Hızlı Konu Açma

Hızlı Konu Açmak için tıklayınız.

Son Mesajlar

Konulardaki Son Mesajlar

Reklam

Forumda Reklam Vermek İçin Bize Ulaşın

PES 2014/15 Sorunlarınız ve Çözümleri.

YaSa22

Fahri Üye
Fahri Üye
PES 14 Kasma Sorunu Çözüm Yolları

Merhaba arkadaşlar, Pes 14 için kasma sorununu nasıl azaltabileceğinizi göstereceğim. Umarım işinize yarar.

Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:

İşletim Sistemi: Win XP 32,Vista,Windows 7
İşlemci: Pentium D 820 2.8 GHz yada Athlon LE-1640
Ekran Kartı: GeForce 510 ya da Radeon HD 5450512 MB
Ram: 1.5 GB
DirectX: DX 9.0
Sabit Disk Alanı: 8.5 GB

Önerilen Sistem Gereksinimleri:

İşletim Sistemi: Win 7 64 Bit
İşlemciCore 2 Duo E7400 2.8 GHz ya da Athlon II X2 255
Ekran Kartı: GeForce GT 440 yada Radeon HD 5550 1024 MB
Ram: 4 GB
DirectX: DX 9.0
Sabit Disk Alanı: 8.5 GB

Bilgisayarınızın kaldırdığından emin olun.Eğer sisteminiz yetmiyorsa oynayamazsınız. Yada settings'den çözünürlüğü ve görüntü kalitesini düşürerek oynayabilirsiniz. Settings dosyası oyununuzun kurulu olduğu yerde bulunur.

[HR][/HR]

Ekran Kartınızı Güncelleyin

Bu videoya izleyerek ekran kartınızın nasıl güncelleyebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
<b style="margin: 0px; padding: 0px; color: rgb(51, 51, 51); text-align: center; background-color: rgb(250, 250, 250);"><b style="margin: 0px; padding: 0px;"><b style="margin: 0px; padding: 0px;"><b style="margin: 0px; padding: 0px;"><span style="margin: 0px; padding: 0px; font-family: Tahoma;"><font size="2" style="margin: 0px; padding: 0px;"><font color="#000000" style="margin: 0px; padding: 0px;">[video=youtube;rni_w2i-tLk]http://www.youtube.com/watch?v=rni_w2i-tLk[/MEDIA]

Game Booster

Game Booster oyununuzdaki kasmaları azda olsa gideren bir program.

Link;

Buradan indirebilirsiniz.

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

[HR][/HR]

CCleaner

CCleaner ile bilgisayarınızdaki gereksiz çerezleri silip bilgisayarınızın performansını arttırabilirsiniz.

Link;

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

Buradan indirebilirsiniz.

CCleaner Kullanımı [ Videolu Anlatım ]

<b style="margin: 0px; padding: 0px; color: rgb(51, 51, 51); text-align: center; background-color: rgb(250, 250, 250);"><b style="margin: 0px; padding: 0px;"><b style="margin: 0px; padding: 0px;"><b style="margin: 0px; padding: 0px;"><span style="margin: 0px; padding: 0px; font-family: Tahoma;"><font size="2" style="margin: 0px; padding: 0px;"><font color="#000000" style="margin: 0px; padding: 0px;"><b style="margin: 0px; padding: 0px; color: rgb(51, 51, 51); font-family: Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif;"><b style="margin: 0px; padding: 0px;"><span style="margin: 0px; padding: 0px; font-family: Tahoma;"><font size="2" style="margin: 0px; padding: 0px;"><font color="#000000" style="margin: 0px; padding: 0px;"><font color="#FF0000" style="margin: 0px; padding: 0px;">[video=youtube;aOhnEBq9LRk]http://www.youtube.com/watch?v=aOhnEBq9LRk[/MEDIA]

PES 14 Intel HD Graphics Serisi Vram Hatası [Çözümü]

UYARI: BU SADECE İNTEL VİDEO KARTINA SAHİPLER İÇİNDİR. ÇİFT EKRAN KARTLILAR İÇİN DEĞİLDİR.

Arkadaşlar herkes vram hatasından yakınıyor. Jenkey dün bir program çıkardı. Böylece bu sorundan kurtuluyorsunuz.

İlk önce dosyamızı indirelim: http://www1.zippyshare.com/v/69789232/file.html

Sonra rardan çıkartacağımız dosyaları oyunun kurulu olduğu yere kopyalıyoruz.

Kopyalama işlemi bitince oyunun kurulu olduğu yerdeki FileLoader dosyasının içine giriyoruz. Burda File loader config adlı uygulamayı YÖNETİCİ OLARAK AÇIYORUZ.

