Hızlı Konu Açma

Hızlı Konu Açmak için tıklayınız.

Son Mesajlar

Konulardaki Son Mesajlar

Reklam

Forumda Reklam Vermek İçin Bize Ulaşın

Beni tutamazlar

ABYYAPIM

Banned
Banned
Beşiktaş
Web sitesi
ahmet.web.tr

[h=1]Beni tutamazlar[/h][h=2]

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

'in yaptığı bu açıklama, prensip anlaşmasına vardığı L. Moskova'ya gideceği şeklinde yorumlandı: Geçen sezon

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

Ligi'nin en iyi oyuncusuydum Bunu göz önüne alarak, profesyonelce düşünüyorum[/h]

'ın yıldız oyuncusu Manuel

, Portekiz basınına yaptığı açıklamada; sezon sonunda ayrılmayı düşündüğünü resmen dile getirdi. Yaklaşık 1.5 yıl aradan sonra ilk kez bu kadar net bir açıklamada bulunan Fernandes, Portekiz'de yayın yapan Diario De Noticias gazetesine bir röportaj verdi. Fernandes sözleşmesiyle ilgili olarak, "Ortada gerçek olan bir şey var ki; ben geçen sezon

Ligi'nin en iyi oyuncusu seçildim. Ben de bunu da göz önüne alarak profesyonelce düşünüyorum. Performansım ve her şey benim profesyonel olmamla ilgili" dedi. Fernandes'in bu yorumu; bugünden prensip anlaşmasına vardığı Lokomotif Moskova'ya gideceği şeklinde yorumlandı.

BATALLA ALINACAK
Fernandes'in yönetimin yaptığı yeni teklifi kabul etmemesi ve gitmek istediği yönündeki bu açıklama; siyah-beyazlı yetkilileri de harekete geçirdi. Yönetim; öncelikli olarak Portekizli futbolcuyla bu hafta içinde görüşerek son kararını soracak ve ona göre bir yol haritası belirleyecek. Eğer Manuel Fernandes gitmek istediğini açıkça söylerse; ikinci yarıda kadro dışı kalması bile gündeme gelecek. Bu durumda da siyah-beyazlıların;

'dan ayrılan Batalla konusunda girişimlerini yeniden başlatacağı öğrenildi. Beşiktaş yönetimi, Arjantinli oyuncunun bonservisi için 4 milyon euro isteyen yeşilbeyazlılarla masaya oturacak ve bu rakamda indirim isteyerek; Pablo Batalla'yı renklerine bağlayacak.

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)