Hızlı Konu Açma

Hızlı Konu Açmak için tıklayınız.

Son Mesajlar

Konulardaki Son Mesajlar

Reklam

Forumda Reklam Vermek İçin Bize Ulaşın

Bölüm'e Açılan Konular Hakkında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

M3HM3T

Fahri Üye
Fahri Üye
Galatasaray
Web sitesi
www.facebook.com

Merhaba , arkadaşlar server sahibi olanların işine yarıcak Metin2 Türk ile 1/1 orjinal olan forum panelini sizlerle paylaşmak istedim. Açıkların hepsi "Fix" giderilmiştir. İnşallah işinize yarar.

Forumu kurmak için altta sıraladığım kurulum işlemlerinden azda olsa anlamak gerekmektedir.

1) Database kurmak Cpanelden
2) Bilgi düzeyi biraz yüksek olucak + PHP
3) Forumda bölüm oluşturmak rank düzenlemek isim renklendirmek gibi alanlarda bilgi sahibi olmalısınız.

Yukarıda belirttiğim özelliklere azda olsa sahipseniz forumunuzu kendiniz kurabilirsiniz.

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

Metin2 TR Forum Görüntüleri :

Yardımım dokunduysa ne mutlu bana.
"Hayatmmo | M3HM3T"

BOMBFACTORY

Uzman Üye
Uzman Üye
Trabzonspor
///////

Moderatör tarafında düzenlendi:

Darkwins

Fahri Üye
Fahri Üye
Dostum temayı vermişsin iyi güzel harika da, bu WortLab Teması mı MyBB Temasımı ? yani 8 MB Olması bir yana herhalde bu php script değildir dimi. FORUM Diyoruz yani.İnsanlar bunu alıp olduğu gibi FTP ye atarak çalışacağını ümit edebilir.Hala Bu Konuda az bilgi sahibi olanlar ve bu işe yeni girenler olabilir. Bunuda yazsaydın :rolleyes:

M3HM3T

Fahri Üye
Fahri Üye
Galatasaray
Web sitesi
www.facebook.com
Dostum temayı vermişsin iyi güzel harika da, bu WortLab Teması mı MyBB Temasımı ? yani 8 MB Olması bir yana herhalde bu php script değildir dimi. FORUM Diyoruz yani.İnsanlar bunu alıp olduğu gibi FTP ye atarak çalışacağını ümit edebilir.Hala Bu Konuda az bilgi sahibi olanlar ve bu işe yeni girenler olabilir. Bunuda yazsaydın :rolleyes:
Haklısınız ben sadece temayı ve gerekli olan dosyaları sizlere sundum fakat zaten forum hakkında bilgisi olan veya araştırıp biraz çözmeye çalışan arkadaşlarımız olursa sorun yaşamıyacaklardır diye ümit ediyorum. Sorun yaşayan olursa elimden geldiğince yardım ederim.Zaten konu üstünde gerekli olan bütün şeyleri yazmışım ama yinede teşekkür ederim :)WortLaB temadır. php script değildir. İyi forumlar :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)