Hızlı Konu Açma

Hızlı Konu Açmak için tıklayınız.

Son Mesajlar

Konulardaki Son Mesajlar

Reklam

Forumda Reklam Vermek İçin Bize Ulaşın

[ TÜRK ]Metin2 Oyuncularının GM Lere Gönderdiği Komik Ticketler :)

BOMBFACTORY

Uzman Üye
Uzman Üye
Trabzonspor
Takım Lideri Derin Darbenin Fan Sayfasından Aldığım Oyuncuların Gönderdiği Komik Ticketler
Gülmekten Yıkılacaksınız

Sayfasına Yüklenirseniz Sevinirim Sahte Sayfa Değil board.metin2.org Adresinde Kendi Vermiş Röportajında Çok Ünlü Değilim Fan Sayfam Örnek Demiş Koskoca Metin2 Takım Lideri Sayfası Çok Fazla Olması Lazım Daha 2 Bin.

Bunlar %100 Doğrudur Ne Kadar Çoluk Çocuğun Olduğunun Kanıtıdır.
__________________________________________________ ______
Yıl 2009, Hile kullanmanın saati oldugunu savunanlar;

Sayın GM ... ! Ben Saaat 01:30 civarında ban yedim o saatte hile kullanmayı serbestti, o yuzden hıle acmıstım kusura bakmayın bir gençlikti oldu Char ımın acılmasını en içten dileklerimle rica ve arz ederim
Yıl 2009, Hile kullanmak zorunda kalanlar;

ya yemin ederim doğru söyllüyom ninja vuruyom pot içiyo vuruyom pot içiyo bende kurtulmak için 1 kere açtım, sonra daha hiç açmadım oynuma baktım, videonu aldım dedi bana bende sende pot içiyodun onuda çektin dimi he he dedi orayı çekmemiş, sadece hie kulandığım yeri çekmiş lütfen abem artık beni parçalasalarda hileyi açmam bırakırım yatırsınlar ayağını altını öpem GM abi
Yıl 2009, hönk! dedirtenler;

sa kardes bu metın2 de gm lık fıyatı ve opatatorluk fıyatlarını su msn ye yollarmısın kardes a........@hotmail.com yollarsan sevınırım bende almayı dusunuyom gm lık
Yıl 2009; Asaletini basvurusuna tasıyanlar, o kadar;

Ben başvuruyla uğraşamam isterseniz beni göreve alırsınız isterseniz almazsınız siz bilirsiniz, çok online olduğum için bu görevi istiyorum ama size kalmış genede sağolun, o kadar..
Saygılar
Yıl 2009, Derdini en iyi, şiirle anlatabilenler;

ne yapam banlamdım oyy felek
acımıyor halime [GM]VaLeg
başladım ne lwl ler alırım diyerek
herkeze kavunda banamı kelek

geceleri kalktım metin2 oynadım
yorulmadım usanmadım pc den kalkmadım
o kadar laf dedi babam hiç takmadım
yine eskisi gibi oynamak istiyom

en baştan başlamak zor geliyor
ban yedik herkez ezig diyor
verdiğim emekler boşamı gidiyor
dayanamıyom artık sabrım tükeniyor

xxxxxxx in derdi başından aşkın
banlamış çarım yüreğim taşkın
açılsın artık o güzel çarım
Metin2 benim en büyük aşkım
Yıl 2009, Rüyalarında Aksakallı dedeyi farklı formatta görenler ;

sa ben malzgirtte 69 lvl xxxxxxx çarının sahibyiim ve 1 ay önce dersanem baslıycak die silmiştim çarı ve o günden sonra her gece rüyama girio beni nie sildin olm dioD:

çok pişman oldum sonra bende çarımı yeniden açmanızı isticekim sizden böle bişey var ise şunuda söliyim 69 lvl e kdr hilesiz bi şekilde ksadım ve hiç bir uyarı almadım...
Yıl 2009; Otomatiğe baglayanlar;

oyunu otamatiğe bıraktım işe gittim ve işe gittim ama geldiiğimde çarım ban yemişti .( Bu haksız banı kaldırın.
Yıl 2009, Aile faciasına yol acan hesaplar;

arkadasım xxxx bu carı banlarmısınız kardesım bu oyun yuzunden, annnemle
babamı bosanma asamasına getırdı. lütfen sizden rica edıyorum
Yıl 2009, Ya tutarsa hesabı yapanlar;

bunun icin m i ban yedim? ben burda osmanli çocugu demek istemistim
neden her lafi kötü anlamda algılıyorsunuz örnek verim=selamın
Aleyküm(s.a) Aleyküm Selem (a.s) ama bu aleyküm selam (a.s) ama bu
lafin o zamn kötü anlamdada sözü var
Yıl 2009, Azmine hayran olduklarımız;

Sayın GAME FORGE Ekibi
Geçen yıl benim charım ban yemişti.
Benim charımın atı wardı.
Ban 2037 de bitcekti.
peki 1 ay beslemeyince at ölüyosa ,40 yıl sonra atım ölcekmi?Yani ölmeden charımı açtığımda atım ölcekmi??
Yıl 2009, Yakaldıgımız icin tesekkur edenler;

Sadece hızı 1.25 yapmıştım. diğer hileleri hiç kullanmadım . Banladığınız için teşekkürler. Çok vaktimi alıyordu. Paramda cebimde kaldığı için çok memnunum . hayırlı işler.
Yıl 2009, GM basvurusu sorularından secmeler;

Soru: Daha önce herhangi bir takımda görev yaptınız mı? Nerede ve hangi mevkide?
Cevap : Çorumsporda forvet
Yıl 2009 Airrivals; yorum yapamadıklarımız;

GM bey (3 gün içerisinde hesabım açılmadığı taktirde Yahweh Elohim bu oyununuza virus bulaştıracak,serverleriniz çökecek ve dolayısıyla işinizden ve ekmeğinizden olacaksınız bu yüzden benim işimi engellemeyiniz.) İstemihan'a Günaydın,Kingilyas'a lanet. Yap
Yıl 2009, Devlet adına İhbarname cekenler;
(Devlet kurumları adına yazı yazıyormus gibi yapmak bu büyük bir suctur lutfen dikkat)

Web Site Yasal uyarı: Siteniz hakkında gelen ihbarlara göre bir çok
gençlerin çocukların sitenizden atarak yani [Banned user]atılması söz
konusu olup ve kullanıcılara haksızlık yaptınız hakkınızda uyarı
geldiğine dail bir çok gençlerin ve çocukların bunalıma ve intahara
kadar tesebbus etmeleri gelen ihbara göre tarafımızca tespit
edilmiştir. web sitemize ihbarhatti gelen ürün
alışverişi yaptıklarını söz konusu eden internet kullanıcılarına dail
loglar bulunmaktadır UYARI : son 3 iş günü içerisinde [banned users]
yaptığınız kullanıcıların açılması hakkında tarafımızca
emniyetteskilati tarafından siz web site metin2. org
adminisrtators ve yöneticilerine duyrulur.

[İLK UYARI] : 18/07:2009 13:08
Yıl 2009; Şiir tadında ticket atanlar;

Çilemse cekerim kaderimse gülerim
istedim charımı açmadılar sen hilecisin dediler
aşk bir metin2'dir oynamasını bilmelidir
charımı banladılar istedim açmadılar...
ARTIK AÇARMISIN LÜTFEN
Yıl 2009, Hileyi hileden saymayanlar;

benim çarımı bloke etmişsiniz sebebinede hile demişsiniz ben çekme hilesi kullanmıyorum kullanmış oldugum sadece hızlı koşma hilesi bununda hile denecek bir tarafı yok sadece bir yerden bir yere gitmeyi hızlandırmak maksatlı kullanıyorum fakat sitede biliyorum ki bir çok oyuncu çekme hilesi kullanıyor ve bunlar çarı kasmak maksatlı kullanıyorlar bunlar neden banlanmıyorlarda benim çarım banlanıyor bir açıklama bekliyorum sizden bir açıklama yapılmadıgı zaman sizin işletmiş oldugunuz metin2 firmasının dürüstlügünden şüphe duyacam biran önce bu yanlışlıgın düzeltilmesini arz ederim saygılarımla
Yıl 2009; Gercekten yetenekli olanlar;

vadiye gittim yanlış hatırlamıyorsam gölge metni kesiyordum birden baktım hızlı koşuyor charım ve hızlı vuruyor gerektiğinden fazla sonra neyse dedim metin kesiyodum gm de yanımdaydı sonra birden baktım gm yazdı hesabın engellencek hile yaptın dedi bende tam yazcaktım ne hilesi diye sonra masaüstüne döndüm meğerse bir tane çocuk metin2 oynarken hile kullanıyormuş onun süresi bitmişti ben geçmiştim yerine internet cafede onun hilesi açıkmış bende bilmiyordum tabi ben ban yedim çocuğada bugün sordum o ban yemedi onun yüzünden ben ban yedim ya artık tüm internet cafelerde hile varmış tabi bende bilmiyodum çocuk hileyi açık bırakınca tabi benimde haberi yok sonra ban yedim diyelim hile kullanıyorum zaten hile kullansamda gm yanındamı kullanırım gm akıl var mantık var yani ben hileyi bile bilmiyordum gereğinin yapılması arz ederim..

