Hızlı Konu Açma

Hızlı Konu Açmak için tıklayınız.

Son Mesajlar

Konulardaki Son Mesajlar

Reklam

Forumda Reklam Vermek İçin Bize Ulaşın

Seafight | Korsanlık Sınavı İçin İnciler

İntifada

Uzman Üye
Uzman Üye
Bursaspor
Katılım
5 Ocak 2014
Mesajlar
1,865
Tepkime puanı
3
Puanları
0
Konum
BURSA
Korsanlık sınavını 27.04.2012 Cuma günü öğlen saat 12’den itibaren inci ödeyerek kolayca geçebilirsin. Sınav için gerekli tüm şartları yerine getirdiğinde ve gerekli paraya sahip olduğunda, sınavı atlayarak bir ileri aşamadaki korsan statüsüne yükselirsin. Gerçek bir korsan hiç hile yapmadan var olamaz. Korsanlar böyle yaşar!

Sorular & Cevaplar

Korsanlık sınavını nasıl atlayabilirim?
Bu çok kolay. Önce tüm şartları sağladığından emin ol, yani yeterli sayıda korsana ve silaha sahip olmalısın. Bu şartları yerine getirdikten sonra, görev penceresindeki yeni butona tıkla ve hemen sınavı atla. Tabii ki yeterli miktarda inciye de sahip olmalısın.

Korsanlık sınavı için ödemeyi nerede yapabilirim?
Görev penceresinde bulunan özel bir buton sayesinde çok hızlı bir şekilde ödeme yapabilirsin. Tüm şartları yerine getirdiğinde butona tıkla ve hemen daha ileri bir seviyede korsan ünvana kavuş.

Yeterli miktarda inciye sahip değilim. Yine de sınavı geçebilir miyim?
Evet! Yeterli miktarda inciye sahip değilsen, biraz daha fazla zaman harcayarak sınavı geçebilirsin. Nasıl mı? Sınavı normal yollardan geçmeyi deneyerek!

Sınavı atlamak istediğimde ödemeye yönlendiriliyorum. Neden?
Yeterli sayıda incin yok. Sınav ödemesi için inciye sahip olmalısın. Yeterli miktarda inciye sahip değilsen, hemen yeni inci satın alabilmen için otomatik olarak ödemeye yönlendirilirsin. Tabii ki inci satın almak zorunda değilsin. İstersen sınavı kendin de geçmeyi deneyebilirsin.

Sınav için her zaman ödeme yapmak zorunda mıyım?
Hayır! Sınav için ödeme yapmak ya da sınavı kendin geçmek tamamen senin seçimindir. Her sınav için ödeme yapabilirsin, ama bu konuda asla bir zorunluluk bulunmamaktadır!

Sınavı atladığımda da, sınavı başarılı bir şekilde geçmiş gibi ödül alacak mıyım?
Evet sınav sonunda bütün ödülleri alacaksınız ( inci ve Tp )
 

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)

Üst