Buradan artık istediğimiz görüntü kalitesini seçiyoruz. Ayarlarımız bitince en altta bulunan save setting butonuna tıklıyoruz ve burdan çıkıyoruz. Oyuna girince vram hatası yine verecektir ama oyunu maksimum vraminiz ile oynadığınızı göreceksiniz

[HR][/HR]

Pes 2014 '' d3dx9_43.dll '' Hatası & Çözümü.

Pes 2014 yükleyen bazı üyelerimiz bu hatayı alabilirler.Bu hata d3dx9_43.dll dosyasının eksik olmasından kaynaklanır.

İndirdiğiniz rar. dosyasından çıkan d3dx9_43.dll dosyasını kopyalayarak C:\Windows\System32 klasörünün içine atınız.

64 Bit İşletim Sistemleri

C:\Windows\SysWOW64 klasörüne de dosyanın bir kopyasını atın.

Eğer sorun hala devam ediyorsa :

Başlata gelerek Çalıştır yazınız. Açılan yere CMD yazın ve enter tuşuna basın. Sonrasında açılan siyah ekrana regvsr32 dxdx9_43.dll yazarak enter tuşuna basarsanız sorununuz çözülmüş olacaktır.

Download ;

Virüs Total ;

[HR][/HR]

Ağırlaşma/Yavaşlama İçin Bir Çözüm!

Evet beyler, bugün forumlarda dolaşırken bir arkadaş kamera açısını değiştirdim , ağırlaşmalar falan gitti demiş. Bende bunun üzerine hiç girmediğim kamera ayarlarına girdim.Özel seçeneğini seçtim.Kamerayı kendime göre , seyircilerden kasma olduğunu düşünerek birazda seyircilerin görünmemesine göre ayarladım ve alttaki Açı'yı seçerken bir şey farkettim. Açıyı azaltıp , çoğalttıkça seyircilerde değişme oluyor. Diğer ayarları yaparken yok mesela.Her neyse Açı 7'lerdeydi.Bende 0'a getirdim ve oyuna devam ettim. Bir de baktım ağırlaşmalar azalmış.Bende kısmen de olsa işe yaradı .Ayrıca bununla birlikte D3DOverrider programını kullanmanızı da öneririm.Katkısı oluyor.Bir deneyin , sonuçlarınızı merakla bekliyorum.

[HR][/HR]

rld.dll Kesin Çözüm

Bazı arkadaşlar rld.dll dosyası ile ilgili sıkıntıları olduğunu söylemişler bende bu konuyu açma gereği duydum.

Bazı antivürüs programları rld.dll dosyasını virüs olarak algılamakta ve silmekte bu yüzden de oyun açılmamakta. (orjinal oyunlarda silinme söz konusu değil)

Çözmenin iki yolu var ancak birinci yol çok uğraş gerektiriyor.

YOL 1: Bilgisayarınızda bulunan antivirüs programını kapatmak ancak her seferinde aç-kapa çok uğraştırır size kalmış orası artık.

YOL 2: İkinci yol ise daha kolay ve tek işlem. Ben Microsoft Security Asistant kullanıyorum ancak diğer virüs programlarıyla bir farkı sanırım yok.

1.İlk olarak oyunu kurarken antivirüs programınızı kapatın ki silmesin zaten yapacağımız işlem ile bir daha hiç silinmeyecek.

2.Ayarlara giriyoruz

3.Oyunun kurulu olduğu alandan rld.dll dosyasını seçiyoruz

4.Ekle butonuna basıyoruz

5.Artık antivirüs programımız bu .dll uzantılı dosyayı virüs olarak algılayıp silmeyecek.Bu işlemi yaptıktan sonra antivirüs programınızı yeniden açabilirsiniz.

[HR][/HR]

Pes 2014/15 d3dx9_43.dll Hatası Çözümü

Her futbol oyununda olduğu gibi yine klasik bir durum. İllaki yüklemede hata olur ve yine var. .Bu hata d3dx9_43.dll dosyasının eksik olmasından dolayı oluşmaktadır.

Çözüm ise basit. Yine bir dll dosyasına ihtiyacımız var. Aşağıda verdiğim dll dosyasını. “d3dx9_43.dll”dosyasını kopyalayarak C:\Windows\System32 klasörünün içine atınız.

64 Bit İşletim Sistemleri için aşağıdaki yoluda takip ediniz.

C:\Windows\SysWOW64 klasörüne de dosyanın bir kopyasını atın.

Her şeyi yaptım yine olmuyor diyorsanız . Başlata-Çalıştır açılan yere CMD yazın ve enter tuşuna basın. Sonrasında açılan siyah ekrana regvsr32 dxdx9_43.dll yazarak enter tuşuna basarsanız keyifle pes 2014/15 oynayamaya başlayabilirsiniz.

ossi51

<marquee><span style="text-shadow: 0px 0px 1px gre
Fahri Üye
Galatasaray
Konu için teşekkürler.

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)