Hızlı Konu Açma

Hızlı Konu Açmak için tıklayınız.

Son Mesajlar

Konulardaki Son Mesajlar

Reklam

Forumda Reklam Vermek İçin Bize Ulaşın

Seafight | İnci Kazanma Sistemi

İntifada

Uzman Üye
Uzman Üye
Bursaspor
Katılım
5 Ocak 2014
Mesajlar
1,865
Tepkime puanı
3
Puanları
0
Konum
BURSA
Cash for Action Tam Olarak Nedir?

Cash for Action (CfA) hesabınıza oyun parası (altın veya inci) kazanmanıza olanak sağlayan bir katılım uygulamasıdır. CfA sisteminde teklifleri inceleyebilir bir sisteme katılabilir ve hesabınız için oyun parası kazanabilirsiniz. Dikkat: Etkinliğin gerektirdiği tüm şartları yerine getirmezseniz oyun parası hesabınıza aktarılmaz.


CfA Uygulamasına Katılmak Ücretli mi?

Bazı uygulamalar ücretsiz olduğu gibi bazılarına katılım için küçük bir katkı payı vardır, Örnek için, internet üzerinden telefonunuza melodi indirmek. Her CfA uygulamasının altında nasıl kazanacağınızı ve nasıl katılım yapacağınızı belirten açıklamalar mevcuttur.Bir CfA Uygulamasına Katıldım Fakat Oyun Param Gelmedi?

CfA ortaklarımız yapılan değişiklileri her zaman bildirirler. Bazı durumlarda bu bilgilerin gelmesi uzun zamanlar alabilir. En kısa sürede CfA için yeni teklif bilgilerini alınır, ve siz bunları “Seçeneklerim” kısmında görebilirsiniz. Bu bölümde sadece şartları doğru olarak yerine getirilmiş bilgileri bulabileceksiniz. Lütfen tekliflere katılmadan önce herşeyi doğru yaptığınıza emin olmak amacıyla CfA ortağımızın tüm şartlarını dikkatlice inceleyin.

Katıldığım Tekliflere Gönderdiğim Bilgilerle Ne Olacak?

CfA uygulamasına katılmadan önce ortağımızın “Kullanım Şartlarını” mutlaka okumalısınız. Ayrıca tüm sorularınızın cevaplarını ortağımızın web sitesinde bulabileceksiniz. Sizler için sadece en iyi ortaklarla çalıştığımızdan kuşkunuz olmasın. Bu ortaklar tüm hukuksal yönlerden denetimdedir ve sizlerin kişisel bilgilerinizi “Bilgi Gizliliği Anlaşması” uyarınca korumakla yükümlüdür. Bigpoint’in sizin vermiş olduğunuz bilgilerle neler yapılacağı konusunda bir etkisi yoktur, çünkü Bigpoint ile bir anlaşma içerisine değil CfA ortağımızla bir anlaşmaya girmektesiniz. Biz sadece nasıl bilgilerinizin kullanılacağı hakkında size bilgi verebiliriz nerelerde kullanılacağı hakkında değil. Eğer bilgilerinizin kullanımından bir şikayetiniz olursa, direkt olarak CfA ortağımızla iletişime geçmelisiniz. Şüphesiz, bilgilerinizin paylaşılması konusunda bizde memnun olmayız.


CfA Tekliflerimle İlgili Bir Sorunum Var?. Kiminle İletişim Kurmalıyım?

Sizlere CfA tekliflerinizle alakalı herhangi bir teknik destek sunamayız, zira biz sadece teklifinizle alakalı bir alındı mesajı alırız ve oyun parasını sizin hesabınıza yükleriz. Eğer katılmış olduğunuz teklifler hakkında bir sorunuz varsa, “Seçeneklerim” sayfasına gidip “Yardım” butonuna tıklayarak CfA ortağımıza direkt olarak sorununu sorabilirsiniz.

Zaten CfA web sitesinde “SSS” bölümü bulabilirsiniz. Eğer bir sorununuz varsa siteyi ziyaret ederek uygun çözümler bulabilirsiniz.
CfA ile İlgili Desteği Sadece Resmi Web Sitesinden mi Alabilirim?

Hayır, e-posta aracılığı ile de destek alabilirsiniz. Sadece şu adrese sorununuzu anlatan bir posta göndermeniz yeterlidir: bp-support@bpayments.de

CfA Tüm Ülkelere Neden Teklif Sunmuyor?

CfA program şuanda test aşamasındadır, Umuyoruz ki yakın zamanda tüm ülkeler için teklifler olacaktır. Eğer ülkenizde sizing için uygun teklifler yoksa bu sürecin tamamlanmasını beklemek durumundasınız.
 

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)

Üst