Hızlı Konu Açma

Hızlı Konu Açmak için tıklayınız.

Son Mesajlar

Konulardaki Son Mesajlar

Reklam

Forumda Reklam Vermek İçin Bize Ulaşın

Runes Of Magic Karakter Sınıfları ( Resimli )

İntifada

Uzman Üye
Uzman Üye
Bursaspor
Katılım
5 Ocak 2014
Mesajlar
1,865
Tepkime puanı
3
Puanları
0
Konum
BURSA
En başta, bazıları seçtiğiniz ırka özgü olan 6 farklı sınıf arasında seçim yapabilirsiniz. Seviye atladıkça, yetenek sayınızı daha da artırmak ve karakterinizi daha fazla geliştirmek için ikincil ve üçüncül sınıflar da seçebilirsiniz.Buradan resmi siteye giderek detaylara ulaşabilirsiniz..


Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

|

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

|

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

|

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt OlunLinkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

|

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

|

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

|

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun


SavaşçıEğer yaşamla ölüm arasındaki çizgide dans etmek sana göreyse, sınırsız bir güç ve eşsiz reflekslerle düşmanlarını yok edip dostlarını da savunmak istiyorsan, senin yolun savaşçının yolu demektir.
Bir savaşçı, birçok farklı silah ve zırh türünü dilediği gibi kullanabilir, bunlarla büyük hasarlar verip kendini savunabilir. Savaşçılar, verdikleri hasarı artırmak için Öfke özelliğini ve diğer güçlü etkileri kullanabilir ve daha zayıf müttefiklerine oranla düşmanın dikkatini daha çok çekme özelliğine de sahip olurlar. Ayrıca savaşçılar iki elli silah kullanabilir ve böylece neden oldukları yıkım daha da artırabilir. Savaşçılar her türlü sınıf kombinasyonuna yakın mesafe dövüş yetenekleriyle katkıda bulunurlar.

İstatistik Kuvvet 14 Çeviklik 12 Dayanıklılık 13 Zeka 5 Bilgelik 6
İzci


Kimileri izcilerin kendilerini toplumdan soyutlamak için doğaya döndüklerini düşünse de, bu maceracı ruhların asıl derdi keşiflerle dolu özgür bir dünyada yollarını bulmaya çalışmaktır.
Deri giysileri içinde izciler, uzun menzilli saldırıların ustasıdır ve kendilerine has yakın ve uzak dövüş yeteneklerini Odak özelliğini kullanarak sergilerler. Düşmanlarını belli bir mesafeden durdurmak ve kontrol etmek konusunda usta oldukları gibi uzun menzilli saldırı güçleri zaman içinde daha da artar. Savaşçılar her türlü sınıf kombinasyonuna uzun menzilli dövüş yetenekleriyle katkıda bulunurlar.

İstatistik Kuvvet 11 Çeviklik 13 Dayanıklılık 10 Zeka 10 Bilgelik 9DüzenbazBirçokları düzenbazların sağı solu rahatsız eden, tuhaf ve karanlık işlerle meşgul kişiler olduklarını düşünür. Kullandıkları birçok nahoş yöntemle ün yaptıkları da doğrudur.
Deri zırhlı bir düzenbaz düşmanına yaklaşırken kendini gizleyebilir ve Enerji özelliğini kullanıp, baskın, arkadan vurma ve direk taarruz gibi özel yeteneklerini sergileyerek düşmanlarına kan kusturabilir. Düzenbazlar ayrıca zehirleri ve tuzakları kullanmakta da ustadır. Düzenbazlar her türlü sınıf kombinasyonuna sinsice teknikleri sayesinde yakın mesafe dövüş yetenekleriyle katkıda bulunurlar.

İstatistik Kuvvet 12 Çeviklik 14 Dayanıklılık 11 Zeka 7 Bilgelik 7
BüyücüBüyücüler genel olarak duyarlı ve sakindirler; bilginin gücüne inanırlar ve elementlerin nasıl manipule edileceğine dair sırların peşindedirler.
Birçok büyücü kaftanla dolaşır ve rüzgar ve ateşin sihirli güçlerini kullanarak hem tekil düşmanlara, hem de grup halinde gelenlere ağır hasarlar verdirir. İki farklı büyü ekolünü de kullanabildikleri için, çok çeşitli tehlikeler karşısında ayakta kalmak için gereken esnekliğe sahiptirler. Büyücüler her türlü sınıf kombinasyonuna hem güçlü büyü saldırıları, hem de pasif yakın dövüş yetenekleriyle katkıda bulunurlar.