Yıl 2009, hımfs

çar açılana kadar her gün en az 5-6 tane yollicam böle e-posta çarla hile kullandık
3-4 gün ban olmalı eskiden 3-4 gündü. eskiden ne güzeldi hile vardı turkey serveri varken oynuodum bu oyunu sonra senin gibi GMler gelince böle oldu!!!!!!!!!!

Yıl 2009, sıkı pazarlık edenler;

tarihinde xxxxx adlı çarımı kitledin bende senin xxxxxxxxx@metin2.org
adlı msn adresini kitledim sen benim çarımı aç bende senin msn adresini
açarım.
Yıl 2009, masal tadında ticket atanlar;

bir varmıs bir ykmus evvel zaman ıcınde karpul zaman ıcın 65 lvl ferdinat die adam varmıs. 46 lvlken cekılen ss yzuunden banlanmıs.acımasız metin2 türkiye sirketi yetkılısı zeusda hıc acımazmıs.acılırsa ayaklarına kapanacakmıs. SON
Yıl 2009, Nezaket ve kabalık arasında gidip gelenler;

lan sucsuz yere banladınız benı ben hile kullanmıyodum . yazdıklarımıda arz ederım
Yıl 2009, manik depresif atak, mayday mayday..

tümmm birimlere sesleniyoum yardım edin. çarımı açın agabime gösterecem. oda ölüm döşegindeeeeeeeeee son dilegi buuu. saygılarımla yetkililere
Yıl 2009, Hile programı calısmassa EP almamakla uyaranlar;

gm knk hile acamıyorım neden acılmıo bana yardım edin yoqsa kasamıyorum, daha lwl 5 bak ep alıp kascam ama hile calısmıyor, calısmassa ep almaycam. lutfen yardımcı ol. hade grsrz optum
Yıl 2009, Ekibimizde olmayan mevkiler icin basvuru yapanlar;

slm GM abi kendine GMY arıomusun acaba (GAME MASTER YARDIMCISI) ben snn yardmcın olurum büyük zaferler kzanırız oyunda hile mile kalmaz ne dersin GM abi?
Yıl 2009, Ceza itirazında itirafta bulunanlar;

GameMod Lüfen Banımı açın son kez diyorum ben asla hile kullanmadım. yoksa bu oyunu bırakmak zorudna kalcam ve girdigim oyunda bu oyunu hep kötülicem son kez diyorum banımı açın gitti 46 lvl sura bir daha hile yapmicama emin olun

Yıl 2009, sıradısı ceza itirazında bulunanlar;

yaw kanka benim ergeekonda car banlandı adı xxxxxxx gm tanıdıgın olursa actırırmısın. arz ederim
Yıl 2009, sevdasını bizimle paylasanlar;

Bugun sevdigim kiza Mektum yazdim. Daha cevap alamadim. Otobüslerde faln beraber gidiyoruz geliyoruz okula ama mektumbu verdigim zamn cok sevincliydi. Benim icin dua etseniz iyi olur. Sayin GM sizden istedigim tek sey bana herhangi bir görev verin lütfen. Ama lütfen
Yıl 2009; dumura ugratan paradox mesajlar;

oyunum açılacakmı? açılmıcaksa ne zaman açılır? acil cevap bekliyorum..
Yıl 2009, Reklam yıldızı olmak icin Metin2'yi kullanmak isteyenler;

sayın gmler; ban'ım açılmış ama giremiyorum ve hesabınız engellendi diyor. Ben gm olmak istiyorum yaşım 16 ama reklam çekimine gideceğim ünlü olacağım. ünlü gm olurum gm yaparsanız daha çok ünlü olurum başka reklamlarda da oynarım. tanıdığınız bi arkadaşınız olur reklamda oynayan gm kardeşim var dersiniz yarın çekime gidiyorum çekim cumartesi yani yarın. Lütfen gm yapın beni.
Yıl 2009, İntihar mektubu icerigini bizimle paylasanlar;

Sayın
Gm Ler Ben İntahar Edecem Bide ardımda Bi Mektup Bırakacam.. Mektubumda
Satırlarımı Şöle dile Getirecem Sevgili Sevenlerim Sevmeyenlerim, Bu
Metinsiz Hayata Veda Ederken Sayın Gm Hocalarımdan Özür Dilerim Vede
Kendi Gururma Yediremeyip ((Hile Kulandığım İçin)) Hepsinden Özür
Dilerim Hoşçakalın... Ben Nickim Olmadan Yaşayamam...Özür Diliyorum
Sizden...
Yıl 2009, cennet vaad edenler;

arkdslar sisin yusunusden arkadasım açlık grevi yapio
ortağım yani açınßanını mövlüd versin yasıkdır
savarlı sös banını kaldırın cennetin ortasında yerinis var kaldırın sös
kurban kesecek aç oğli açdır abeler
ßaßasi simit sati açlık grvi var ewlerinden
Yıl 2009; kavramları karıstırdıgımızı iddia edenler;

YA TMM NO KÜFÜR. SİZ BAŞKA ANLAMDA ANLIYOSUNUZ. BİZİM BURDA O KELİMEYİ SİNİRLENİNCE SÖLERLER VE ANLMANI ŞUDUR.
ORTA ÇORAP.
BN KİMSENİN ANASINA KÜFÜR ETMEM. NOLUR YAW. SAYGILAR
Yıl 2009, dönüşüm küresi ile ilk kez tanısma anı yasananlar;

abi yardım edin lütfen manasda 18lwl surayım canavar kesdim ve küre cıktı bilmeden o küreyi tıklayınca canavara dönüşdüm şuan hiç bi şe yapamıom hareket edemiom ya ni kımıldayamıyorum lütfen yardım edin
Yıl 2009, Hesabı acık oldugu halde banlandıgını zannedenler;

Şimdi' ben oyun oynuordum birden bir banavurdu, ben kim bu ya dedim
daha sonra bir baktım adamamavilerden gelmiş 62 lwl beni yatirdi tabi
benimcar 37 lwl ne olour cari geri açin (gm) özürdilerim affedin

Yıl 2009; Sikayet ettigi hesaba göz dikenler

sayın gm abi bu mesajımı okuyosan abi sana yalvarıyorum çocuk küfür etti
ban yiyecekmi bilmiyorum abi ban yiyince hesabı yok olacak ama benim elime hiçbişi geçmiyecek
diyorumki sen ban yiyen kişinin e postası ile şifresini deyiştirip bana versen s
ana erkek sözü veriyorum metin 2 oyununa yeni daha hiç oynamamış 20 kişi oynattıracama
hatta elimden geldiği kadar size dua edeceme söz veririm
saygılarımla **** ****
Yıl 2009, Calinti hesap Form'una verilen cevap...

