Hızlı Konu Açma

Hızlı Konu Açmak için tıklayınız.

Son Mesajlar

Konulardaki Son Mesajlar

Reklam

Forumda Reklam Vermek İçin Bize Ulaşın

Guardian Ruh

BOMBFACTORY

Uzman Üye
Uzman Üye
Trabzonspor
Guardian Ruh
Geçmişleri ruhu en iyi uzmanları korumak ve takip edenler tüm bu teşvik, kendi zanaat yaşıyor.
Bezler itibaren meslek uzmanları Rune-Midgards ihtiyaç duyulan herhangi bir hastalık tedavi onları tok ve ilaç tutmak için, onları korumak için silahlanma için, maceraperest sıcak yemek tutmak için.
Meslek yüksek rütbe daha ulaşılır gibi Guardian ruhun ruhu umutsuz kez geldiğinizde size yardımcı olmak için davet edilebilir. Demirci, efsane Artisan, Simyacı ve Şef beck olmak ve işinizi çalışkan ise arayabilirsiniz.
Geri dünyaya Guardian ruhunu getirmek kolay bir iş değildir. Guardians yaşamları boyunca dikkatli kullanılan mal Guardian kullanarak büyülü bir daire oluşturarak bir çağırma ritüel ile çağrılır.
Bir çağırma ritüel tamamlandıktan sonra, veli tarafından vasi çağrılır ve tekeri girmiş.
Ama bir uzman sadece bir veli yetkilerini% 100 elde edemez. Uzmanlar Guardian'ın Ordeal bir velilerinden tam yetki elde etmek için adı verilen bir süreç geçmesi gerekir. Bir alanda vasi ile uzman mücadele veli tarafından yapılan nerede Guardian'ın Ordeal olduğunu.
Bu çile güçlerini olacak üstesinden sadece uzmanlar veli tarafından kabul ve koruyucu uzman güçlerini borç verecek.
Toplama süreci uzman ve Guardian arasındaki cemaat oluşturmak için ruhsal enerji büyük miktarda gerektirir. Cemaat olarak çağırdı koruyucusu uzman yardımcı olmak için önceki hayatından kendi yeteneklerini kullanır.
Bir veli nihai amacı bireyin önceki hayatından onların isteklerine ulaşmak yardımcı olmaktır.Summoner güçlerini borçlanma için velinin isteği yerine yardımcı olmakla yükümlüdür nedeni budur.
Bir kez veliler arzu yerine getirdim, summoner dahili veya harici veliler güçler kabul edebilir.
Koruyucu ruhlar güç kabul ulak sonra başka bir veli toplamak ve yeni velinin istekleri yerine getirmek için izin verilir. Bir veli ile onu ya da kendini kaynaşmış sahip haberci irade bir vasi yetkileri kullanmak ve en üst düzeye çıkarabilirsiniz.

Vulcan, Demirci Guardian
Hiç Midgard kıtasında yaşayan en büyük demirci.
Vanaheim ve yasağı Freyja sonsuza kadar manto rip bilinen Kutsal Kılıç Jörmungandr oluşturulan aynı demirci. O yaşamı Despair gününden önce tanrıların bir silah oluşturmak istiyorsanız yerine asla.

Clank-clank-clank-
Bu bir demirci çekiç sesi var mı?
Oh, anılar ...
Ben beden, ruh ve bir kez daha bana yanan arzu hissediyorum.
Dileğim tanrıların bir silah oluşturmaktır.
Lütfen çelik kavrama ile benim dilek yerine lütfen!

Veriel, Artisan Guardian
Veriel kıtanın en üst esnaf oldu.
Onun gelecekteki başarısı için yolunda herhangi bir engel vardı.
Veriel başarı kıskanç Gevril bir korkunç ama etkili bir plan çizilir .. Veriel ellerini kesmek.
Gevril bir kaza planlanmış ve Veriel onun iki eli kaybetti ve onlarla kaderini çağın en büyük esnaf olmak.
Veriel hayatı anlamını kaybetti ve umutsuzluk ve alkolizm yenik düştü. Ancak, bir gün, Veriel Gevril arsa keşfetti ve korkunç intikam ayı getirildi. Veriel öfke ile üstesinden gelmek ve dişleri arasında bir hançer ile Gevril öldürüldü.
Adalet yüceltme bir anlam dünyayı koparan ve alevler içinde hissettim önce, umutsuzluk gün kimse bağışladı ..

Whoo ... whoo ... whoo ....
Kekeke ....
Bu narin elleri bir esnaf vardır. Kekeke ....
Ben gıpta ile yeşil değilim!
Bu iki el .... Bana ellerini ver .... Şimdi!

Honenheim, Simyacı Guardian
Juno tufan önce sihirli bir şehir. Hohenheim Juno Magic Academy 3. dekan oldu.
O simya dünya önce veya sonra hiç görmediği hangi seviyor için akademik bir sistem kurdu. Onun çalışmaları dünyanın anlayış yeni seviyelere götürdü, sonsuz olanaklar öne sürüldü, ancak aniden arkasında başarıları bırakarak kayboldu.
Dünyanın şok, ama Bonn kendini daha hiçbiri daha oldu. Onun en son çalışmaları 'insan ve şeytanların ruh bileşimi' vardı. Bir konu onun talihsiz seçimi Korkulan Şeytan Baphomet, ve kendi ruh vardı.
Ne istediği yeni bir insan ırkı oluşturmak için bir insan vücudunun içine Baphomet'in güçlü büyü sigorta etmektir. O hazırlanırken onun en büyük deney her şeyi doğru olarak baktım, ama sonuç korkunç .. Ruhunu daha güçlü Şeytan vücuda eritme karşı mümkün değildi, o onu terk akla ve sadece akılsız canavar bütün yardımcıları öldürüp ormana kaçan kaldı.
'Ben formülü düzeltmek için zaman olsaydı benim simya başarmış olabilir'
O orman içinde saklanarak araştırmalarına devam etti ve onun nerede bilmeden kimse olmadan Despair günü bekliyordu.

Sen ... doğru henüz formül görünmüyor, var.
Izin bana simya ile ilgili tüm öğretmek nasıl
Ama bir şartla
Ben kaldığınız yerden simya formülü bitirmek istiyorum.

Demeter, Şef Guardian
Demeter kez görkemli bir saray şef oldu. O becerileri düzenlenen dünya çapında büyülü krallar.Yemek pişirmek için beden ve mutluluk oluşturmak için ruh için tatmin edici her iki!
Sonsuz çaba ve araştırma sonrasında, çok mutlu denekler ile, onun başyapıtı tarifi tamamladı. Ve umutsuzluk gün onu son yemek oluşturmak için onu şans aldı.

Eğer pişirme sanatı biter nerede sizce
Pişirme ayarlanmış ellerinizi, göz ve zihin dürüst iseniz
o zaman bütün bilgi verecektir.
Eğer yemek ile insanları mutlu yapma benim rüya yerine getirmek için.

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)