Hızlı Konu Açma

Hızlı Konu Açmak için tıklayınız.

Son Mesajlar

Konulardaki Son Mesajlar

Reklam

Forumda Reklam Vermek İçin Bize Ulaşın

Internet Explorer Sertifika Hatası !!

Tusunami

Fahri Üye
Fahri Üye
Galatasaray
Web sitesi
www.twitter.com
Sorunu böyleo Olan arkadaslar ;

arkadaşlar bazı sitelere girince sertifika hatası veriyor.sebebi ne olaki?düzeltmem için ne yapmam lazım işletim sistemim xp sp3,explorer versiyon 8

hatada aşağıdaki gibi:

Bu web sitesinin güvenlik sertifikasında sorun var.

Bu web sitesi tarafından sunulan güvenlik sertifikasının kullanım süresi doldu veya sertifika henüz geçerli değil.

Güvenlik sertifikası sorunları, sizi aldatmaya ya da sunucuya gönderdiğiniz verileri ele geçirmeye yönelik bir girişimin göstergesi olabilir.

Bu web sayfasını kapatmanızı ve bu web sitesini kullanmamanızı öneririz.

Bu web sayfasını kapatmak için burayı tıklatın.

Bu web sitesine devam et (önerilmez).

Ek bilgi

Bu sayfaya bir bağlantıyı tıklatarak ulaştıysanız, beklediğiniz adres olduğundan emin olmak için adres çubuğundaki Web sitesi adresini denetleyin.

(web site yazıyor 50 mesaj geçmediğim için yazamıyorum) gibi bir adresi olan Web sitesine giderken,

(web site yazıyor 50 mesaj geçmediğim için yazamıyorum) örneğindeki gibi, adrese 'www' eklemeyi deneyin.

Bu hatayı yoksayıp devam etmeyi seçerseniz, Web sitesine özel bilgiler girmeyin.

Daha fazla bilgi için Internet Explorer Yardımı'nda "Sertifika Hataları" bölümüne bakın.

----------------------------------------------------------------------

----------------------------------------------------------------------

ve bu yüzden msn de açılmıyor... sorun gider çıkıyor sorun gidere tıklıyorum bütün bağlantıları onaylıyor sorun yok gözüküyor fakat bir türlü açmıyor ..ne yapabilirim ???

[ALINTI MESAJ]

__________________________________________________ _______________

Başlat < Denetim Masası < Saat Ve Tarih < Saat Ve Tarihi Düzenle < Bılgısayarı kapat < Geri ac Düzelir...!

yardımcı olduysam +rep

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)