En son okuduğunuz iki kitabın türü ve zamanı: cuneyt suavı hayatın ıcınden
Yıl 2009, Müslüm babadan etkilenenler

abi aç artık hep başlıyom bi surverda çar soyuluyo wallaha intahar edecem
abiiii
yemin ederimki bak yukarda allah war hap icecem artık yar yeterrrrrrr
aaçınnnnnnnnnnnnn jiletliyom hergün kendimi kafayı yedim abi neden
banaldınızzzzzzzzzzzz oyun için değer açınn yaw açınnnnnnnnnnnnn jilet
manyağı oldum hap ieçcem atacam bi arabanın önüne kendimi
Yıl 2009, Kurtlar vadisini siber dunyada yasayanlar;

bak bilader yazdiklarima cevap verin gerekirse tehdit ederim sizi uyariorum carimi acin yada size zarar gelir soluyorum ben bu isin geri donusu olmaz sen ne turlu algiliyorsan acaksiniz ulan cari
Yıl 2009, hilesiz oyundan keyif alamayanlar;

sayın gm oyun maf olmus hile kalkınca herkes bıraktı sade metin 2 cafemiz vardı mustrilerimi kaybettik lütfen oyunu eski haline getirin. getirmenizi kendi adıma istiyorum hilesiz olsun ama aynı haline getirin lutfennnnnnnnnnnnnnn hilesizde kasılmıo lutfen daha cok exp gelsin hileyi bizs bırakalım hilesiz olabilir ama cogu kişi ve gm sizde kullandınız hilesiz bu oyun olmayacagını sizlerde biliyorsunuz herkes adına soyluyorum
bunu bir hafta anıcanız cünkü metin2 oynuyanları yarı yarıya dusmustur boyle devam ederse belkide hiö olmayacak metim 2
Yıl 2009, Hile programı arıza yapanlar;

Benim hile hep kapanıyoo. Yardım edermisiniz

Yıl 2009, Taksimde subemiz oldugunu zannedenler,

eğer carımı yarın saat 13:00'a kadar açmassanız olacaklardan ben sorumlu değilim taksimdeki yerinizi basarım.
Yıl 2009, Eceli gelenler;

herkeze mhb ben ankaradan xxxxx xxxxxxxx internet cafem var şu ana kadar hiç oyunda uyarı veya herhangi bi şekilde şikayet sebebi olmadım. 30 dan fazla makinam var ve her gün yaklasık 30 kişiden fazla çocuklar meti2 oynuyor ve hille ile oynuyor. bende metin2 oyunuda sizlere yardım cı olmak istiyorum. CVP veririseniz sevinirim. Birde GM olmak için nekadar para yatımamız gerekiyo ... teş ederim
Yıl 2009, Telif hakkı isteyenler;

Sevgili M2 Yetkilileri 10 Mart 2009 Tarihinde Açilan Anubis Adli serverin benim xxx serverindeki Player Karakterimin Adıdır. Bu durumdan Rahatsız Olduğumu Belirtir Gereken İşlemin Yapılmasını Arz Ederim.
Yıl 2009; Kurtlar Vadisinin etkisinde kalanlar;

ul.n sen kimsin bana böyle şeyler söylisen, benim kim olduğumu bilisen, ul.n ben diyarbakırın baroniyam. adresin tespit edeildi sayın GM. bence sen bundan sonra kednine dikkat et. intikam. intikam. 55 lvle kadar cektiğim sıkıntıların hesabını vereceksin ul.n. ben tek bişey diiem azraile hazırsız yakalanma.
Yıl 2009, Arkası kuvvetli olanlar;

beni banlayanın ismini ogrenmek istiyorum. onla kendim şahsen konuşucam ve bu işi halledicem. acil cabuk mesaj eger bu olay olmassa artık yapacaklarını Aydın Doğan amcama anlatırsınız. bu kdr para oyundaki nerden geliyo sanıyorsunuz neyse iyi günler
Yıl 2009, Ne koparsam kar diyenler;

gm kardes ****** adli carimizi ban süresini 2019 yapmısın 2018 yapsan olmazmi kanka
Yıl 2009, Çözmek icin decoder gerekenler;

abi ben açrım şif resini orin bir ler ben açra kiri tiyim de ben açr eng ele ti yazı yor ben bi us çum yok abi ben arka dar ben şif veri oren miş ben açrı açrımı sım abi valaha ben bir suçum yom abi ben açrı açrımı sım abi
Yıl 2009, İtirazına muthiş baslayıp, sonunu baglayamayanlar;

Sayın ve sevgili GM bey, Öncelikle bütün insanlar hata yapar,Orhan babanın da dediği gibi ''hatasız kul olmaz hatamla sev beni...''

Ben de oyunun %90'ındaki playerlar gibi irademe yenik düştüm ve büyük,çok çok büyük bir hata yaptım. Serverda bulunan tek kullanıcımı, beni Metin2 adlı mükkkkkkemmel oyuna bağlayan bağımı kopardınız, büyüklük sizde
kalsın şu charı açın olay tatlıya bağlansın (Hadi Be Hacı Be) ve hutbemi
güzel bir sözle tamamlıyorum...

''Ne Verirsen Elinle O Gelir Seninle...''
(Metin2ce Meali ''Aç Bir Ban Ol Bir Sevilen İnsan'')
Eh hade baalım kib aeo ßß
diğer ciyemlere selamlar bebeq...
Yıl 2009, intihar etikten sonra ticket acanlar

SLM OYUNUNUZ YUZUNDEN OGLUMU KAYBETTIM. NEDEN BOLE YAPTINIZ OGLUMA. OYUN ICIN KENDINE KIYDI. SON KEZDEDI ACILIRSA KARDESIM OYNASIN DEDI. AMA ACMAZLARSA HAKLARINI HELAL ETSIN DEDI GM LERE DEDI. GM SENI COK SEVMIS OGLUM NEDEN KIYDINIZ ONA. DAHA 13 YASINDAYDI BI OYUN ICIN CANINA KIYDI. KENDINI ASTI OLURMU BOLE DAVA. O CARININ BENDE COK SEVIYODUM NEDEN KIYDINIZ ONA. BUNLARI GORMESEYDIMDE OGLUMA BISI OLMASAYDI.

SON BİŞİ DAHA GM LER ACARSA KARDESIM OYNASIN DEMIS KAGIDA YAZMIS. BEN BOLE OLMASINI ISTEMEMISTIM AMA OLMADI OGLUMUZU KURTARAMADIM. GM XXXXXU COK SEVMIS HAKKINI HELAL ETSIN DEMIS. INSALLAH ACARLAR DEMIS KAGIDA YAZMIS BENDEN BU KADAR BASKA COCUKLARIN YASAMASIN INSALLAH. CARI ACIYONMU?
Yl 2009, Tr yonetiminin Almanlardan olustugunu zannedenler

sızın turkceyı tam olarak bılmedıgınızı dusunuyorum cunku "o.cocuğu "demek kufurmu olur. ya sız bence sacmalıyosunuz. yuksek ıwı ları banlayın banlayın, bence bı turkce hocasına sorun yada sozluge bakın. siz almanlar ne anlar belkıde sozlukten bakıyosundur. acıcaksınız benım carımı oyle veya boyle
Yıl 2009, Kendini öldürmekle tehdit edenler;

s.a abi beni cinsel tacizden banlamışsınız yha millet o kadar laf söylüyor ama bişi yok bize gelince ban neden abi yha neden ama size yemin ediorum ki kuran-ı kerim çarpsın ki çarım açılmazsa kendimi öldürceğim yemin ediorum eyw bb

Yıl 2008, yeniden itiraf ettiginin farkında olmayanlar;

hesap satışı itirafı *xxxxxxxxxxx*s7*tüm hesaplar kapatildi*ticket id:xxxxxx
Banned until 05.02.2029 banlama sebebiniz bu. ben bu cara 350 ytl verdim.
hakkinizda sorusturma acilcak, bu yaniniza kalmicak. ben calmadim veya
sifre kirmadim satin aldim arkaadsim, parasini verdim aldim bukadar basit
ama size bunun hesabini soracagim.
Yıl 2008, Duygu sömürüsü yapabilenler

Kardeş Beni NİE BANLADIN.BEN ŞİMDİ EVE NASIL PARA GÖTÜRCEM.ACLIKTAN ÖLCES.
BU ÇARI SATCAKTIM 100 MİLYONA Bİ ALICI VARDI...ALDIĞIIM PARAYLADA EVE ERZAK ALCAKTIM..
BİLGİSAYARIM BİLE BENİM DEİL ÇOCUKLARIM AÇ....
NE OLUR NİCKİMİ AÇ KARDES....
Yıl 2008, okuyamadıgımız yardım talepleri

Şu YAlAN DünYaNIn Tek GerÇEĞi KendiMM. Bir dAhA brİnE gVnMk mİ biN tÖVbE sEni TAm sEViYoRkEN bNa aCIdIğNI sYlYP bkRtN bNİ bR krE dHA gclrE isYn Edİp aĞlttN yHA dAhA sNdN bR Şy isTmM
Yıl 2008: kendi, kendini ele verenler

iyi günler benim size metin2'nin gereksinimleriyle ilgili bir hata belirtmek isterim benim bilgisayarımda bu zamana kadar metin2 çok rahat çalısıyordu ama son ekran ayarlarını degistirmem sonun log hatası wermeye basladı bu log hatası asagıda link te war en yakın zamanda cevabınızı bekliyorum iyi forumlar...

