Hızlı Konu Açma

Hızlı Konu Açmak için tıklayınız.

Son Mesajlar

Konulardaki Son Mesajlar

Reklam

Forumda Reklam Vermek İçin Bize Ulaşın

Pc Gücünü Arttırma (Programsız)

Tusunami

Fahri Üye
Fahri Üye
Galatasaray
Web sitesi
www.twitter.com
Arkadaşlar bilgisayarınızın gücünü arttırmak için piyasada bir çok program var işe yarıyormu yaramıyormu bilmiyorum. Ama biz bilgisayarımızı programsız bir şekilde gücünü arttırıcaz program kullanmamanın bize faydası şu olabilir çogu program viruslu arkadaşlar çok program indirdim hepsi viruslü en iyi yolu programsız halletmek.

Arkadaşlar Bilgisayarıma giriyoruz mausumuz ile sag tıklayıp özellikler diyoruz.

Özellikler dedikden sonra acılan pencerede sag en alt kısımda Performans Bilgileri

ve Araçları'na tıklıyoruz. Acılan pencerede sol üst kısımda seçenkelerimiz var biz ordan güç ayarlarını düzenleye tıklıyalım.Açılan pencerede 2 tane güç planı var biri normal biri yavaş.Arkadaşlar biz bu gücü en yüksek yapıcaz.Bazılarınızda gözükmeye bilir hemen altında ek planları göster yazar onu açalım orda Yüksek performans seçenegi var.Yüksek Performansı seçelim plan ayarlarını degiştire tıklıyalım Ekranı kapat ve Bilgisayarı Uykuya alma ayarlarını hiç bir zaman yapalım ve hemen altında Gelişmiş Güç ayarlarını degiştire tıklayalım uyanırken parola iste seçenegini hayır yapalım ve kaydedelim sonra degişiklikleri kaydet diyelim.Degişiklikleri kaydettikden sonra pc gücünüz en yüksek de oluyor arkadaşlar kesinlikle işe yarıyor.Normal bir bilgisayarınız varsa kesınlıke oneriyorum.

ReisRest

Teşşekkür İsterim

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)