Hızlı Konu Açma

Hızlı Konu Açmak için tıklayınız.

Son Mesajlar

Konulardaki Son Mesajlar

Reklam

Forumda Reklam Vermek İçin Bize Ulaşın

Sss[Sıkça Sorulan Sorular]

İntifada

Uzman Üye
Uzman Üye
Bursaspor
Askeri üs nasıl kurulur?
Askeri üssün ve çitin inşaat yeri sabittir ve başka bölgelerde kurulamaz. Askeri üs sadece kendisi için ayrılan köy merkezinin sağ tarafındaki sektörde kurulabilir.

Birlik nasıl kurulur?
Birlik kurmak için elçilik binasını 3.seviyeye geliştirmelisiniz. Bir birliğe üye olmak için 1.seviyede elçilik binası ve size teklif yapacak bir birlik gereklidir.
Köyün ismi nasıl değiştirilir?
Bunun için istatistik linkine(mavi disk) tıkla, orada kendi ismine tıkla ve Profil değiştir linkine tıkla.Köyismi yazan yere yeni ismi verebilirsin.
Askerler nasıl yapılır ve eğitilir?
İlk olarak 1.seviyede askeri üs ve 3.seviyede merkez binası kurmalısın. Daha sonra kışla kurabilir ve orada askerlerini eğitebilirsin.
Benim köyümü nasıl savunabilirim?
Köydeki askerler saldırı anında köyü otamatik olarak savunurlar.
Askersiz bir köye saldırdığımda niye askeri kayıplarım oluyor?
Her köyün en az ana savunması vardır. Güçlü süvarilerden hariç, tek bir asker ile saldırı düzenlendiği zaman bu asker kaybedilir.Savunma için eğitilmiş askerler (Örneğin galyalıların phalanxları) saldırılar için uygun değildirler.
Nüfusumu nasıl yükseltirim?
Her yeni yapı köy nüfusunu yükseltir. Yapı geliştirmeden önce bu yapı ile birlikte köy nüfusunun ne kadar artacağını bu sembolün yanında görebilirsin.

İmdaat, benim tahıl üretimi azalıyor!

Üretim yazan yerdeki tahıl sayısı tüm asker ve nüfus tahıl masrafları hariç hesaplanır. Brut tahıl üretimini yukarıda sağ tarafta görebilirsin,örneğin

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)