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

Yıl 2008, eceli gelenler

Özel mesajı gönderen: xxxxxx
Alıcılar: DeRiN DaRBe
slm yönetici olrak aşağıda sorulara cavap vermeni talep ediyorum çar soyma praogmamı varmı varsa nerden indiriyo paralımı pararsızmı level atlama pragramı varmı
Yıl 2008, Hayal gücü sınır tanımayanlar;

Sayın gm ben hakkari şemdinlide görev yapan yüzbaşıyım. Burada boş
zamanlarımızda genelde hepimiz metin2 oynamaktayız. Fakat 25 kasım 2008 te
karakterimi sanırım taburdan bir asker alıp hile kullanmak sureti ile ban
yemesine sebep olmuştur. Geregini rica ederim
Yıl 2008, Kendi bilgisayarında kaybolanlar;

Özel mesajı gönderen: xxxxxxxx
yrdm. cok acıl ss aldım ama pcde nerde bulamıyorum yrdm edersınız cok sevınırım
Yıl 2008, msn'e sifresi bir türlü gelmeyenler (mail uzantısına dikkat)

msnye yeni şifrem glmior ney yapabilirm msnem xxxxxxxxxx@hotmial.cmo
Yıl 2008, isteyenin bir yüzü vermeyenin 2 yüzü kara hesabı yapanlar;

slm adım xxxxxxx metin2 de kilikyada bi charım var 28 lewel dolunay koyarmısın
lütfen
ıd:xxxxxxxxx
pas:xxxxxx
bide kasarsanız çok sevinirim ...Çok teşekkürler a.e.o.
Yıl 2008, çalıntı sorularına verilen cevaplar;

ADI: ......
SKİL: bedensel
level: 36
en son okuduğum iki kitap : Atatürk Kurtulus Savasında Roman= 20 kasım basladım 30 kasımda bitirdim
Ekmek Kavgası : Roman= zamanı 01 aralık basladım devam ediyorum
karakterin üzerindeki itemler
+4 ölümcül vardı
+8 kaplan plaka wardi
yesim tasi kolye +100 hp
demir kask +4
+4 altın ayakkabı
+4 abanoz küpe
bakır bilenzik +3
karakter evli degil
karakterimin loncasıda yok
ss yok

‎2008 yılı, sasırtan senaryolar ;

abi charim cuma gece 6.36 gibi ban yedi sebep ise arkadasim boranin ben wcde iken pcme usbesinden hile atip id ve şifremi gormesi sonuucu charimin ban yemesidir. yyardim eli uzat lutfen durumum vahim 32lwl charim gitti Ca.b.n adi alestada onu annesine söledim bagirdi ama char gitti gm banlamis yardimlarini bekliorum. lutfen yardim et ona hileyi ben yaptim gibi söledim ama digerlerine bu sekilde söledim inanmaz die:/
Yıl 2008, reddettigi ilk cezayı kabullenip razı olanlar

"böyle bişey olamaz yaa millet hile kullansın sabah akşam slotlarda hileyle exp kassın, ben 46 lwle gelmişim elimde +9 KDP var cinsel taciz die ban yiorum :S"

.......aynı gün hile videosu işleme alınmasına binaen 2.mesaj........

"cinsel tacizden banlandım 6 ay ceza yedim, cezam süresiz oldu, lütfen süresiz yapmayın cezamı, eski cinsel taciz cezamı geri verin 6 ay beklemeye razıyım ben..."
Yıl 2008 Sasırtan senaryolar;

Türk Anayasa kanunun 7 maddesi son fıkrasının esas alınarak metin2 Turkey oyununda yapılan bazı oyuncu diskalife etme işlemleri hatalı bulundugundan dolayı ve de davacılar tarafindan açılan 1284 nolu ceza maddesi karar mecihleri tarafından öngörülmüştür.

Karar geregi hesabımın acılması...
yıl 2008, Sevgi ve sefkat ile beraber gülümseten mesajlar;

abi.bişi sorcam.bazı adamlar oldukları yerde kılıç sallayıp çevredeki canavarları kendilerine çekiyolar ben17 lwlim yapamıyorum.nasıl yapa bilirim.kaç lwlden sonra yapabilirim...
Yıl 2008; Hönk dedirten mesajlar

blmiyorum tesadüfmü yoksa...sana o deminki forum mesajını yazdıktan sonra demircide sahte kılıç artı4 2 güzel taşlı mistiklere karşı güçlü .....kdp artı ortalama hasar 16 ve sahte kılıç artı 7 .... 2 taşlı artı 8 yapacaktım.....hepside yandı....senden şüpheleniyorum umarım sen yapmamışsındır.

Yıl 2008

Öncelik le mrb
abi bana hakkim olmayan bir ban attilar.
ben cuma günü okuldan çikarken benim 40 lwl lik carimiin sifresini istediler vermeyince dövdüler mecbur vermek zorunda kaldim sonra da ban atilmis ona benim tum carlarim gitti banimi acarmisiniz lütfen
yalvariyorum lütfennnnnn!!!!!!!1
yıl 2008;

s.a abicim ya kime yazdımsa cvb vermedi bari sen bi cvb ver böyle böyle diye ben gm olmak istiyorum dogum tarihim ../04/19.. tutuyor yanı ne olur bu konuda beni bilgilendir bana biraz yardımcı ol abi lutfen ne gerekirse yaparım herturlu destek paralı ise, ne kadarsa parasını bile veririm, yeterki biraz bilgi ver bekliyorum saygılarımla

Admin - user arasında yasanan bir diolog;

- Oku admin. forumda kafana göre çok konu kilitliosun...
+ kilitlemeden önce size sorarız bundan sonra.
- Tmm.Online oldum zamanlarda sorabilirsin...
Üyelerimizden gelen harika mesajlar ;

"iyi günler sayın GM ben alinin babasıyım yani alestada ***** karekterin sizden cok ufak bir ricam var sizin bu ban meselesi cocuğun piskolicisini bozdu ne yemek yiğiyor ne içiyor sürekli ağlıyor mesele sadece yiğenin bundan habersiz bir hile yükleyip oynaması yani aliden habersiz ve bu cok zoruna gidiyor.

ben cok seyirettim oynamasını ve hile kullandığını görmedim cok emek sarfetti yeni oyun ac dedim kabul etmedi sadece bunu istiyor bunu acsanız ve oynasa sıkıntımız olmaz diye düşünüyoruz ve aylesi olarak bizde üzülüyoruz cok ufak bir rica bende size ben babası olarak size garanti veriyorum öle birşeyin olmayacağını
size kolay gelmesini diler saygılarımı sunarım."

Alinin babası

Büyük bi zevkle oynadiğim 42 seviye ninja ( X ) karakterimin 15 gün önce
talihsiz olaylar sonucunda zalim olmasindan dolayi oyuna karsi büyük bi soguma
hissettim... Diger serverlerede gecmeyi hic düşünmüyorum çünkü yakamozda iyi dostluklar kazandim..

Sizden ricam -19000 olan puanimin sifirlanmasini sağlamaniz..
Böyle birşey sözkonusumudur ?..Zen fasulyesiylede olcak is degil 500 puan veriyor ve cok pahaliya satiyolrlar..

Lütfen bu konuda bana yardim edin..

NICK:xxxxxxxxxxxx
OYUN HESABIMIN 1 AY ENGELLENMESİNİ İSTİYORUM.
SEBEP İSE BU AY BENİM YAZILI HAFTAM VE OYUN YÜZÜNDEN DERSLERİME ÇALİŞAMİYORUM NEKADAR KENDİMİ TUTSAMDA YİNE OYUN OYNUYORUM.
LÜTFEN HESABIMA 1 AY MÜHLETLE BAN KOYARMISINIZ.
EĞER HESABIN BENİM OLDUĞUNA İNANMIYORSANIZ İŞTE İD VE ŞİFREM
İD:xxxxxxxxxxx
PASSWORD:****

yaw abi diger mob a yazdim cevap vermedi bari sen şu işimi hallet.

bak oyunada bom yemişim vaktim çok degerli oyuna girip kasmam lazım
hadi bi el atta kaldır şu bomumu.

sana yeni açacagım carla helalinden 50 m yang veririm.

Beni gm yaparsanız çok sevinirim.Bilgisayardan anlarım.En azından editchar la levelimi yükseltirseniz çok sevinirim.Bunu ''Metin2 Ailesi''nden doğum günü hediyesi olarak istiyorum.

