Hızlı Konu Açma

Hızlı Konu Açmak için tıklayınız.

Son Mesajlar

Konulardaki Son Mesajlar

Reklam

Forumda Reklam Vermek İçin Bize Ulaşın

Setup nasıl yapılır,Birleştirilir (Resimli Anlatım)

Tusunami

Fahri Üye
Fahri Üye
Galatasaray
Web sitesi
www.twitter.com
Slm Arkadaşlar;

Hemen Başlıyalım konuya

Kendi yarttığınız bir programı veya herhangi bir çalışmanızı tek bir kurulum dosyasına çevirmek ve bu şekilde dağıtmak istiyorsanız bu yazımızı Kullabilirsiniz. Bu anlatımımda “pratik şekilde bir ‘setup’ dosyası nasıl oluşturulur” adım adım anlatmaya çalışcaz.

Bilgisayarımıza kurduğumuz her yazılımın bir setup yani kurulum dosyası bulunur ve bu dosya aracılığı ile ilgili yazılımları bilgisayarımıza zahmetsiz bir şekilde kurabiliriz. Başka hiçbir işlem yapmamıza gerek kalmaz. Sizlerin arasında da kendi yazmış olduğu bir programı veya elindeki bir çalışmasını tek bir kurulum dosyasına çevirip bu şekilde dağıtmak isteyeniniz olabilir. bu yazıda ücretsiz bir yazılım olan “Install Creator” aracılığı ile nasıl “setup” dosyası oluşturabiliriz

Kullanılacak Önerilen Program: Install Creator

Install Creator programı bu iş için kullanabileceğimiz gayet başarılı bir yazılım olarak öne çıkıyor. Programı [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz.

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)