Hızlı Konu Açma

Hızlı Konu Açmak için tıklayınız.

Son Mesajlar

Konulardaki Son Mesajlar

Reklam

Forumda Reklam Vermek İçin Bize Ulaşın

Destek Sistemi Kullanımı

BOMBFACTORY

Uzman Üye
Uzman Üye
Trabzonspor
ADIM-1 (DESTEK)

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

İlk önce

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

adresine giriniz ve üye girişi yapınız. Üye girişi yaptıktan sonra üstü menüde ve alt menülerde yer alan "DESTEK" sekmesine tıklayınız. (Resimde gösterilmiştir.)

ADIM-2 (Talep Gönderme)

Destek sistemine giriş yaptıktan sonra, "Yeni Talep Gönder" butonuna tıklayınız (Resimde Gösterilmiştir.) Talebinizi göndermeden önce lütfen Sıkça Sorulan Sorular bölümünden sorunuzun çözümünün yer alıp almadığını kontrol ediniz ve daha sonra talebinizi açınız.

ADIM-3 (Talep Kategorisi Belirleme)

Yeni Talep Gönderme seçeneğine tıkladıktan sonra ekranda bir çok kategori yer alacaktır. Kendinize uygun olan kategorileri seçiniz. Seçimlerinizi doğru kategoride yaptığınıza emin olduktan sonra talebinizi gönderiniz. Yanlış kategoriye gönderilen taleplerde gecikme yaşanabilir. (Resimde gösterilmiştir.)

ADIM-4 (Talep Gönderme Ekranı)

1 Numaralı Alan : Talebinizin başlığını belirleyiniz.

2 Numaralı Alan : Talebinizin içeriğini kurallara uygun bir şekilde. (Açık bir dil ve ayrıntılı bir şekilde.)

3 Numaralı Alan : Eklemek istediğiniz ekran görüntülerini "Gözat" seçeneğine tıklayarak ekleyebilirsiniz. Ekleyebileceğiniz resim en fazla 1 Mb olabilir.

4 Numaralı Alan : Eklediğiniz resimlerin göründüğü bölümdür. Eklediğiniz takdirde resmin adı gözükecektir.

5 Numaralı Alan : Gönder seçeneğine tıklayarak talebinizi gönderebilirsiniz.

Talebinizi gönderdikten sonra talebinizi içeren sayfa açılacaktır. (Resimde yer almaktadır.)

ADIM-5 (Talep görüntüleme) ;

Destek sisteminin Anasayfasında yer alan "Talepler" seçeneğinden açmış olduğunuz talepleri, talepler hakkında gelişmeleri görebilirsiniz. (Resimde gösterilmiştir.)

ADIM-6 (Taleplerin görünümü)

Açmış olduğunuz talepler aşağıda yer alan resimdeki gibi gözükecektir.

Joygame, Joypara ve oyunlarımız ile ilgili tüm soru, sorun ve şikayetlerinizi Joygame Destek Sistemi ile bize iletebilirsiniz. Sistemimiz size 7/24 hizmet verecektir. Sorularınıza en geç 48 saat içerisinde cevap verilecektir.

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)