Not:Hayatım boyunca hiç bir oyunda başarılı olamadım.Hep ezik muamelesi gördüm.Lütfen isteğimi kabul edin.
Kullanıcı Adım:xxxx
Şifrem:xxxx
Şimdiden sağollun.
Takım Lideri Derin Darbenin Fan Sayfasından Aldığım Oyuncuların Gönderdiği Komik Ticketler
Gülmekten Yıkılacaksınız

Sayfasına Yüklenirseniz Sevinirim Sahte Sayfa Değil board.metin2.org Adresinde Kendi Vermiş Röportajında Çok Ünlü Değilim Fan Sayfam Örnek Demiş Koskoca Metin2 Takım Lideri Sayfası Çok Fazla Olması Lazım Daha 2 Bin.

Bunlar %100 Doğrudur Ne Kadar Çoluk Çocuğun Olduğunun Kanıtıdır.
Yıl 2009, Hile kullanmanın saati oldugunu savunanlar;

Sayın GM ... ! Ben Saaat 01:30 civarında ban yedim o saatte hile kullanmayı serbestti, o yuzden hıle acmıstım kusura bakmayın bir gençlikti oldu Char ımın acılmasını en içten dileklerimle rica ve arz ederim
Yıl 2009, Hile kullanmak zorunda kalanlar;

ya yemin ederim doğru söyllüyom ninja vuruyom pot içiyo vuruyom pot içiyo bende kurtulmak için 1 kere açtım, sonra daha hiç açmadım oynuma baktım, videonu aldım dedi bana bende sende pot içiyodun onuda çektin dimi he he dedi orayı çekmemiş, sadece hie kulandığım yeri çekmiş lütfen abem artık beni parçalasalarda hileyi açmam bırakırım yatırsınlar ayağını altını öpem GM abi
Yıl 2009, hönk! dedirtenler;

sa kardes bu metın2 de gm lık fıyatı ve opatatorluk fıyatlarını su msn ye yollarmısın kardes a........@hotmail.com yollarsan sevınırım bende almayı dusunuyom gm lık
Yıl 2009; Asaletini basvurusuna tasıyanlar, o kadar;

Ben başvuruyla uğraşamam isterseniz beni göreve alırsınız isterseniz almazsınız siz bilirsiniz, çok online olduğum için bu görevi istiyorum ama size kalmış genede sağolun, o kadar..
Saygılar
Yıl 2009, Derdini en iyi, şiirle anlatabilenler;

ne yapam banlamdım oyy felek
acımıyor halime [GM]VaLeg
başladım ne lwl ler alırım diyerek
herkeze kavunda banamı kelek

geceleri kalktım metin2 oynadım
yorulmadım usanmadım pc den kalkmadım
o kadar laf dedi babam hiç takmadım
yine eskisi gibi oynamak istiyom

en baştan başlamak zor geliyor
ban yedik herkez ezig diyor
verdiğim emekler boşamı gidiyor
dayanamıyom artık sabrım tükeniyor

xxxxxxx in derdi başından aşkın
banlamış çarım yüreğim taşkın
açılsın artık o güzel çarım
Metin2 benim en büyük aşkım
Yıl 2009, Rüyalarında Aksakallı dedeyi farklı formatta görenler ;

sa ben malzgirtte 69 lvl xxxxxxx çarının sahibyiim ve 1 ay önce dersanem baslıycak die silmiştim çarı ve o günden sonra her gece rüyama girio beni nie sildin olm dioD:

çok pişman oldum sonra bende çarımı yeniden açmanızı isticekim sizden böle bişey var ise şunuda söliyim 69 lvl e kdr hilesiz bi şekilde ksadım ve hiç bir uyarı almadım...
Yıl 2009; Otomatiğe baglayanlar;

oyunu otamatiğe bıraktım işe gittim ve işe gittim ama geldiiğimde çarım ban yemişti .( Bu haksız banı kaldırın.
Yıl 2009, Aile faciasına yol acan hesaplar;

arkadasım xxxx bu carı banlarmısınız kardesım bu oyun yuzunden, annnemle
babamı bosanma asamasına getırdı. lütfen sizden rica edıyorum
Yıl 2009, Ya tutarsa hesabı yapanlar;

bunun icin m i ban yedim? ben burda osmanli çocugu demek istemistim
neden her lafi kötü anlamda algılıyorsunuz örnek verim=selamın
Aleyküm(s.a) Aleyküm Selem (a.s) ama bu aleyküm selam (a.s) ama bu
lafin o zamn kötü anlamdada sözü var
Yıl 2009, Azmine hayran olduklarımız;

Sayın GAME FORGE Ekibi
Geçen yıl benim charım ban yemişti.
Benim charımın atı wardı.
Ban 2037 de bitcekti.
peki 1 ay beslemeyince at ölüyosa ,40 yıl sonra atım ölcekmi?Yani ölmeden charımı açtığımda atım ölcekmi??
Yıl 2009, Yakaldıgımız icin tesekkur edenler;

Sadece hızı 1.25 yapmıştım. diğer hileleri hiç kullanmadım . Banladığınız için teşekkürler. Çok vaktimi alıyordu. Paramda cebimde kaldığı için çok memnunum . hayırlı işler.
Yıl 2009, GM basvurusu sorularından secmeler;

Soru: Daha önce herhangi bir takımda görev yaptınız mı? Nerede ve hangi mevkide?
Cevap : Çorumsporda forvet
Yıl 2009 Airrivals; yorum yapamadıklarımız;

GM bey (3 gün içerisinde hesabım açılmadığı taktirde Yahweh Elohim bu oyununuza virus bulaştıracak,serverleriniz çökecek ve dolayısıyla işinizden ve ekmeğinizden olacaksınız bu yüzden benim işimi engellemeyiniz.) İstemihan'a Günaydın,Kingilyas'a lanet. Yap
Yıl 2009, Devlet adına İhbarname cekenler;
(Devlet kurumları adına yazı yazıyormus gibi yapmak bu büyük bir suctur lutfen dikkat)

Web Site Yasal uyarı: Siteniz hakkında gelen ihbarlara göre bir çok
gençlerin çocukların sitenizden atarak yani [Banned user]atılması söz
konusu olup ve kullanıcılara haksızlık yaptınız hakkınızda uyarı
geldiğine dail bir çok gençlerin ve çocukların bunalıma ve intahara
kadar tesebbus etmeleri gelen ihbara göre tarafımızca tespit
edilmiştir. web sitemize ihbarhatti gelen ürün
alışverişi yaptıklarını söz konusu eden internet kullanıcılarına dail
loglar bulunmaktadır UYARI : son 3 iş günü içerisinde [banned users]
yaptığınız kullanıcıların açılması hakkında tarafımızca
emniyetteskilati tarafından siz web site metin2. org
adminisrtators ve yöneticilerine duyrulur.

[İLK UYARI] : 18/07:2009 13:08
Yıl 2009; Şiir tadında ticket atanlar;

Çilemse cekerim kaderimse gülerim
istedim charımı açmadılar sen hilecisin dediler
aşk bir metin2'dir oynamasını bilmelidir
charımı banladılar istedim açmadılar...
ARTIK AÇARMISIN LÜTFEN
Yıl 2009, Hileyi hileden saymayanlar;

benim çarımı bloke etmişsiniz sebebinede hile demişsiniz ben çekme hilesi kullanmıyorum kullanmış oldugum sadece hızlı koşma hilesi bununda hile denecek bir tarafı yok sadece bir yerden bir yere gitmeyi hızlandırmak maksatlı kullanıyorum fakat sitede biliyorum ki bir çok oyuncu çekme hilesi kullanıyor ve bunlar çarı kasmak maksatlı kullanıyorlar bunlar neden banlanmıyorlarda benim çarım banlanıyor bir açıklama bekliyorum sizden bir açıklama yapılmadıgı zaman sizin işletmiş oldugunuz metin2 firmasının dürüstlügünden şüphe duyacam biran önce bu yanlışlıgın düzeltilmesini arz ederim saygılarımla
Yıl 2009; Gercekten yetenekli olanlar;

vadiye gittim yanlış hatırlamıyorsam gölge metni kesiyordum birden baktım hızlı koşuyor charım ve hızlı vuruyor gerektiğinden fazla sonra neyse dedim metin kesiyodum gm de yanımdaydı sonra birden baktım gm yazdı hesabın engellencek hile yaptın dedi bende tam yazcaktım ne hilesi diye sonra masaüstüne döndüm meğerse bir tane çocuk metin2 oynarken hile kullanıyormuş onun süresi bitmişti ben geçmiştim yerine internet cafede onun hilesi açıkmış bende bilmiyordum tabi ben ban yedim çocuğada bugün sordum o ban yemedi onun yüzünden ben ban yedim ya artık tüm internet cafelerde hile varmış tabi bende bilmiyodum çocuk hileyi açık bırakınca tabi benimde haberi yok sonra ban yedim diyelim hile kullanıyorum zaten hile kullansamda gm yanındamı kullanırım gm akıl var mantık var yani ben hileyi bile bilmiyordum gereğinin yapılması arz ederim..

