Hızlı Konu Açma

Hızlı Konu Açmak için tıklayınız.

Son Mesajlar

Konulardaki Son Mesajlar

Reklam

Forumda Reklam Vermek İçin Bize Ulaşın

+Rep Kazanma Yolları !

Hükümdar

Administrator
Yönetici
Admin
Web sitesi
www.metin2tr.net
Merhabalar ;

Forumda bildiğiniz gibi +Rep çok önemli.+Rep kazanmak için hepimiz çok uğraşıyoruz fakat forumda buna benzer bir konu göremedim aramada yaptırdım bunun üzerine böyle bir konu açmaya karar verdim.Kısa sürede bol bol Rep kasmak için gerekenleri size sayacağım.

1. Forum Oyunları Kısmı
Bildiğiniz üzere forum oyunları kısmında +Rep oyunu var bu kısımdan yüksek oranda Rep kasabilirsiniz.Açıkcası ben kısa sürede bayağı bir rep puanı kasabildim.Fakat tabiki sizinde gerçekten vermeniz gerekmekte.+Rep verince bir kaybınız olmuyor , yani sizden gitmiyor.2. Estetik Konular
Forum içerisinde açtığınız konunun estetiği yani görünüşü iyi olursa insanlara güzel gelir ve insanlar "Vay be adam cidden emek harcamış konuya dur bir rep vereyim" der. Açıkcası işe yarıyor.
3. Gerçektende Yardımcı OlmakForumda açtığınız konuda insanlara gerçektende yardımcı olmanız gerekmektedir.Peki benim dediğim bu kavram ne demektir ?
Söylediğim bu kavram insanların aklına gelecek çok önemli bir problemi çözmektir. Peki nasıl ?
Genelde çok kullanılan program ve benzeri şeylerde oluşan problemleri , yaşadığımız sıkıntıları gördüğümüzde Arama Motorumuzdan bunu araştırıp konuya açabiliriz.Belkide bunu aklına takan ve bulamadan bir kişi çıkar. Örneğin ben Android'de gördüğüm çok sevdiğim çok oynadığım bir oyun vardı. Çok yorum yapmamama rağmen oyunu okadar sevdimki dedim lan ben buna 5 yıldız veririm.Böylelikle oyun benden 5 yıldızı aldı. Sizde bunun gibi birşey yapacaksınız.

4. Kendi Emeğiniz
Açıkcası ben öyle düşünüyorum. Alıntı olarak paylaştığınız konular değilde kendi emeğinizi verip yaptığınız konular açıkcası benim gözümde daha çok yeri var. Alıntı olup çok süper olması yerine bence emek verilip normal bir konu olması benim için daha iyi.

5. Yardım İstenilen Yere Koşmak

"Adminlerim imdat ölücem yardım edin"Gibi konular vardır. Bu konulardan bazılarının cevapları 100lere ulaşırken bazıları 0dır. İşte bu 0 olan konulara mesaj atmanız bence daha iyidir. Çünkü o konuda kimse yardım etmemiştir ve siz yardıma koşarsanız adamda size birşey vermek ister. "Ulan kimse yardım etmedi bu adam saolsun olmasa napardım" der ve size rep kazandırır.

Arkadaşlar verdiğim maddelere uyarsanız kısa sürede çok +Rep kazanabilir ... 3.4.5. Maddelerede uyar iseniz saygınlığınızıda kazanabilirsiniz.Konu hakkında sorulacak sorular ;İyi güzelde bunların hangisi daha çok rep kazandırır ?
Aslında bunların hepsine uyarsanız daha iyidir ama 1. Madde açıkcası daha çok kazandırır.

Peki , yardım ettim adam vermedi ne olcak şimdi ?
O tabi bize kalmadı. O konu adamın insiyatifine bağlı. Biz illa olacak diye birşey söylemiyoruz. Ama tabiki bir saol demesi gereklidir.
Peki bu konu hakkında başka verebileceğiniz taktikler varmı ?Bence +Rep istemek uygun bir hareket değil. +Rep istemek doğum gününde illa birisinden hediye istemek gibi birşey. İnsanların size kendiliğinden +rep vermesi daha iyidir.Başka sorularınızda varsa tabiki bekliyorum aklıma 3 soru takılabilir diye bunları yazdım.Sorularınıza cevap vereceğim. İyi günler dilerim.

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)