Hızlı Konu Açma

Hızlı Konu Açmak için tıklayınız.

Son Mesajlar

Konulardaki Son Mesajlar

Reklam

Forumda Reklam Vermek İçin Bize Ulaşın

Herkese Merhaba

Darkwins

Fahri Üye
Fahri Üye
İsim: Toygar
Soy İsim: Söylemezsem Olur Umarım
Nerelisin:Adana
Forumu Nasıl Buldunuz: ?
:ka19: ;
Şu şekilde tarif edeyim. Uzun zamandır forum ortamındayım, Yanılmıyorsam 2008 yılından beri... Ben bu kavramı öğrendiğim zamanlarda forumlar çok değerliydi. Her yerden bir forum sitesi fırlamıyor, yöneticiler paraya değil üyeye değer veriyordu doğal olarakta etraf en popüler dizinin reklam arası gibi değil GERÇEKTEN paylaşım sitesi doluydu. Hoş sohbetler,eğlenceli dakikalar, cana yakın üyeler vs... Artık bulmak imkansıza yakın diyebilirim

Bir hazırlık dönemindeyim, CMS Panel ararken tesadüfen buldum burayı. İlk dediğim cümle "REKLAM YOK LAN" oldu. Dediğim gibi artık forum kavramı çok başka yere taşındığı için kolay kolay Kayıt ol butonunu kullanmıyorum fakat burası beni ilginç bir biçimde çekti :D Henüz tam olarak forumu gezemedim, inceleyemedim ama dediğim gibi baştan 2 puan kazandı bu site benden :D

Sakıncası Yoksa Birazda Kendimden Bahsedeyim Aktif Kullanıcılar İçin:
En Başta da yazdığım gibi adım Toygar. Adana doğumluyum fakat 12 yıldır Antalya'da yaşıyorum. Ticaret Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü 4. Sınıf Öğrencisiyim Kısmetse 1 ay sonra Mezun olacam :D. 9. Sınıfta biraz serserilik biraz da internet Dünyasının Cazibesi Sayesinde sınıf tekrarı Yapmak Zorunda kaldım, ama o 1 yıl tekrarın bana getirisi çok fazla oldu. Yazılarımı uzun uzun yazmayı, her Kelimenin Baş harfini büyük yapmayı severim ama bu huyumdan kurtulmaya çalışıyorum :D. Sıcak kanlı bir kişiliğim var, bukelamun gibi bulunduğum her ortama ayak uydurmaya çalışırım :D. Meraklıyım, Minnacık bir oranda Agresifim ve Takıntılıyımdır. Rahatsız edici bir seviyede yardım severimdir. Başarabileceğime inanıyorsam yardım konusunda çok doyumsuzumdur işimi gücümü bırakır o konuya dalarım :( (Başıma ne geldiyse bundan geldi) Yazarken fark ettim ki konudan konuya atlamışım bu konuda da çok beceriksizimdir, Yıllar geçti hala kendinizi tanıtın kısmını doğru düzgün dolduramadım :D Burada bırakacağım artık sonuç olarak Hepinize Merhaba arkadaşlar. Bu arada Sitenin Kurucusu kim bakamadım ama ona ve tüm yönetim ekibine teşekkürler.Sonunda göze hitap eden ve reklam manyağı olmayan bir site ile karşılaşmak gerçekten harika, resmen unutmuşum böyle forum görmeyi :D Az reklamlı ve bol kullanıcılı bir forum olması dileğiyle :)

Mr.Onur

Fahri Üye
Fahri Üye
Fenerbahçe
Aramıza Hoşgeldin. İnşallah Bizden Memnun Olursun.

Darkwins

Fahri Üye
Fahri Üye
Teşekkürler Onur :). Amin Diyelim Kalıcı Olmaya çalışacağım :)

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)