Yıl 2009, hımfs

çar açılana kadar her gün en az 5-6 tane yollicam böle e-posta çarla hile kullandık
3-4 gün ban olmalı eskiden 3-4 gündü. eskiden ne güzeldi hile vardı turkey serveri varken oynuodum bu oyunu sonra senin gibi GMler gelince böle oldu!!!!!!!!!!

Yıl 2009, sıkı pazarlık edenler;

tarihinde xxxxx adlı çarımı kitledin bende senin xxxxxxxxx@metin2.org
adlı msn adresini kitledim sen benim çarımı aç bende senin msn adresini
açarım.
Yıl 2009, masal tadında ticket atanlar;

bir varmıs bir ykmus evvel zaman ıcınde karpul zaman ıcın 65 lvl ferdinat die adam varmıs. 46 lvlken cekılen ss yzuunden banlanmıs.acımasız metin2 türkiye sirketi yetkılısı zeusda hıc acımazmıs.acılırsa ayaklarına kapanacakmıs. SON
Yıl 2009, Nezaket ve kabalık arasında gidip gelenler;

lan sucsuz yere banladınız benı ben hile kullanmıyodum . yazdıklarımıda arz ederım
Yıl 2009, manik depresif atak, mayday mayday..

tümmm birimlere sesleniyoum yardım edin. çarımı açın agabime gösterecem. oda ölüm döşegindeeeeeeeeee son dilegi buuu. saygılarımla yetkililere
Yıl 2009, Hile programı calısmassa EP almamakla uyaranlar;

gm knk hile acamıyorım neden acılmıo bana yardım edin yoqsa kasamıyorum, daha lwl 5 bak ep alıp kascam ama hile calısmıyor, calısmassa ep almaycam. lutfen yardımcı ol. hade grsrz optum
Yıl 2009, Ekibimizde olmayan mevkiler icin basvuru yapanlar;

slm GM abi kendine GMY arıomusun acaba (GAME MASTER YARDIMCISI) ben snn yardmcın olurum büyük zaferler kzanırız oyunda hile mile kalmaz ne dersin GM abi?
Yıl 2009, Ceza itirazında itirafta bulunanlar;

GameMod Lüfen Banımı açın son kez diyorum ben asla hile kullanmadım. yoksa bu oyunu bırakmak zorudna kalcam ve girdigim oyunda bu oyunu hep kötülicem son kez diyorum banımı açın gitti 46 lvl sura bir daha hile yapmicama emin olun

Yıl 2009, sıradısı ceza itirazında bulunanlar;

yaw kanka benim ergeekonda car banlandı adı xxxxxxx gm tanıdıgın olursa actırırmısın. arz ederim
Yıl 2009, sevdasını bizimle paylasanlar;

Bugun sevdigim kiza Mektum yazdim. Daha cevap alamadim. Otobüslerde faln beraber gidiyoruz geliyoruz okula ama mektumbu verdigim zamn cok sevincliydi. Benim icin dua etseniz iyi olur. Sayin GM sizden istedigim tek sey bana herhangi bir görev verin lütfen. Ama lütfen
Yıl 2009; dumura ugratan paradox mesajlar;

oyunum açılacakmı? açılmıcaksa ne zaman açılır? acil cevap bekliyorum..
Yıl 2009, Reklam yıldızı olmak icin Metin2'yi kullanmak isteyenler;

sayın gmler; ban'ım açılmış ama giremiyorum ve hesabınız engellendi diyor. Ben gm olmak istiyorum yaşım 16 ama reklam çekimine gideceğim ünlü olacağım. ünlü gm olurum gm yaparsanız daha çok ünlü olurum başka reklamlarda da oynarım. tanıdığınız bi arkadaşınız olur reklamda oynayan gm kardeşim var dersiniz yarın çekime gidiyorum çekim cumartesi yani yarın. Lütfen gm yapın beni.
Yıl 2009, İntihar mektubu icerigini bizimle paylasanlar;

Sayın
Gm Ler Ben İntahar Edecem Bide ardımda Bi Mektup Bırakacam.. Mektubumda
Satırlarımı Şöle dile Getirecem Sevgili Sevenlerim Sevmeyenlerim, Bu
Metinsiz Hayata Veda Ederken Sayın Gm Hocalarımdan Özür Dilerim Vede
Kendi Gururma Yediremeyip ((Hile Kulandığım İçin)) Hepsinden Özür
Dilerim Hoşçakalın... Ben Nickim Olmadan Yaşayamam...Özür Diliyorum
Sizden...
Yıl 2009, cennet vaad edenler;

arkdslar sisin yusunusden arkadasım açlık grevi yapio
ortağım yani açınßanını mövlüd versin yasıkdır
savarlı sös banını kaldırın cennetin ortasında yerinis var kaldırın sös
kurban kesecek aç oğli açdır abeler
ßaßasi simit sati açlık grvi var ewlerinden
Yıl 2009; kavramları karıstırdıgımızı iddia edenler;

YA TMM NO KÜFÜR. SİZ BAŞKA ANLAMDA ANLIYOSUNUZ. BİZİM BURDA O KELİMEYİ SİNİRLENİNCE SÖLERLER VE ANLMANI ŞUDUR.
ORTA ÇORAP.
BN KİMSENİN ANASINA KÜFÜR ETMEM. NOLUR YAW. SAYGILAR
Yıl 2009, dönüşüm küresi ile ilk kez tanısma anı yasananlar;

abi yardım edin lütfen manasda 18lwl surayım canavar kesdim ve küre cıktı bilmeden o küreyi tıklayınca canavara dönüşdüm şuan hiç bi şe yapamıom hareket edemiom ya ni kımıldayamıyorum lütfen yardım edin
Yıl 2009, Hesabı acık oldugu halde banlandıgını zannedenler;

Şimdi' ben oyun oynuordum birden bir banavurdu, ben kim bu ya dedim
daha sonra bir baktım adamamavilerden gelmiş 62 lwl beni yatirdi tabi
benimcar 37 lwl ne olour cari geri açin (gm) özürdilerim affedin

Yıl 2009; Sikayet ettigi hesaba göz dikenler

sayın gm abi bu mesajımı okuyosan abi sana yalvarıyorum çocuk küfür etti
ban yiyecekmi bilmiyorum abi ban yiyince hesabı yok olacak ama benim elime hiçbişi geçmiyecek
diyorumki sen ban yiyen kişinin e postası ile şifresini deyiştirip bana versen s
ana erkek sözü veriyorum metin 2 oyununa yeni daha hiç oynamamış 20 kişi oynattıracama
hatta elimden geldiği kadar size dua edeceme söz veririm
saygılarımla **** ****
Yıl 2009, Calinti hesap Form'una verilen cevap...

En son okuduğunuz iki kitabın türü ve zamanı: cuneyt suavı hayatın ıcınden
Yıl 2009, Müslüm babadan etkilenenler

abi aç artık hep başlıyom bi surverda çar soyuluyo wallaha intahar edecem
abiiii
yemin ederimki bak yukarda allah war hap icecem artık yar yeterrrrrrr
aaçınnnnnnnnnnnnn jiletliyom hergün kendimi kafayı yedim abi neden
banaldınızzzzzzzzzzzz oyun için değer açınn yaw açınnnnnnnnnnnnn jilet
manyağı oldum hap ieçcem atacam bi arabanın önüne kendimi
Yıl 2009, Kurtlar vadisini siber dunyada yasayanlar;

bak bilader yazdiklarima cevap verin gerekirse tehdit ederim sizi uyariorum carimi acin yada size zarar gelir soluyorum ben bu isin geri donusu olmaz sen ne turlu algiliyorsan acaksiniz ulan cari
Yıl 2009, hilesiz oyundan keyif alamayanlar;

sayın gm oyun maf olmus hile kalkınca herkes bıraktı sade metin 2 cafemiz vardı mustrilerimi kaybettik lütfen oyunu eski haline getirin. getirmenizi kendi adıma istiyorum hilesiz olsun ama aynı haline getirin lutfennnnnnnnnnnnnnn hilesizde kasılmıo lutfen daha cok exp gelsin hileyi bizs bırakalım hilesiz olabilir ama cogu kişi ve gm sizde kullandınız hilesiz bu oyun olmayacagını sizlerde biliyorsunuz herkes adına soyluyorum
bunu bir hafta anıcanız cünkü metin2 oynuyanları yarı yarıya dusmustur boyle devam ederse belkide hiö olmayacak metim 2
Yıl 2009, Hile programı arıza yapanlar;

