Hızlı Konu Açma

Hızlı Konu Açmak için tıklayınız.

Son Mesajlar

Konulardaki Son Mesajlar

Reklam

Forumda Reklam Vermek İçin Bize Ulaşın

Kalbim küt küt attı

Mr.Onur

Fahri Üye
Fahri Üye
Fenerbahçe
[h=2]Maç 1-1 olacak diye çok korktuğunu söyleyen

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

'nin hocası, "1-0'da kalbim küt küt atıyordu. Allah korusun, bir gol yesek yanmıştık. İşte o zaman üzüntümden kahrolurdum" dedi[/h]F.Bahçe, taraftarı önünde Mersin İdmanyurdu'nu 1-0 mağlup ederken sezonun da en iyi futbolunu oynuyordu. 32'de Mehmet Topal'la ilk yarıda skor avantajı elde eden Kanarya, ikincisi için de saldırdıkça saldırıyor ancak top bir türlü içeri girmiyordu. 10 net pozisyon bu şekilde heba olup gidiyordu... Her gol kaçtığında iseİsmail Kartal saçını başını yoluyordu! Maç 1-0

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

'nin galibiyetiyle bitince, Kartal derin bir oh çekti. Ellerini havaya kaldırıp Allah'a şükretti.Gazeteciler, maç sonunda

'a neden bu kadar heyecanlandığını sordu. Sarı-lacivertli hoca bunu şöyle açıkladı:

Gol yer miydik? Elbette ki!
"Skor
1-0 iken kalbim küt küt atıyordu. İkinci golü bulup daha rahat oynamak vardı. Ama bu kadar iyi oynuyorsun, ikinci gol bir türlü gelmiyor. Allah korusun, bir gol yesek yanmıştık. Olmaz mıydı? Tabii ki olurdu. Bir ters topta işimiz bitebilirdi. İnanın maç 1-1 bitseydi çok üzülürdüm. Kahrolurdum"

Fenerbahçe'nin doğru yolda ilerlediğini savunan İsmail Kartal, bu sezon da şampiyon olacaklarını, bundan asla kuşku duymadığını söyledi.

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)