Hızlı Konu Açma

Hızlı Konu Açmak için tıklayınız.

Son Mesajlar

Konulardaki Son Mesajlar

Reklam

Forumda Reklam Vermek İçin Bize Ulaşın

Seafight | Koruma Mektubu

İntifada

Uzman Üye
Uzman Üye
Bursaspor
Katılım
5 Ocak 2014
Mesajlar
1,865
Tepkime puanı
3
Puanları
0
Konum
BURSA
Koruma Mektubu Nedir?

Koruma Mektubu Elit veya Normal güvertelerinizi hasardan koruyan bir özelliktir. Yani koruma mektubuna sahip olursanız batsanız bile güvertelerinizin hasar sayısı artmaz.

Koruma Mektubu Nereden Alınır?

Koruma mektuplarını altın veya inci ile alabilme imkanınız yoktur. Sadece aruba kazanından inci veya mojo atarak sahip olabilirsiniz. Ayrıca Koruma Mektupları diğer içeriklerde olduğu gibi şans istatistiğinize göre aruba kazanından çıkmaktadır. Belirli bir sayıda kazanılır veya kazanılamaz diye bir genelleme yapılamaz.

Koruma Mektubunu Ne Kadar Kullanabilirim?

1 Koruma mektubu güvertelerinizi 24 saat boyunca hasardan korur. Eğer birden fazla mektuba sahipseniz bu süre doğru orantılı uzar. Yani 3 koruma mektubunuz varsa 3 x 24 = 72 Saat güverteleriniz hasar almayacaktır.

Koruma Mektubunu Bekletme İmkanım Varmı?

Koruma mektuplarını aktif / pasif etme imkanı yoktur. Aruba kazanından tersaneye geçtiği andan itibaren çalışmaya başlar.

Koruma Mektuplarımı Nereden Kontrol Edeceğim?

Koruma mektuplarınızı kontrol etmek için; TERSANE \ TERSANEYE \ GEMİM \ EKSTRA bölümüne girmelisiniz. Bu bölümde kaç adet koruma mektubuna sahip olduğunuzu öğrenebilirsiniz.Herhangi bir koruma mektubuna tıkladığınızda sağ tarafındaki bilgilerde korunma bitiş süreniz yazacaktır.


 
Moderatör tarafında düzenlendi:

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)

Üst