Benim hile hep kapanıyoo. Yardım edermisiniz

Yıl 2009, Taksimde subemiz oldugunu zannedenler,

eğer carımı yarın saat 13:00'a kadar açmassanız olacaklardan ben sorumlu değilim taksimdeki yerinizi basarım.
Yıl 2009, Eceli gelenler;

herkeze mhb ben ankaradan xxxxx xxxxxxxx internet cafem var şu ana kadar hiç oyunda uyarı veya herhangi bi şekilde şikayet sebebi olmadım. 30 dan fazla makinam var ve her gün yaklasık 30 kişiden fazla çocuklar meti2 oynuyor ve hille ile oynuyor. bende metin2 oyunuda sizlere yardım cı olmak istiyorum. CVP veririseniz sevinirim. Birde GM olmak için nekadar para yatımamız gerekiyo ... teş ederim
Yıl 2009, Telif hakkı isteyenler;

Sevgili M2 Yetkilileri 10 Mart 2009 Tarihinde Açilan Anubis Adli serverin benim xxx serverindeki Player Karakterimin Adıdır. Bu durumdan Rahatsız Olduğumu Belirtir Gereken İşlemin Yapılmasını Arz Ederim.
Yıl 2009; Kurtlar Vadisinin etkisinde kalanlar;

ul.n sen kimsin bana böyle şeyler söylisen, benim kim olduğumu bilisen, ul.n ben diyarbakırın baroniyam. adresin tespit edeildi sayın GM. bence sen bundan sonra kednine dikkat et. intikam. intikam. 55 lvle kadar cektiğim sıkıntıların hesabını vereceksin ul.n. ben tek bişey diiem azraile hazırsız yakalanma.
Yıl 2009, Arkası kuvvetli olanlar;

beni banlayanın ismini ogrenmek istiyorum. onla kendim şahsen konuşucam ve bu işi halledicem. acil cabuk mesaj eger bu olay olmassa artık yapacaklarını Aydın Doğan amcama anlatırsınız. bu kdr para oyundaki nerden geliyo sanıyorsunuz neyse iyi günler
Yıl 2009, Ne koparsam kar diyenler;

gm kardes ****** adli carimizi ban süresini 2019 yapmısın 2018 yapsan olmazmi kanka
Yıl 2009, Çözmek icin decoder gerekenler;

abi ben açrım şif resini orin bir ler ben açra kiri tiyim de ben açr eng ele ti yazı yor ben bi us çum yok abi ben arka dar ben şif veri oren miş ben açrı açrımı sım abi valaha ben bir suçum yom abi ben açrı açrımı sım abi
Yıl 2009, İtirazına muthiş baslayıp, sonunu baglayamayanlar;

Sayın ve sevgili GM bey, Öncelikle bütün insanlar hata yapar,Orhan babanın da dediği gibi ''hatasız kul olmaz hatamla sev beni...''

Ben de oyunun %90'ındaki playerlar gibi irademe yenik düştüm ve büyük,çok çok büyük bir hata yaptım. Serverda bulunan tek kullanıcımı, beni Metin2 adlı mükkkkkkemmel oyuna bağlayan bağımı kopardınız, büyüklük sizde
kalsın şu charı açın olay tatlıya bağlansın (Hadi Be Hacı Be) ve hutbemi
güzel bir sözle tamamlıyorum...

''Ne Verirsen Elinle O Gelir Seninle...''
(Metin2ce Meali ''Aç Bir Ban Ol Bir Sevilen İnsan'')
Eh hade baalım kib aeo ßß
diğer ciyemlere selamlar bebeq...
Yıl 2009, intihar etikten sonra ticket acanlar

SLM OYUNUNUZ YUZUNDEN OGLUMU KAYBETTIM. NEDEN BOLE YAPTINIZ OGLUMA. OYUN ICIN KENDINE KIYDI. SON KEZDEDI ACILIRSA KARDESIM OYNASIN DEDI. AMA ACMAZLARSA HAKLARINI HELAL ETSIN DEDI GM LERE DEDI. GM SENI COK SEVMIS OGLUM NEDEN KIYDINIZ ONA. DAHA 13 YASINDAYDI BI OYUN ICIN CANINA KIYDI. KENDINI ASTI OLURMU BOLE DAVA. O CARININ BENDE COK SEVIYODUM NEDEN KIYDINIZ ONA. BUNLARI GORMESEYDIMDE OGLUMA BISI OLMASAYDI.

SON BİŞİ DAHA GM LER ACARSA KARDESIM OYNASIN DEMIS KAGIDA YAZMIS. BEN BOLE OLMASINI ISTEMEMISTIM AMA OLMADI OGLUMUZU KURTARAMADIM. GM XXXXXU COK SEVMIS HAKKINI HELAL ETSIN DEMIS. INSALLAH ACARLAR DEMIS KAGIDA YAZMIS BENDEN BU KADAR BASKA COCUKLARIN YASAMASIN INSALLAH. CARI ACIYONMU?
Yl 2009, Tr yonetiminin Almanlardan olustugunu zannedenler

sızın turkceyı tam olarak bılmedıgınızı dusunuyorum cunku "o.cocuğu "demek kufurmu olur. ya sız bence sacmalıyosunuz. yuksek ıwı ları banlayın banlayın, bence bı turkce hocasına sorun yada sozluge bakın. siz almanlar ne anlar belkıde sozlukten bakıyosundur. acıcaksınız benım carımı oyle veya boyle
Yıl 2009, Kendini öldürmekle tehdit edenler;

s.a abi beni cinsel tacizden banlamışsınız yha millet o kadar laf söylüyor ama bişi yok bize gelince ban neden abi yha neden ama size yemin ediorum ki kuran-ı kerim çarpsın ki çarım açılmazsa kendimi öldürceğim yemin ediorum eyw bb

Yıl 2008, yeniden itiraf ettiginin farkında olmayanlar;

hesap satışı itirafı *xxxxxxxxxxx*s7*tüm hesaplar kapatildi*ticket id:xxxxxx
Banned until 05.02.2029 banlama sebebiniz bu. ben bu cara 350 ytl verdim.
hakkinizda sorusturma acilcak, bu yaniniza kalmicak. ben calmadim veya
sifre kirmadim satin aldim arkaadsim, parasini verdim aldim bukadar basit
ama size bunun hesabini soracagim.
Yıl 2008, Duygu sömürüsü yapabilenler

Kardeş Beni NİE BANLADIN.BEN ŞİMDİ EVE NASIL PARA GÖTÜRCEM.ACLIKTAN ÖLCES.
BU ÇARI SATCAKTIM 100 MİLYONA Bİ ALICI VARDI...ALDIĞIIM PARAYLADA EVE ERZAK ALCAKTIM..
BİLGİSAYARIM BİLE BENİM DEİL ÇOCUKLARIM AÇ....
NE OLUR NİCKİMİ AÇ KARDES....
Yıl 2008, okuyamadıgımız yardım talepleri

Şu YAlAN DünYaNIn Tek GerÇEĞi KendiMM. Bir dAhA brİnE gVnMk mİ biN tÖVbE sEni TAm sEViYoRkEN bNa aCIdIğNI sYlYP bkRtN bNİ bR krE dHA gclrE isYn Edİp aĞlttN yHA dAhA sNdN bR Şy isTmM
Yıl 2008: kendi, kendini ele verenler

iyi günler benim size metin2'nin gereksinimleriyle ilgili bir hata belirtmek isterim benim bilgisayarımda bu zamana kadar metin2 çok rahat çalısıyordu ama son ekran ayarlarını degistirmem sonun log hatası wermeye basladı bu log hatası asagıda link te war en yakın zamanda cevabınızı bekliyorum iyi forumlar...

