Hızlı Konu Açma

Hızlı Konu Açmak için tıklayınız.

Son Mesajlar

Konulardaki Son Mesajlar

Reklam

Forumda Reklam Vermek İçin Bize Ulaşın

Sanalika Tekneleri Hakkında / Detaylı / Geniş Anlatım

mum

Üye
Fahri Üye
Sanalika Tekneleri Hakkında

Bildiğiniz üzere sanalikaya korsanlar gelince bilet satışları durduruldu.Bu nedenle sanalikaya tekneler geldi.Ben tam olarak ne zaman geldiğini bilmiyorum ama galiba bugün gelmiş.Geldiği anda konu açılmış ama bende farklı bir anlatımla tekrardan açmak istedim.

Bu sandıklara tıkladığımızda sağ alt köşede '' Çok Yakında..'' butonu görüyoruz.Merak edenlerinizde vardır mutlaka.Bu büyük bir olasılıkla denizcilikle ilgili mobilyalar - eşyalar satılan gizemli sandıklar olabilirler.

Yukarıda gördüğünüz alete basınca en çok yolcu taşıyanlar listesi karşınıza gelecektir.

Sanalika Tekne Sanalika Karakteri Alma Kapasitesi

Sanalika tekneleri 5 adet sanalika insanı alabiliyor.Fakat 5/5 bile olsa gemi kalkmıyor.Çünkü 10 dakika süresi vardır.Ancak o süre dolunca gemi kalkış yapar.

Sanalika Tekneleri Fiyatları Kaç Sanildir ?

Edit//( Eskiden 25000 Sanildi ) Tekne fiyatları 40000 sanildir.Bir arkadaşımın yaptığı büyük tekne küçük tekne tasarımını sizede göstermek isterim.

Teknem Oldu O Verilen Yıldızlar Ne İşe Yarıyor ?

Yıldızlar tekne yarışmasında birinci olmak için gereklidir.Her yolcu taşıdığınızda bu yıldızlardan kazanırsınız ve birinci olmaya daha çok yaklaşmış olursunuz.

Teknem Oldu Bilet Fiyatını Nasıl Ayarlarım ?

Öncelikle teknenize giriş yapın ve üst tarafta bulunan '' Kalkış Ver '' butonuna basın.Karşınıza panel açılacaktır.Biletin fiyatını ayarla yazısını görürsünüz zaten. + Fiyatı çoğaltır. - Fiyatı azaltır.En az 750 en fazla 1000 sanile ayarlayabilirsiniz.

Tekneyi Nasıl Kaldırırım - Nasıl Reklam Veririm

Öncelikle teknenize giriş yapın ve üst tarafta bulunan '' Kalkış Ver '' butonuna basın.Karşınıza panel açılacaktır.100 sanile kalkış ver yazısına basın.

Daha sonra yeni bir panel daha açılır.Eğer 30 gemiyi en son 30 dakika önce kaldırdıysanız ücretsiz reklam,hemen kaldırdıysanız 250 sanile ücretli reklam verebiliyorsunuz.

Teknemde Yolculara Nasıl Mesaj Atarım ?

Eğer gemiyi kaldırdıysanız üst tarafta '' Yolculara mesaj at '' butonunu görürsünüz.Mekanınızdaki gibi mesaj atabilirsiniz.

Tekneme Giremiyorum ?

Eğer teknenizin kalkışını başlattıp gemiden bir iş dolayısıyla çıktıysanız.Geminize 10 dakika içinde dönemezseniz geminiz sizsiz yolculuk yapar ,yolculuk sona erdikten sonra tekrardan binebilirsiniz.

Nasıl bineriz derseniz o kırmızı buton mavi olur üzerinde '' Teknene giriş yap '' yazısı yazar.Teknenizi ispanyada unuttuysanız ve başka yollardan sanalikaya ulaştıysanız aynı konumdaki '' Tekneni Geri Çağır '' butonuna basın.

Tekne Sahibinin Yetkileri Nelerdir ?

Kendi mekanındaki gibi yolcuları atar fakat zarar eder.

Bilgi ;
Gemi kalkıştayken yolcular gemiden inemez.

Tekne Scriptleri !

İşte buna dikkat edin.Pepsi vb. scriptler yaptıkları gibi bedava tekne alma scripttide yapmışlar.Tekrardan söylüyorum bu tür oyunlara
gelmeyin !

Gelen Sorular !

Fiyatı Ayarladık Ama Bize 200 Sanil Felan Geliyor ?

Evet gerçekten öyle.Büyük bir ihtimalle bu saniller oyun stüdyosuna gidiyor.Fiyatı çoğaltmayın bence.Sanalika kullanıcılarınada fazla kazık atmaya gerek yok :)

Komisyon bonus olayı vb. var mı bilemem.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)