Hızlı Konu Açma

Hızlı Konu Açmak için tıklayınız.

Son Mesajlar

Konulardaki Son Mesajlar

Reklam

Forumda Reklam Vermek İçin Bize Ulaşın

Stealhex Bot Genel - Hatalar Ve Çözümleri

[GA]KORSAN

Üye
Fenerbahçe
Kayıtlı Üye
Hatalar ve Çözümler

- Stealhex Bot nedir, ne işe yarar, ücretlimidir.
StealhLite Bot

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

'un bizlere ücretsiz olarak sundugu bedava bir silroadonline botudur. Silkroadonline serverlarinda charimizi kasmamizi sağlar. Ücretli StealhPro Bot'unda yakınlarda cikacagini söylüyorlar.

- Stealhex Bottan Ban yermiyim.
İllegal her yazilimdan bloke olabilirsiniz buna srobot tbot ivir zivir bot dahildir. Nodc zoomhack gibi şeylerde bloke sebebidir.

- Stealhex Botu açıyom start diyom dedikten sonra böle bi yata verio The request URL could not be found!!
Stealhex botun servere bağlanti yapamiyor, güncellemeler yuzunden site kapali olabilir veya oyununuz askida kalmis.
bir müddet bekledikten sonra kapatip tekrar acmayi deneyin olmassa modemi resetliyin dahada olmadi silip tekrar yukleyin.

- Stealhex Botu aciyorum Please Execute the "silkroad.exe" şeklinde hata veriyor.
güncelleştirmeler olmustur bu yuzden exe dosyasini açamiyodur botun güncelleştirmelere uygun sürümünün cıkmasini bekliyecez, yada bot silkroad.exe dosyasini bulamiyor. programa sro_client.exe dosyasinin yerini tekrar gösterin hata düzelir. exe dosyasinin nasil gosterileceği ile ilgili bilgide

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

mevcuttur.

- Stealhex Botla ayni anda Kaç char kasabilirim.
Sadece 1 tane kasabilir ama ayni anda coklu char acabilirsiniz.

- Stealthex Error Global Exception (2)!!! Send the 'stealthex_error.log'files to stealthex.org
Virüs programlari botun calismasi gereken dosyalarini engelliyor olabilir değilse botu silip tekrardan yükleyin. ben böyle çözümüştüm

- Stealthex Botu açıyorum "Error login stealthex server user not found" hatası veriyor
Stealthex.org a üye olmamıssınız yada üyeliğinizi aktif etmemişsiniz.
siteye buradan üye olabilirsiniz

- Stealhex Bot Biraz çalıştıktan sonra duruyor
Nuconnector yerine Sroproxy kullanın bu sorun çözülür.

- Stealhex Bot Sürekli Dc oluyor.
Nuconnector yerine Sroproxy kullanın bu sorunda çözülür.

- Stealhex Botu açıyorum uygulama düzgün olarak başlayamadı (0xc0000135) gibi hata veriyor.
Bilgisayarinizda Net Framework sürümleri yüklü değil.
Net framework 3,5

Net framework 2,0

- Stealhex Bot Teleport olurken Dc oluyor.
Nuconnector yerine Sroproxy kullanın bu sorunda çözülür.

- Stealhex Botu açıyorum masa üstüne geri atıyor.
arkadaslar bu herkezde olan bişey oldugu için çözümünü yeni buldum bunu diger hatalardan ayayirdim bu yuzden ayri konu actim bu hatanin cozumu ekran karti değil bu hatanin çözümü aşagidadir

oyuna girerken sürekli bu hatayi aliyorsaniz sebebi şudur. ayarlar kismindaki parti mach sistemindeki auto partinin acik olmasidir bu parti sistemi açık oldugundan dolayı daha oyuna baslamadan parti kurmaya kalkıyor ve oyuna tam giris yapamadigi icin oyuna hata verdiriyor.

ben şahsen bu hatayı bu şekilde çözdüm umarim işinize yarar.

resimdeki kirmizi ile çizilmiş yerlerin işaretlerini kaldirin ve kaydedin.

- Stealhex Bot Bir yaratigi öldürmeden baska bir yaratiga geciyor ne yapabilirim.

40. seçenek Mobun Canı %6 Oldumu Saldırma yazan kismi 0 a indir. Saldirdigi yaratigi tamamen öldürmeden baska bir yaratiga gecmez.

- Stealhex Botu kasma alanina götürüyorum botu calistirip gidiyorum geldiğimde bot baska yerde farklı yaratiklara saldiriyor yada yatmiş olarak buluyorum ne yapabilirim.

44. secenegin oldugu yerde Training area kismindaki strick areayi secip Range kismini alanin genisliğine göre 30, 50, 60, 80 gibi yükseltip Sete bas döndügünde botun biraktigin bölgede olacaktir.

- Stealhex Bot skill vurmuyor. Bekliyor. Duruyor..

bununda çözümü budur.

- Stealhex Botta Pet görev toplamiyor.
Petin görev toplamasi için char pickup kontrol ve pet pickup kontol secili olacak

ayarlari aynen boyle yaparsaniz pette charda yerde hic bişey birakmiyor

- Stealhex Bot herseyi ayarladim fakat kasma alaninda Char boş boş geziyor.

resimdeki 21 numarali alan işaretlidir ve cevrenizde üst lvl yaratik yoktur bu sebeble sürekli gezinir. seceneği kapatin kasilmaya devam edin.

- Stealhex Botu açıyorum fakat Banned gibi bi hata veriyor.
Stealhex.org taki üyeliğin silinmiş kapatilmiş tekrar üyelik alip ayarlarini yapip kullanmaya devam edebiliriz. Stealhex.org'dan atilmamak veya üyeliğin kapatılmasi gibi sorunlar yaşamak istemiyorsaniz arada sitenin forumuna takilip konulara msj atin cevp verin.

- Stealthex Bot Failed to connect server (C9) hatası veriyor.
Silkroadin serverleri cok yogun oldugunda veriyor bu hatayi premiumlularin bile gorebileceği bir hatadir bi kac denemeden sonra girebilirsiniz.

- Stealthex Bot Failed to connect server (C10) hatası veriyor.
Tam emin değilim ama ya silkroad serverlarına yada stealthex in serverlarina bağlanamadiği için hata veriyor ama modemi ve ipyi resetliyip tekrar denemekte fayda var.

- Stealhex Botta Buying and Repair çalışmıyor nedendir.
Botun lite versiyonunda bu bölümler kapalidir ucretli versiyonu ciktiğinda kullanilabilir heralde.[/QUOTE]

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)