Hızlı Konu Açma

Hızlı Konu Açmak için tıklayınız.

Son Mesajlar

Konulardaki Son Mesajlar

Reklam

Forumda Reklam Vermek İçin Bize Ulaşın

Başbakan Erdoğan Sarıgül'ün yolsuzluk dosyasını açıkladı

Rivesque

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
[h=4]İŞTE O AÇIKLAMA[/h]Ben geçen gün CHP’nin genel müdürüne bir çağrıda bulundum. Adayınızın dosyasını açıklayın yoksa ben açıklayacağım dedim. 2 gündür hiç cevap yok.
Ben CHP genel müdürü gibi sahte belgelerle konuşmuyorum. Elimde CHP’nin hazırlamış olduğu 2004 Kasım’da yayınlayan Şişli belediyesinin araştırma komisyonun belgesi var. Bu CHP’nin kendi kurduğu komisyon.
Altında da kendi elemanlarının imzaları var. Mehmet Ali Özpolat, ismet Atalay, Sırrı Özbek çalışmayı yapmış. Bu çalışma neticesinde 57 sayfalık raporda şu an CHP adayı olan kişiyle ilgili iddialar tüm belgeleriyle ortaya konmuş.
[h=4]'ELEKTRONİK POSTA DEĞİL ORİJİNAL'[/h]Bu elektronik posta değil ha orijinal orijinal… Ben belediyecilikten geliyorum. Bunların hangi fırıldağı nasıl çevirdiğini çok iyi biliyorum. Güzel de bir. Aldıkları parayı da borç olarak aldıklarını söylüyorlar bir mühendislik bürosu üzerinden.
Falancadan 300 milyon dolar borç aldım diyor. Altında imzalar var. Şimdi final. Belediye başkanı olmak için ismi açıklanan kişi kaçak inşaata hep göz yummuş, gerekli imkanları sağlamış.

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)