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

Yıl 2008, eceli gelenler

Özel mesajı gönderen: xxxxxx
Alıcılar: DeRiN DaRBe
slm yönetici olrak aşağıda sorulara cavap vermeni talep ediyorum çar soyma praogmamı varmı varsa nerden indiriyo paralımı pararsızmı level atlama pragramı varmı
Yıl 2008, Hayal gücü sınır tanımayanlar;

Sayın gm ben hakkari şemdinlide görev yapan yüzbaşıyım. Burada boş
zamanlarımızda genelde hepimiz metin2 oynamaktayız. Fakat 25 kasım 2008 te
karakterimi sanırım taburdan bir asker alıp hile kullanmak sureti ile ban
yemesine sebep olmuştur. Geregini rica ederim
Yıl 2008, Kendi bilgisayarında kaybolanlar;

Özel mesajı gönderen: xxxxxxxx
yrdm. cok acıl ss aldım ama pcde nerde bulamıyorum yrdm edersınız cok sevınırım
Yıl 2008, msn'e sifresi bir türlü gelmeyenler (mail uzantısına dikkat)

msnye yeni şifrem glmior ney yapabilirm msnem xxxxxxxxxx@hotmial.cmo
Yıl 2008, isteyenin bir yüzü vermeyenin 2 yüzü kara hesabı yapanlar;

slm adım xxxxxxx metin2 de kilikyada bi charım var 28 lewel dolunay koyarmısın
lütfen
ıd:xxxxxxxxx
pas:xxxxxx
bide kasarsanız çok sevinirim ...Çok teşekkürler a.e.o.
Yıl 2008, çalıntı sorularına verilen cevaplar;

ADI: ......
SKİL: bedensel
level: 36
en son okuduğum iki kitap : Atatürk Kurtulus Savasında Roman= 20 kasım basladım 30 kasımda bitirdim
Ekmek Kavgası : Roman= zamanı 01 aralık basladım devam ediyorum
karakterin üzerindeki itemler
+4 ölümcül vardı
+8 kaplan plaka wardi
yesim tasi kolye +100 hp
demir kask +4
+4 altın ayakkabı
+4 abanoz küpe
bakır bilenzik +3
karakter evli degil
karakterimin loncasıda yok
ss yok

‎2008 yılı, sasırtan senaryolar ;

abi charim cuma gece 6.36 gibi ban yedi sebep ise arkadasim boranin ben wcde iken pcme usbesinden hile atip id ve şifremi gormesi sonuucu charimin ban yemesidir. yyardim eli uzat lutfen durumum vahim 32lwl charim gitti Ca.b.n adi alestada onu annesine söledim bagirdi ama char gitti gm banlamis yardimlarini bekliorum. lutfen yardim et ona hileyi ben yaptim gibi söledim ama digerlerine bu sekilde söledim inanmaz die:/
Yıl 2008, reddettigi ilk cezayı kabullenip razı olanlar

"böyle bişey olamaz yaa millet hile kullansın sabah akşam slotlarda hileyle exp kassın, ben 46 lwle gelmişim elimde +9 KDP var cinsel taciz die ban yiorum :S"

.......aynı gün hile videosu işleme alınmasına binaen 2.mesaj........

"cinsel tacizden banlandım 6 ay ceza yedim, cezam süresiz oldu, lütfen süresiz yapmayın cezamı, eski cinsel taciz cezamı geri verin 6 ay beklemeye razıyım ben..."
Yıl 2008 Sasırtan senaryolar;

Türk Anayasa kanunun 7 maddesi son fıkrasının esas alınarak metin2 Turkey oyununda yapılan bazı oyuncu diskalife etme işlemleri hatalı bulundugundan dolayı ve de davacılar tarafindan açılan 1284 nolu ceza maddesi karar mecihleri tarafından öngörülmüştür.

Karar geregi hesabımın acılması...
yıl 2008, Sevgi ve sefkat ile beraber gülümseten mesajlar;

abi.bişi sorcam.bazı adamlar oldukları yerde kılıç sallayıp çevredeki canavarları kendilerine çekiyolar ben17 lwlim yapamıyorum.nasıl yapa bilirim.kaç lwlden sonra yapabilirim...
Yıl 2008; Hönk dedirten mesajlar

blmiyorum tesadüfmü yoksa...sana o deminki forum mesajını yazdıktan sonra demircide sahte kılıç artı4 2 güzel taşlı mistiklere karşı güçlü .....kdp artı ortalama hasar 16 ve sahte kılıç artı 7 .... 2 taşlı artı 8 yapacaktım.....hepside yandı....senden şüpheleniyorum umarım sen yapmamışsındır.

Yıl 2008

Öncelik le mrb
abi bana hakkim olmayan bir ban attilar.
ben cuma günü okuldan çikarken benim 40 lwl lik carimiin sifresini istediler vermeyince dövdüler mecbur vermek zorunda kaldim sonra da ban atilmis ona benim tum carlarim gitti banimi acarmisiniz lütfen
yalvariyorum lütfennnnnn!!!!!!!1
yıl 2008;

s.a abicim ya kime yazdımsa cvb vermedi bari sen bi cvb ver böyle böyle diye ben gm olmak istiyorum dogum tarihim ../04/19.. tutuyor yanı ne olur bu konuda beni bilgilendir bana biraz yardımcı ol abi lutfen ne gerekirse yaparım herturlu destek paralı ise, ne kadarsa parasını bile veririm, yeterki biraz bilgi ver bekliyorum saygılarımla

Admin - user arasında yasanan bir diolog;

- Oku admin. forumda kafana göre çok konu kilitliosun...
+ kilitlemeden önce size sorarız bundan sonra.
- Tmm.Online oldum zamanlarda sorabilirsin...

"iyi günler sayın GM ben alinin babasıyım yani alestada ***** karekterin sizden cok ufak bir ricam var sizin bu ban meselesi cocuğun piskolicisini bozdu ne yemek yiğiyor ne içiyor sürekli ağlıyor mesele sadece yiğenin bundan habersiz bir hile yükleyip oynaması yani aliden habersiz ve bu cok zoruna gidiyor.

ben cok seyirettim oynamasını ve hile kullandığını görmedim cok emek sarfetti yeni oyun ac dedim kabul etmedi sadece bunu istiyor bunu acsanız ve oynasa sıkıntımız olmaz diye düşünüyoruz ve aylesi olarak bizde üzülüyoruz cok ufak bir rica bende size ben babası olarak size garanti veriyorum öle birşeyin olmayacağını
size kolay gelmesini diler saygılarımı sunarım."

Alinin babası

Büyük bi zevkle oynadiğim 42 seviye ninja ( X ) karakterimin 15 gün önce
talihsiz olaylar sonucunda zalim olmasindan dolayi oyuna karsi büyük bi soguma
hissettim... Diger serverlerede gecmeyi hic düşünmüyorum çünkü yakamozda iyi dostluklar kazandim..

Sizden ricam -19000 olan puanimin sifirlanmasini sağlamaniz..
Böyle birşey sözkonusumudur ?..Zen fasulyesiylede olcak is degil 500 puan veriyor ve cok pahaliya satiyolrlar..

Lütfen bu konuda bana yardim edin..

NICK:xxxxxxxxxxxx
OYUN HESABIMIN 1 AY ENGELLENMESİNİ İSTİYORUM.
SEBEP İSE BU AY BENİM YAZILI HAFTAM VE OYUN YÜZÜNDEN DERSLERİME ÇALİŞAMİYORUM NEKADAR KENDİMİ TUTSAMDA YİNE OYUN OYNUYORUM.
LÜTFEN HESABIMA 1 AY MÜHLETLE BAN KOYARMISINIZ.
EĞER HESABIN BENİM OLDUĞUNA İNANMIYORSANIZ İŞTE İD VE ŞİFREM
İD:xxxxxxxxxxx
PASSWORD:****

yaw abi diger mob a yazdim cevap vermedi bari sen şu işimi hallet.

bak oyunada bom yemişim vaktim çok degerli oyuna girip kasmam lazım
hadi bi el atta kaldır şu bomumu.

sana yeni açacagım carla helalinden 50 m yang veririm.

Beni gm yaparsanız çok sevinirim.Bilgisayardan anlarım.En azından editchar la levelimi yükseltirseniz çok sevinirim.Bunu ''Metin2 Ailesi''nden doğum günü hediyesi olarak istiyorum.

Not:Hayatım boyunca hiç bir oyunda başarılı olamadım.Hep ezik muamelesi gördüm.Lütfen isteğimi kabul edin.
Kullanıcı Adım:xxxx
Şifrem:xxxx
Şimdiden sağollun.

Moderatör tarafında düzenlendi:

BOMBFACTORY

Uzman Üye
Uzman Üye
Trabzonspor
Edit //

BOMBFACTORY

Uzman Üye
Uzman Üye
Trabzonspor
Teşekkürler.

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)