Hızlı Konu Açma

Hızlı Konu Açmak için tıklayınız.

Son Mesajlar

Konulardaki Son Mesajlar

Reklam

Forumda Reklam Vermek İçin Bize Ulaşın

perfect world Nedir

İntifada

Uzman Üye
Uzman Üye
Bursaspor
Katılım
5 Ocak 2014
Mesajlar
1,865
Tepkime puanı
3
Puanları
0
Konum
BURSA
PERFECT WORLD MS
Pangu’nun dünyasını sunar. Tanrı Pangu cenneti, karayı ve bütün canlıları yarattı. Tanrılar nesiller boyu, bu dünyada büyük uygarlıkların kurulmasına önayak oldular. Bu uygarlığın temelindeki kültürel altyapı, harika bir tabiat, mistik yaratıklar ve koskocaman çeşitli hikâyeleri ile oyunculara sunulmuştur.

BÖLGESEL SAVAŞLAR
Oyun alanı, küçük etki bölgelere ayrılmıştır ve bir toprak savaşı sistemi bulunmaktadır. Bu bölgeleri yöneten klanlar, silahlarını, destek şehirlerini ve hatta birçok işyerini kendileri ayni anda oluşturabilirler. Ele geçirdiğiniz bir şehrin; mancınık ve silahlarla güçlendirilmesi, kendi etki bölgelerini genişletmeye çalışan rakip klanlara karsı etkili bir savunma olacaktır.

KARADA, DENİZDE VE HAVADA SAVAŞ
Perfect World’de her karakter ve sınıfın özel yetenekleri; uçmak, yürümek ve yüzmek gibi farklı bölgelerde kullanacağı özellikleri vardır. Sadece uçarak, yürüyerek ya da yüzerek değil, ayrıca doğal yetenekler, özel ekipmanlar, yaratık çağırmak veya binek hayvanları kullanmak gibi özellikleri ile de savaşmak ya da düello yapmak mümkündür. Perfect World’ün yarattığı dünyada; uçan yaratıklar, yüzen şehirler ve gizemli harabeler keşfedilmeyi bekliyor.

YÜKSEK DETAYLI KARAKTER KİŞİSELLEŞTİRME
Oyun; karakterlerinizi bastan ayağa kendi istediğiniz gibi şekillendirmenize olanak sağlıyor. Tüm detaylar; saç sekli - rengi, yüz tipleri “örneğin gözlerin arasındaki mesafe”, kirpiklerin sekli, vücudun sekli, ten rengi, omuz genişliği, kol-bacak kalınlıkları ve diğer her şey basit dokunuşlarla essiz bir kontrol ile ayarlanabilmektedir. Bu sistem sayesinde her karakter diğerlerinden farklı ve benzersiz olmaktadır.

EVCİL HAYVAN SİSTEMİ
Evcil hayvanlar Perfect World’de sadece kukla değillerdir. Oyuncular evcil hayvanlarını eğitebilirler, onlara binebilirler ve ulaşım aracı olarak kullanabilirler.

EŞ TAŞIMA SİSTEMİ
Eşinizi kucağınıza alıp, yorgun savaşçınıza yardım etmeniz, onu savaş alanından emniyetli bir yere taşımanız veya sevdiğinizle birlikte ormanda kırda güzel bir gezi yapabilmeniz mümkün.

ÖN KAYIT ÖDÜLLERİ
Eğer şimdi kayıt olursanız, size özel hediyeler içeren bir ödül paketi kazanacaksınız.
 

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)

Üst