Hızlı Konu Açma

Hızlı Konu Açmak için tıklayınız.

Son Mesajlar

Konulardaki Son Mesajlar

Reklam

Forumda Reklam Vermek İçin Bize Ulaşın

Kabile Tanıtım Kuralları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mum

Üye
Fahri Üye
Transformice Kabile Tanıtım bölümü, her geçen gün oyuncu sayısı artan Transformice oyununun kabilelerine ayrılmış bir bölümdür. Bu bölümde sahibi/üyesi olduğunuz Transformice Kabilelerini tanıtabilir ve isterseniz belirlediğiniz kriterlerde olan üyeleri kabilenize alabilirsiniz.

Kurallar

• Kabile Tanıtım konusundaki tanıtım yazısına uymayan kabile konuları kilitlencektir.
  • Kabile Tanıtım konusu özenli olmalıdır, bozuk Türkçe ile ve gelişigüzel yapılan tanıtımlar doğrudan kapatılır.
  • Her kabile tanıtımı için sadece 1 adet konu açılır.
  • Üyeler konuları silebilme yetkilerine sahip değildirler, dolayısıyla konu arka sayfalara düştü diye yeni bir konu açılması kesinlikle yasaktır,ayrıca 24 saati geçmeden mesaj yazmalarıda yasaktır.
  • Kabile tanıtım konularında başka bir kabileye veya şahsa gönderme yapılması yasaktır!
  • Kabile tanıtımlarında konu başlığının tamamının büyük harfle yazılması yasaktır.
  • Tanıtımı yaparken kişisel çıkarlarınız için tanıtım konusuna facebook fanpage,twitter vs sayfa linkleri paylaşmak yasaktır.Bu durumda önce konu sahibi uyarılır eğer link kaldırılmaz ise konu kapatılır.

İyi Forumlar..

Moderatör tarafında düzenlendi:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)