Hızlı Konu Açma

Hızlı Konu Açmak için tıklayınız.

Son Mesajlar

Konulardaki Son Mesajlar

Reklam

Forumda Reklam Vermek İçin Bize Ulaşın

Priest Rehberi!

İntifada

Uzman Üye
Uzman Üye
Bursaspor
Birkaç gün önce yapacağımdan söz ettiğim Priest Rehberi'ni nihayet hazırladım. İyi okumalar

Herkesin priest hakkında skill stat vb. farklı düşünüşleri var bende kendi düşüncemi açıklayayım:

Priestler healleme yeteneğinin gelişmiş olması ile ünlüdür ve yüksek lvllar priestlera çok ihtiyaç duyar ama priestler gelişmiş healleme yeteneğini toplu kesme içinde kullanabilirler. Eğer toplu kesmek istiyorsanız statlarınız şöyle olmalı:

Dex(Yetenek) sakınma oranı ve hit veriyor. Bu bizim çok işimize yarayacak. Yeni üyeler sakınmanın ne olduğunu bilemeyebilirler. Sakınma oranı mob ların kendisine miss lemesini sağlıyor. Bu yüzden bu stat a çok ihtiyacımız var. Ve yine bu yüzden bu stat a full vereceğiz.
Wis(Akıl Mp çoğaltır)'i en fazla 30'a kadar yükseltin. Kalanını Dex(Yetenek)'e verin. Ama bana kalırsa tümünü Dex(Yetenek)e vermek daha akıllıca olur

Geçelim skill lere vereceğimiz o kadar çok skill var ki.. En büyük derdimiz ise (60 lvla kadar) skill puanı oluyor. Evet hemen skill lere geçelim.

1.En önemli skill healleme. Bunun için 4 seçeneğimiz var:Healing hands instant recovery master recovery ve aurora of life. Ben healing hands i seçtim. Ama seçim sizin. master recovery çok hp dolduruyor ama cast süresi çok uzun ve çok mp harcıyor.Aurora of life toplu heallemek için. cast süresi kısa olduğu için güzel bi skill. Toplu heallemesi zaten çok güzel. lord ghoul warloss nelia gibi alan atan boss larda ihtiyaç oluyor. Ben buna da vermeye karar verdima ama yine seçim sizin tabii ki.

2.Atak skill leri olan light transation flow of darkness ve door of darkness gibi 1 mob a vurmaya yarayan skill lere hiç vermeyin (door of darkness ı ben açmadım çünkü tek tek yerine toplu kesmek daha cazip geliyor bana). Bir de 2 tane alan skill imiz var. mist of darkness ilk alan skill imiz 2.alan skillimiz ise darkness wave. Bunlara çok ihtiyacımız var tabii ki. Soul revival'a çok vermemize gerek yok 1'de kalsın yeter.Chain of light'ı bir alt skill i açmak için kullanacağız.

3.Diğer skill ler: training of mental power mp kullamını azaltıyor. Buna vermeye gerek yok sadece 1'de kalsın. spiritual power da 1 de kalsın. breathing of earth çok güçlü ve çok işimize yarayacak bir skill. Bu da full lenecek. blessing of life ve nature a da verebildiğimiz kadar verelim. prayer heal i güçlendiriyor ama çok değil. Buna verip vermemek sizin elinizde ama bence verin. thorn shield i açmayabilirsiniz ama balance up a ulaşmak için açmanız gerek. thorn trunk da öyle.thorn shield ve thorn trunk1 de kalsın. balance up ı açarsanız o da 1 de kalsın ama bence açmaya gerek yok. Pek işe yaramıyor.

Kısaca Skiller (Bana göre):

Healing Hands: Fulleyin
Light Transation:1
Armor of Light:5
Spiritual Power:1
Soul revival:1
Blessing of Nature:5
Prayer:Fulleyin.
Instant recovery:1
Recovery:Fullleyin.
Master Recovery:1
Blessing of life:Fullleyin.
Aurora of Life:Fullleyin (karara bağlı bu toplu healleme sağlıyo ve cast süresi çok kısa prayer 2 deyken bu skill parti üyelerini healleyip yaklaşıp 1k heal veriyo ama isterseniz 1 de de bırakabilirsiniz.)
Flow of Darkness:1
Thorn Shield:Almayın.
Thorn Trunk:Almayın.
Balance up:Almayın.
Fishing:Almayın.
Cure:1(zaten daha fazla verilemiyor)
Depravity of Soul:Almayın.
Door of Darkness:Almayın.
Curse of leaf:1
Mist of darkness:Fullleyin
Darkness Wawe:Fullleyin.
Breathing of the Earth:Fullleyin.
Chain of light:1
Training of Mental Power:1

Priestlerin 2 alanı var 2 alan yeter mi derseniz evet yeter 3 alana hiç gerek kalmıyo zaten 3. alanımız yok.

Sanırım her şey bu kadar hatalarım olduysa affola. Eleştirilerinizi bekliyorum. Herkese iyi kasılmalar...

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)