Değerli Şövalyeler,
Pazar günü canlı yayında gerçekleştirilen çekilişlerden sonra her sunucu için rakipler ve rakiplerin maç saatleri belli oldu!
Ön eleme maçları, 01.08.2014 Cuma günü başlayacak ve 04.08.2014 Pazartesi günü sona erecektir.
İlk turdaki rakiplerinizi ve maç takvimini görmek için sunucunuzun ismine tıklayabilirsiniz;
Pazar günü canlı yayında gerçekleştirilen çekilişlerden sonra her sunucu için rakipler ve rakiplerin maç saatleri belli oldu!
Ön eleme maçları, 01.08.2014 Cuma günü başlayacak ve 04.08.2014 Pazartesi günü sona erecektir.
İlk turdaki rakiplerinizi ve maç takvimini görmek için sunucunuzun ismine tıklayabilirsiniz;
Athena
Saat | 01.08.2014 Cuma |
20.00 | UnderGrounD Vs. lnFLames |
20.45 | ViP Vs. _ErgenekoN_ |
23.00 | FİNAL MAÇI |
*Sunucuda yapılacak olan 2 maç sonucunda CZ finali oynanacaktır.
Europa
Saat | 01.08.2014 Cuma |
20.00 | CreutzfeldtJacob Vs. Secret |
20.45 | BeramusJiteM Vs. İlluminati |
21.30 | Lysing Vs. IBraveHearts |
22.15 | EuphrasiA Vs. Midway |
23.00 | 20.00 Galibi Vs. 20.45 Galibi |
Saat | 02.08.2014 Cumartesi |
20.00 | Cuma 21.30 Galibi Vs. Cuma 22.15 Galibi |
20.45 | CZ Final |
* 8 CZ klanı olmasından ötürü klanlar ikişerli eşleşerek finale doğru gidecekler.
Resurrection
Saat | 01.08.2014 Cuma |
20.00 | KhaoS Vs. ROYALS |
20.45 | TheKiLLeDBy Vs. BraveOLivia |
21.30 | Atlantis Vs. THExALGOSxCLANES |
22.15 | 20.00 Galibi Vs. 20.45 Galibi |
23.00 | 21.30 Galibi Vs. En yüksek skoru yapan mağlup |
Saat | 02.08.2014 Cumartesi |
20.00 | CZ Final |
* CZ maçlarında yarı final oynatabilmek için maçlarda en yüksek skoru yapan mağlup klan, 21:30 galibi ile 1 maç daha oynayacak.
Atlantis
Saat | 01.08.2014 Cuma |
20.00 | ArmyOfStarS Vs. NumenoR |
20.45 | Undeaths Vs. INoProblem |
21.30 | JFE Vs. Az skor yapan galip |
22.15 | CZ Finali |
* Yarı final oynatabilmek için ilk 2 maç sonucunda en az skora sahip olan galip klan, 5. klan ile oynayacak.
Ephesus
Saat | 02.08.2014 Cumartesi |
20.00 | Nationalitys Vs. SecondLiFE |
20.45 | ProGamers Vs. 20:00 mağlubu |
21.30 | CZ Final |
* 3 CZ klanı olduğu için sona kalan klan ilk maçın mağlubu ile oynayacak.
Attila
Saat | 02.08.2014 Cumartesi |
20.00 | IceAge Vs. LSD |
20.45 | HailanRealm Vs. 4OtherS |
21.30 | Az skor yapan galip Vs. KROLAR |
22.15 | CZ Finali |
* Yarı final oynatabilmek için ilk 2 maç sonucunda en az skora sahip olan galip klan, 5. klan ile oynayacak.
Anatolia
Saat | 03.08.2014 Pazar |
20.00 | AtlantiS Vs. VendeTTa |
20.45 | TheJesteeRCluB Vs. 20.00 Mağlubu |
21.30 | CZ Finali |
* Sunucuda yapılacak olan 2 maç sonucunda CZ finali oynanacaktır.
Destan
Saat | 03.08.2014 Pazar |