Hızlı Konu Açma

Hızlı Konu Açmak için tıklayınız.

Son Mesajlar

Konulardaki Son Mesajlar

Reklam

Forumda Reklam Vermek İçin Bize Ulaşın

Spellweaving Klavuzu

İntifada

Uzman Üye
Uzman Üye
Bursaspor
Katılım
5 Ocak 2014
Mesajlar
1,865
Tepkime puanı
3
Puanları
0
Konum
BURSA
1) Spellweaving nedir?

Spellweaving temelde, güçlü bir konsantrasyon ile sürekli büyü yapma moduna girmektir. Uzun süre bu durumda kalmak, büyü gücünü maksimuma çıkartır ve daha fazla zarar vermeye başlanır. Ancak spellweaving durumunda ne kadar uzun süre kalınırsa o kadar stamina gitmeye başlar. Sonuç olarak, stamina bittiği anda sağlık azalmaya başlar. Bu durumda da ya spellweaving’i durdurursunuz ya da ölürsünüz.

2) Spellweaving BaşlangıcıBu skill, level 50 olunduğunda yetenek barına düşer. Üzerine tıkladığınız anda kendinizi gökyüzüne doğru yükseliyor halde bulursunuz.
Püf noktalarından birisi, başlamadan önce stamina ve health potu kullanmaktır. Böylece daha uzun süre dayanırsınız.Spellweaving durumundayken, ara ara ekranın sol tarafında ikonlar belirmektedir. Bu ikonlara tıklayarak çeşitli büyü seçeneklerini düşmana karşı kullanabilirsiniz.

3) Sınıflar : Sadece Priest Mitra, Tempest of Set, Necromancer ve Demonologist spellweaving kullanabilir.

- Priest of Mitra : Aşağıda POM spellweaving’e geçtiğinde meydana gelen büyü ve yetenekler belirtilmiştir. Burada 6 aşama söz konusudur. Her bir aşama, POM’a daha iyi bonus ve debuff’lar kazandırır.

4.1 POM Spellweaving Ekran Görüntüsü4.2 POM Spellweaving Bonuslar
.................................................. ..

- Tempest of Set : TOS, spell'e kalktığında aşağıdaki temel büyü ve becerileri harekete geçirir. Bu 6 aşama TOS'a artı bonus ve debuff kazandırır.

5.1 ToS Spellweaving Ekran Görüntüsü5.2 ToS Spellweaving Bonuslar- Necromancer : Necro, spellweaving'e başladığında 5 adet büyü ikonu sıra halinde sol tarafta belirir. Bu ikonların ekranınızda kalma süresi saniye ile olduğundan hızlı basmanızı tavsiye ederim.

Demonologist

Son olarak Demonologist'in spell'e kalkma konusuna da değinerek, bu çalışmayı bitireyim


Demonologist, Spell’e kalktığında sol tarafta 5 tane büyü ikonu çıkar. Yine birkaç saniye görülüp kaybolur. Her gözüktüğünde durumunuza uygun özelliğe basmanız gerekir.
Bu özellikler, sırasıyla size dayanma gücü, hasar artışı, knockback kritik hit artırmak için yararlı yetenekler ve bonuslar verir.Bir demon olarak ben, spell'e kalkarken en fazla en üstteki ve alttan 2. sıradaki el gibi olan özelliklere tıklıyorum. Üstteki stamina-manamı dengelerken, el gibi olan damage'imi arttırıyor.
 

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)

Üst