Hızlı Konu Açma

Hızlı Konu Açmak için tıklayınız.

Son Mesajlar

Konulardaki Son Mesajlar

Reklam

Forumda Reklam Vermek İçin Bize Ulaşın

Video Kayıt Etme

BOMBFACTORY

Uzman Üye
Uzman Üye
Trabzonspor

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

önce bu konuyu diger video kayıt etme konusunun linki kırık oldugu ve linkin ucundaki programın ingilizce olup zor anlaşıldıgı ve oyunda zorluk yarattıgı için açtım örnegin ; F1 tuşuyla kayıt işlemi başlıyor , F1 tuşundaki yetenek veya iksir kullanmak isterken kayıt başlıyor tuşlar tabikide değiştirilebiliyor fakat sonuçta oyun içerisinde zorluk yaratıyor ve oyun için kayıt işlemi yapıyor.

Şimdi sizlerle paylaşacağım video programını çok arayarak buldum ;
BSR Görüntü Kaydedici Türkçe olmakla birlikte Her pencerede video çekebilir ve Kullanımı basittir.Yine de her üyenin anlayabilmesi için resimli ve ayrıntılı olarak anlatacağım ;

Program Download Linki ;

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

Anlatım ;

Teker teker resimlerle ayrıntılı anlatacaktım fakat ortaya 10 - 15 tane resim çıkınca tek bir resim üzerinden ayrıntılı bir şekilde anlatmayı tercih ettim ;

Sırayla başlayalım ;
Video çekimine başlamak için Küçük olan DUR yazısının sağındaki kamera işaretine tıklayacağız , çektigimiz videoyu durdurmak ( pause ) için onun yanındaki ' ll ' şeklindeki işarete tıklayacağız ,en soldaki ok işareti videoyu tekrar başlatır , videoyu bitirmek için DUR yazısına tıklayacağız ve kaydetmek için sol tarafta biraz allta mavi renkteki Kaydet yazısına tıklayacağız ....

Büyük kamera işareti manuel kayıtı belirtir yani o işarete basılı tuttugunuzda kaydeder .Onun sağ tarafındaki fotograf işareti fotograf çekmeyi saglar.

Sarı kutudaki Oynat yazısı çektiginiz videoyu gösterir , yanındaki yeşil kutudaki Foto yazısı ise foto çeker onun yanındaki kırmızı renkli film yazısı film çekmenizi saglar ...

Ayarlar yazısı videonuzun çözünürlüğünü vs. ayarlarını ayarlamanızı saglar .
Yanındaki Menu çok amaçlı olup genel olarak programın büyüklügünü ayarlar.AVI DOSYA BOYUTU çekmiş oldugunuz dosyanın boyutunu belirtir.Çekilen resim ise çekmiş oldugunuz resimlerin sayısını belirtir.

Kaydetmiş oldugunuz videoları gm iletişim adreslerine yollayabilirsiniz.
Bu iletişim adresleri forumumuzda mevcuttur.
Tavsiye olarak YouTube'ye ekleyip ordan videonun linkini gm iletişim adreslerine yollamanızı söylerim. YouTube'ye video eklemek bu bölümde var fakat YouTube kapandıgı için ona ;

adresinden girebilirsiniz ; bu adreste altta ki Begin Browsing yazısına tıklamız YouTube ' ye girmeniz için yeterlidir.

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)