Hızlı Konu Açma

Hızlı Konu Açmak için tıklayınız.

Son Mesajlar

Konulardaki Son Mesajlar

Reklam

Forumda Reklam Vermek İçin Bize Ulaşın

Metin2 Sağlam Bir Şaman İçin Gereken Bütün Efsunlar !!!

Tusunami

Fahri Üye
Fahri Üye
Galatasaray
Web sitesi
www.twitter.com
Evet arkadaşlar daha önce krıtikçi şaman çok dizdim ve dizdiklerimde çok başarılı oldum bunun için bilgilerimi sizinlede paylaşmak istiyorum : )

Bunlar benim gözlemlerim beğenmezseniz kendi bildiğiniz gibi dizin ama dediklerimi yaparsanız çok sağlam bir şaman olursunuz : )

Silah - Silah hazırlarken item dönüstürmeden faydalanacağız : ) Bu taktiği herkez bilmez ama en önemli efsun Yarı İnsandır .

İlk Önce Kurtuluş Yelpazesine : Yarı İnsan - Kritik - Delici - Zeka efsunlarını getirin getiremiyorsanız eğer Yarı İnsan - Krtik - Zekada olabilir : )

Bu efsunları dizdikten sonra Epic surada dönüştürün oluşan yelpazeye fazladan 1 yarı insan daha eklencek ve dahada sağlam olacaksın : )

Zırh - Zırh olarak elinizde en iyi hangi item varsa onu kullanın : )

Efsunları : Kılıc - Bıcak - Cifel - HP veya 2 Savunma - Hp - Büyü Hızı Yapabilrsinz 2türlüde sağlam olacaktır iteminiz : )

Kalkan - Kalkanada hangi karakterle vs atıyorsak ona karşı savunma olan kalkanı kullanacağız . Kalkanların savunması kalkanın üzerinde yazar kime karşı oldugu yinede ben bir hatırlatayım :

Şahin Kalkan - Savaşçılara Savunma

Ejderha Pulu Kalkan - Şamanlara Savunma

Kaplan Kalkan - Ninjalara Savunma

Aslanağzı Kalkan - Suralara Savunma

Efsun Olarakda : Zeka - Atakları Bloklama - Yarı İnsan - Sersemlik Bağışık

Bazı arkadaşlar yavaşlama karsısında bağısıklıgı cok büyük görüyo ama bunun hiç bi yararı olmayacaktır bu efsunlar gelmezse zeka - yarı insan - sersemlik bağışık - vucüt darbelerini yansıtma olabilir : )

Kask : Kaskda 41 level kask olsun yada elinizde defansı en yüksek kasksa onu kullanın

Efsunları : Yarı İnsan - Büyü Savunması - Ateş Savunması - Hasarın Sp Tarafından Emilmesi öneririm herzaman ~

Ayakkabı : Ayakkabı Olarak Herzaman önerim Mest eden Ayakkabı ayakkabıda çok hata yapabilen oluyor ama herzaman mest eden ayakkabı kullanın çünkü mest eden ayakkabıda büyü hızı vardır : )

Efsunları : Kılıc - Bıcak - Ciftel - HP bunu getiremiyorsanız 2 Savunma - Hp - Krtik öneririm eğerki bunudamı getiremiyorsanız fazla önermem ama 2 Savunma - HP

Bilezik : Önerim Cennet Gözü Bilezik Krtik İşinize Baya bi yarıyacaktır : ) Zaten Krtikçi Şaman adındanda belli en önemli özelliği krtikdir : )

Efsunları : Hp - Ateş Savunması - Büyü Savunması - Yarı İnsan Eğerki bunu getiremiyorsanız Ateş Savunması yerine rastgele bi efsun getirebilrsinz ( :

Kolye : Cennet Gözü Kolye : Yine Krtiği çok yüksek oldugundan çok işinize yarıyacaktır efsunlarıda şöyledir :

Kılıc - Bıcak - Ciftel - HP eğerki bunu getiremiyorsanız 2 Savunma - HP - Rastgele efsun getirsenizde Olabilir : )

Küpe - Cennet Gözü Küpe : Zeka Kattığı için suralarda en önemli eşyalardan biridir +14 zeka veriyor +9u onun için mutlaka cennet gözü küpe kullanmalısınız - Efsunları :

Kılıc - Bıcak - CiftEl - Yarıİnsan getiremiyorsanız

2Savunma HP - Rastgele Efsun : )

Dediğim efsunları yaparsanız serverin KRALI Olabilirsiniz : )

Umarım Beğenmişsinizdir , Başarılar : )

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)