Hızlı Konu Açma

Hızlı Konu Açmak için tıklayınız.

Son Mesajlar

Konulardaki Son Mesajlar

Reklam

Forumda Reklam Vermek İçin Bize Ulaşın

Voice Chat Özelliği / Resimli

İntifada

Uzman Üye
Uzman Üye
Bursaspor
Başlıkta yazdığı gibi Voice Chat kullanımı bunu herkez biliyoduz ama bilmeyenler için nasıl kullanıldını anlatmak istedim...

Voice Chat Kullanımı:.....
(1) Altta görüldüğü gibi ayarlara giriyoruz ve oradan sound ayarlarına giriyoz ve altta Voice Settings ayarlarımızı yapıyoruz Test için test butonuna basılı tutup konuşuyoruz sesimizin nasıl geldini anlayabiliriz..

(2) Odaya girdigimizde konusmak için alttaki işaretli küçük icona basılı tutarak konuşuyoruz bu konuşmamızı her iki tarafta duyabiliyor oyunda olanlar hariç.

(3) Oyuna girdiğimizde konuşmak istemiyorsak F8 den tüm sesleri kapatıp açabiliyoruz...

Not: Bu sistemi kullanmak için standart bir mikrofonlu kulaklık olması yeterli kulaklık yoksa elinizde WebCam kameranızın mikrofonunu Pc nizin mikrofon girişine takın ve sesleri duyabilmek içinde kolon larınızı kullanın bu şekildede işinizi görür

Not: Her şeyi denedim olmuyo ben voice chat ı kullanamıyom diyenler için Pc nizde Realtek HD Audio Ses Driverı yoksa bunu alttaki siteden indirip yükleyin sorun düzelecektir...

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)