Hızlı Konu Açma

Hızlı Konu Açmak için tıklayınız.

Son Mesajlar

Konulardaki Son Mesajlar

Reklam

Forumda Reklam Vermek İçin Bize Ulaşın

Çok Güzel Bir Panel | Resimli

Fuat97

Üye
Fenerbahçe
Kayıtlı Üye
Merhaba, Arkadaşlar, bakar52 editledi, bakar52'mim tasarladığı, Bir paneli sizlerle paylaşmak istedim çok güzel bir görünüşlü dikkat çeken bir panel.

NOT: Emek hırsızlarına lütfen gününü gösterelim.Panelleri alıp kendisi yapmış gibi paylaşan sitelere tepkinizi gösterirseniz çok sevinirim.

Not: Anlatım konunun aşasıda sunulmuştur, istek üzerine rahat rahat yapabilirsiniz artık..

İndex | Resim |

Bu Panel tamamen bakar52 tarafından editlenmiş ve tasarımı yapılmıştır..

VİRÜS SONUÇLARI ;

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

LİNKLER ;

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

Kod:
[/COLOR][/SIZE][B][COLOR=Red][SIZE=3][/SIZE][/COLOR][/B][/FONT][FONT=arial black][B][COLOR=Red][B][B][B][COLOR=Red][SIZE=3][B][SIZE=3][COLOR=Blue][B][COLOR=Red][SIZE=3][B][B][SIZE=3][COLOR=#FF0000][B][FONT=Tahoma][I]İstek Üzerine, Panel nasıl kurulur, Nasıl ayarlanır vb?
[/I][/FONT]

[/B][/COLOR][/SIZE]
[/B][/B][/SIZE][/COLOR][/B][/COLOR][/SIZE]
[/B][/SIZE][/COLOR][/B][/B][/B][/COLOR][/B][/FONT][B][COLOR=Red][B][B][B][COLOR=Red][SIZE=3][FONT=Fixedsys][B][SIZE=3][COLOR=Blue][B][COLOR=Red][SIZE=3][FONT=Fixedsys][B][B][SIZE=3][FONT=Arial Black][COLOR=#FF0000][B][FONT=Tahoma][I]
[/I][/FONT]

[/B][/COLOR][/FONT][/SIZE]
[/B][/B][/FONT][/SIZE][/COLOR][/B][/COLOR][/SIZE]
[/B][/FONT][/SIZE][/COLOR][/B][/B][/B][/COLOR][/B]

[FONT=arial black][B][SIZE=3][COLOR=#FF0000][B][FONT=Tahoma][I]

[/I][/FONT]

[/B][/COLOR][/SIZE]
[/B][/FONT][B][SIZE=3][FONT=Arial Black][COLOR=#FF0000][B][FONT=Tahoma][I]
[LIST=1]
[*][FONT=arial black]Adım >> Dosyayı öncelikle indirin,[/FONT]
[*][FONT=arial black]Adım >> Dosyanın içindeki tüm dosyaları klasör oluşturup içine aktarın ve bekleyin, Adım >> Şimdi FTP " FileZilla veya WWW " Ne Kullanıyorsak siteye bağlanmak için açalım,[/FONT]
[*][FONT=arial black]Adım >> Bağlandıktan Sonra FTP'den public_html'a girelim, oradaki tüm dosyaları temizleyelim,[/FONT]
[*][FONT=arial black]Adım >> Yeni Klasör'e attığımız tüm dosyaları Ctrl+A yaparak hepsini kopyalayıp, FTP' İçine tutup bırakalım, Kendisi otomatik olarak aktaracak ve aktif hale getirecektir,[/FONT]
[*][FONT=arial black]Adım >> Bakar52PaneL İçinden, Bağlan'a Girelim, İçindeki Conn vb tüm dosyaları server bilgimize göre editleyelim ve kayıt edelim işlemimiz burada bitmiştir.Siteniz ne ise artık aktif, hayırlı olsun..[/FONT]
[*]
[/LIST]

[/I][/FONT]

[/B][/COLOR][/FONT][/SIZE]
[/B][FONT=arial black][SIZE=5][COLOR=Green]
Alıntıdır.

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)