Hızlı Konu Açma

Hızlı Konu Açmak için tıklayınız.

Son Mesajlar

Konulardaki Son Mesajlar

Reklam

Forumda Reklam Vermek İçin Bize Ulaşın

Pc'mde Spy-Trojan Var Yetkililer Yardım !!

Tusunami

Fahri Üye
Fahri Üye
Galatasaray
Web sitesi
www.twitter.com
Beyler Pcmde Acayip Bir Trojan çeşiti Var Nerden Bulaştığını Bilmiyorum Ama Aralarından Biri Tehlikeli İnternetten Kendi Yanına Virüs İndiriyor Yani Benim İznim Olmadan Pcme Virüs iniyor Bunu Nasıl Anladım Derseniz

1 Hafta Önce Win 7 'Den Windows Xpye Geçiş Yaptım Windows 7'nin Grafikleri Çok Olduğu İçin Fazla Ram Yediğini Düşündüm Sonra Xpye Geçince 1-2 Gün Kafam Rahattı Sonra Eski Yedeklerimi Pcye Kurunca Pc Kafayı Yedi

1- Pc'mi Yeni açtığımda Sistem Boştayken İlk 5-6 Dk CPu %100 Sonra Foruma Giriyorum %99 Larda İbreyi Zorluyor Yani

2- İnternetten Video İzleyemiyorum İzlenmiyor Hemen Pc Donuyor Ve 4-5 Dk Donup Kalıyor Sonra Yeniden Kendine Geldiiğinde Chormeyi Kapatıyorum Düzeliyor.

Bana Bulaşan Trojan -Spy 'Ların İsimlerini Yazayım 3 Trojan-Spy Var Trojanmı Yoksa SPY 'mi Bir Fikrim Yok Ama Yazayım

Araştırmalarıma Göre

TR/Attacker.LO

TR/Spy.90152

Bu İkisi Hakkında Bilgi bulamadım Ama

TR/Dropper.Gen

Virüsünün İnternetten Başka Bir Virüsün Bilgisayarıma İnmesini Yardım Ettiğini Öğrendim

Bunlar Hakkında Bir Bilgisi Olan Yetkililerden Yardım İstiyorum gerçekten Pc Başında Rahat Değilim Lütfen Bunlar Hakkında Bir Bilginiz Varsa Yorum Atın Artık bunaldım Pcye Giresim Gelmiyor.

Yorumlarınızı Bekliyorum.

Bilgisayarımın Özelliklerinide Söyleyeyim Sorun olmasın

İşletim Sistemi

Microsoft Windows Xp Professional Versiyon 2008 Service Pack 3

İşlemci

İntel[R] Pentium[R] 4 CPU 3.20 Ghz 3.21 Ghz

Ram

1Gb

Ekran Kartı

GeForce 9500 GT

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)