Hızlı Konu Açma

Hızlı Konu Açmak için tıklayınız.

Son Mesajlar

Konulardaki Son Mesajlar

Reklam

Forumda Reklam Vermek İçin Bize Ulaşın

Kral olurum

Floss

Üye
Galatasaray
Kayıtlı Üye
[h=2]"Önemli olan sadece derbileri değil, tüm maçları kazanmak. Tekliflerle ilgilenmiyorum Burak ve Cardozo ile en golcü isimler arasındayım, sezon sonunda her şey farklı olabilir"[/h]Beşiktaş'ın Senegalli yıldızı Demba Ba, siyah-beyazlı taraftarların yüzünü güldüren açıklamalarda bulundu. Tecrübeli oyuncu, ilk yarıdaki derbi maçlarında galibiyet alamamalarıyla ilgili olarak, "Önemli olan sadece derbileri kazanmak değil, tüm maçları kazanmak istiyoruz. Hedefimiz belli, bunda hiçbir değişiklik yok, şampiyon olmak istiyoruz. Genç bir kadroya sahibiz. Gençliğin getirdiği dinamizm gibi avantajların yanı sıra tecrübe eksikliği gibi dezavantajlar da var" ifadesini kullandı.

Benim işim değil
Siyah-beyazlı oyuncu, gelen tekliflerle ilgilenmediğini vurgulayarak, "Bu benim işim değil. Gelen tekliflerle hiç ilgilenmiyorum" dedi. Demba Ba; Burak Yılmaz ve Cardozo gibi isimlerle birlikte ligin en golcü isimleri arasında yer aldığını belirterek, "Onlarla birlikte kendimi en iyiler arasında görüyorum. İlk yarıda bunu defalarca kanıtladım. İkinci yarıda da yapmaya devam edeceğim. Sezon sonunda her şey farklı olabilir" diye konuştu.

Tek forvet olarak oynamayı sorun etmediğini dile getiren Demba Ba, "Çünkü hemen arkamda 10 numara pozisyonunda oynayan Sosa var. Sürekli varlığını hissettiren ve sürekli destek veren bir oyuncu. Gökhan Töre'den de aynı desteği alıyorum" şeklinde konuştu. Senegalli yıldız, Liverpool eşleşmesi için de şu yorumu yaptı: "Orada nefret dolu, çok kötü bir atmosfer olacağını düşünmüyorum. Geçen sezon orada yapmam gerekeni yaptım."

Bütün dünya şaşkın!
Milli takıma seçilmemesiyle ilgili soruyu "Buna tüm dünya şaşkın" diye yanıtlayan Demba Ba, kendisine idol olarak kimseyi görmediğini belirterek, "Örnek alınacak oyuncular var.. Thierry Henry, Cristiano Ronaldo, Benzema gibi. Türk oyunculardan da Arda Turan ve Gökhan Töre" ifadesini kullandı. Demba Ba, yeni transfer Milosevic için de, "Sağlam ve derli toplu oynayan bir futbolcu. Takıma katkısı olacaktır" yorumunu yaptı

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)