizi tavsiye ederim.

Herkese, "İyi Forumlar & İyi Oyunlar"

Moderatör tarafında düzenlendi:

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)