Hızlı Konu Açma

Hızlı Konu Açmak için tıklayınız.

Son Mesajlar

Konulardaki Son Mesajlar

Reklam

Forumda Reklam Vermek İçin Bize Ulaşın

Tüccar Gemileri

İntifada

Uzman Üye
Uzman Üye
Bursaspor
Katılım
5 Ocak 2014
Mesajlar
1,865
Tepkime puanı
3
Puanları
0
Konum
BURSA
Bir dizi yeni tüccarlar alt haritalar üzerinde tespit edilmiştir. Bu tüccarlar Seafight korsanlarının onlardan yararlanabilmesi için bir takım itemler ile donatılmıştır. Uyanık olun! zira bu tüccarlara saldırmaya çalıştığınızda kaçmak için ellerinden geleni yapacaklardır.

SSS

Tüccar gemileri nedir acaba?
Tüccar gemileri alt düzey korsanlara bazı ilginç itemler kazandırılmasını amaçlayan kalıcı bir güncellemedir. Farklı tüccar gemileri rastgele zamanlarda 1,2 ve 3ncü haritalarda görünecektir. Bu tüccar npcleri haritaların sol alt köşesinden oyuna girerek sağ üst köşeye doğru yani haritadan çıkacakları yere doğru yelken açacaklardır.

Nasıl hediye kazanabilirim?
Haritaya çıkan tüccar gemisini sağ üst köşeye ulaşmadan batırmalısın. Tüccar korsanlar haritaya çıktığında herhangi bir uyarı mesajı çıkmayacaktır bu nedenle gözlerinizi açık tutarak uyanık olmalısınız. Eğer tüccar gemisi batırılmadan haritanın sağ üst köşesine ulaşırsa herhangi bir ödül vermeyecektir.

Kaç tane tüccar gemisi mevcut?
3 farklı tüccar gemisi vardır. Medicci 1/1 ve 1/4 haritaları arasında görünecektir. Manamusa 2/1 ve 2/4 haritaları arasında görünecektir. Arjuna ise 3/1 ve 3/4 haritaları arasında görünecektir. Son atışı yapan ödülü alacaktır bu nedenle en fazla hasarı vermenin pek yardımı olmayacaktır.

NOT : Birinci haritada görünecek Medicci için ufak bir istisna mevcuttur. Birinci haritadaki ilk npc yi tutan kuralı geçerlidir. Tüccar gemisini ilk siz tutarsanız başkası son vuruşu yapsa bile hediyeyi siz alırsınız.

Tüccar gemilerine herkes saldırabilir mi?
Evet herkes saldırabilir ancak leveniz yüksek ise ( 6 ve daha üzeri ) sadece biraz altın kazanacaksınız. 1 ve 5 level arasındaki oyuncular tüccar gemilerinden tam ödülleri alacaktır.

Tüccar gemilerine hangi gülle ile saldırabilirim?
Tüccar gemilerine bütün gülle çeşitleri ile saldırabilirsiniz. Ancak, unutmayın ki tüccar gemisine ilk atış yapıldığı andan itibaren haritadan çıkış noktası olan sağ üst köşeye ulaşmak için dahada hızlanacaktır.

Tüccar gemilerinde ne gibi hediyeler mevcuttur?
Eğer 6 ve daha üzerinde iseniz sadece altın ödülü alacaksınız. 1-5 level arasında iseniz top,zıpkın,yelken,direk ve daha fazlasını kazanma imkanı bulacaksınız.
 

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)

Üst