Hızlı Konu Açma

Hızlı Konu Açmak için tıklayınız.

Son Mesajlar

Konulardaki Son Mesajlar

Reklam

Forumda Reklam Vermek İçin Bize Ulaşın

Seafight | Şarapnel Gülleleri

İntifada

Uzman Üye
Uzman Üye
Bursaspor
Katılım
5 Ocak 2014
Mesajlar
1,865
Tepkime puanı
3
Puanları
0
Konum
BURSA
Merhaba Korsanlar,

Bildiğiniz üzere kısa bir zaman önce şarapnel gülleleri oyunda kullanmaya başlanılmıştır. Bu konu içerisinde şarapnel güllesi hakkında detaylı bilgileri bulabilirsiniz.

Şarapnel Güllesi Nedir?

Şarapnel güllesi bir çeşit elit cephanedir. Fakat şarapnel güllesi diğer elit cephanelere göre daha yüksek hasar verir. Bir şarapnel güllesi 85 Puan hasar vermektedir.

Şarapnel Güllesi Nereden Alınır?

Şarapnel güllesini direkt olarak satın almanız mümkün değildir. Şarapnel güllesini oluşturabilmek için elit malzemelerinizi eritmeniz gerekir. 100 adet Şarapnel güllesi oluşturabilmeniz için gerekenler şunlardır;

- 10 Elit Tabanca
- 10 Elit Pala
- 10 Elit Zırh

Şarapnel Güllesini Nasıl Oluşturacağım?

Şarapnel güllesi oluşturmak için yapmanız gerekenler şöyledir;

Öncelikle menü listesinden "SİLAHLAR" kısmını tıklayarak cephane bölümüne gitmelisiniz. Daha sonra gülle satın alma ekranında "Şarapnel Gülleleri" bölümünü göreceksiniz."Şarapnel Gülleleri" yazısının yanındaki ok işaretini tıkladığınızda aşağıya doğru seçim yapabileceğiniz ekran çıkacaktır.Üstteki imajda kaç adet şarapnel güllesi yapmak istediğinizi seçmelisiniz (10.000), seçimi yaptıktan sonra sistem hemen altta size ne kadar elit malzeme kullanılacağını gösterecektir. (1000 Elit Tabanca + 1000 Elit Pala + 1000 Elit Zırh)

Herşeyi kontrol ettikten sonra oluştur dediğinizde malzemeler eritilerek hemen Şarapnel Güllesine çevrilir. Ve şu bildirimi alırsınız;Daha sonra deniz haritasında cephane seçim alanı ve Silahlar \ Cephane bölümünde oluşturduğunuz Şarapnel güllelerini bulabilirsiniz.


Elit Seviye Puanına Etkisi Nedir?

Şarapnel güllesi diğer elit saldırı cephaneleri gibi 1 Elit Seviye Puanı vermektedir. Özel etkinlik günlerinde veya belirlenmiş zamanlarda aksi bir uygulama olursa sizlere mutlaka Genel Duyurular bölümünden bildirilir.
 

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)

Üst