İstatistik Kuvvet 5 Çeviklik 10 Dayanıklılık 9 Zeka 14 Bilgelik 12
RahipBirçok kişi ruhlarındaki kirlilik yüzünden tanrılarla iletişim kuramazken; sadece en güvenilir hizmetkârlar olan rahipler, özel dualarıyla bu ayrıcalığa mazhar oluyorlar. Sadece bu üstün yeteneklere sahip olan kişiler rahip olabiliyorlar.
Bir rahibin ana görevi başkalarını iyileştirmektir. Genellikle kaftanla dolaşsalar da, onlara zarar vermek isteyen kişilere karşı kendilerini kalkanla savunma izinleri vardır. Rahipler Mana gücü sayesinde, tanrılan kudretini kullanıp başkalarını iyileştirebilir, diriltebilir ve su büyüsüyle sapkın düşmanları alt edebilir. Rahipler her türlü sınıf kombinasyonuna hayatta kalma yeteneğini artırarak katkıda bulunurlar.

İstatistik Kuvvet 7 Çeviklik 10 Dayanıklılık 10 Zeka 13 Bilgelik 14
Şövalye


Şövalyeler bir zamanlar, ülkeyi korumaları için kraliyet ailesi tarafından eğitilen sadık askerlerdi. Zaman içinde, şövalye tabiri hayatını başkalarını korumaya adamış tüm cesur askerleri kapsar bir hale geldi.
En güçlü zırh ve kalkanları kuşanma özelliği olan şövalyeler, özellikle amansız savunma yetenekleriyle, gruplarına yapılan düşman saldırılarına karşı ilk göğüs geren kişilerdir. Şövalyeler düşmanlarını Işık Mührü'yle etkisiz hale getirmek için Mana kullanırlar ve bu daha sonra alınan hasarı azaltmak, savunma gücünü artırmak ya da düşmanların yerini saptamak gibi birçok farklı konuda işe yarar. Daha çok korumaya odaklı yetenekleriyle, şövalyeler her türlü sınıf kombinasyonunun savunma özelliğini güçlendirebilirler.

İstatistik Kuvvet 13 Çeviklik 11 Dayanıklılık 14 Zeka 11 Bilgelik 11
Doğa alimi


Doğa Alimleri tabiatın güçleriyle ilgili her türlü bilginin taşıyıcıları olup, bunları ustalıkla kullanıp farklı büyüler ortaya çıkarırlar. Bu güç sayesinde mucizevi yetenekler sergileyebilirler. Bu nedenle Elvenler tarafından saygı görürler ve büyük sorumluluklar üstlenirler.
Doğa Alimleri büyü yetenekleri sayesinde dostlarına şifa dağıtır, düşmanlara ise gazap. Doğa Aliminin üstün büyü yapma yeteneği ve yaptığı büyülerin çeşitliliği sayesinde, bir grubun her türlü ihtiyacına cevap verebilir ve büyük savaşların vazgeçilmezidir.

İstatistik Kuvvet 7 Çeviklik 10 Dayanıklılık 11 Zeka 13 Bilgelik 13
GardiyanGardiyanlar, bitkilen kutsal elçisinin de ilkelerinin takipçisi olduğu koruyucular olarak bilinirler. Gardiyanlar sayesinde, ormanlarda yaşayan elfler rahat eder ve bitkilerin gazabından korunurlar. Bu bitkilere daha sonra Elfler tarafından bakılır ve koruma altına alınırlar. Elflerin güvenliğini sağlamak en önemli görevleridir.
Savaş esnasında, Gardiyanlar bitkilerden her türlü yardımı talep edebilirler. Ayrıca onların gücünü almak için bitkilerle tek vücut ve tek yürek olurlar. Ağaçları korurken geliştirdikleri yetenekler sayesinde düşmanlarına karşı koyabilirler. Zarif savaş teknikleri sayesinde savaş esnasında güvenebileceğiniz bir yan sınıf oluştururlar.

İstatistik Kuvvet 14 Çeviklik 10 Dayanıklılık 12 Zeka 10 Bilgelik 10
 

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)

Üst