Hızlı Konu Açma

Hızlı Konu Açmak için tıklayınız.

Son Mesajlar

Konulardaki Son Mesajlar

Reklam

Forumda Reklam Vermek İçin Bize Ulaşın

Oyundaki Sorumlar Ve Çözümleri.

ByAffetmez

Fahri Üye
Fahri Üye
Galatasaray
Sorun 1:Oyun içinde çok donmalar oluyor neden/neden sayfalar geç açılıyor?

Çözüm 1:İnternet Hızınız düşük ise ondan kaynaklanmaktadır/Başka Bir site açıksa yada başka sitelerde açıksa oyun haricinde onlardan dolayı donmalar ve sayfaların geç gelmesi meydana gelmektedir./İnternetiniz hızlı olduğu halde donma ve sayfalar geç geliyorsa sistemden dolayıdır.

Sorun 2:Oturum bitti yaziyor/multiden dolayı kilitlendi yaziyor/Hesabım tatil modunda olduğundan oyuna giremiyorum

Çözüm 2:Oturum Bitti Hatasında yapmanız gereken tek şey Cache Ön Belleğini silmektir.
<Bakınız>

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

Multi hesap kullanımından dolayı kilitlenme sebebi ise sistemin aynı bilgisayarda 1 den fazla hesabın kullanılması ve gereğini yerine getirip banlamasıdır bundan daha doğal birşey yoktur
(Eğer Haksız olduğunuzu düşünüyorsanız Support ile görüşünüz)

Hesabım tatil modunda olduğundan oyuna giremiyorum sebebi ise tatil moduna verdiğiniz zamanın dolmadığını ve dolunca oyuna gireceğinizi belirtir ama dolmadığı sürece oyuna girmek gibi bir olay söz konusu değildir bu sarece mükemmel durumlarda söz konusudur(Önemli Durumlarda.Önemli durumlar derken tatil modunda olan bir kişi pre sipariş etmiş ise yada bir sorun olmuşsa o durumlarda hesap açılır.Support bu konu ile ilgilenmektedir forumda konu açmayınız.)

(Oyun içinde Soru yaz'ı kullanırsanız daha mantıklı olur forumdada sağ en alt köşede support'u(destek) kullanınız.)

Sorun 3: Oyun hakkında yeterli bilgiye sahip değilim ne yapmam gerekiyor? (Bu Chat kanalında sorulan soruların cevaplarını bulabilecek bir yardımcı rehbere ihtiyac duymalarını gerektirdiğinden dolayı sorun olarak yazılmıştır)

Çözüm 3: Chat kanalında soru sormadan önce sağ tarafta Yardımcı Rehbere tıklayarak oyun hakkında herşeyi öğrenebilirsiniz ondan sonra chata sorular sorabilirsiniz oraya bakmadan etmeden soru sorunca olan size oluyor yardım edene birşey olmuyor yardımcı rehberi kullanmanız gerekmektedir yoksa size kimse yardım etmez(yardım etmez diye birşey yok zira herkez bir soru sorunca ortalık geriliyor ve yardımcı rehber süs gibi oluyor bu durumdan dolayı sorun haline gelmiştir anlayışlı olmak lazım) chatta mesaj yazacağınıza sağ tarafınızdaki yardımcı rehberi kullanın daha ne diyelim..

Önemli Not : Oyun Hakkında genel bilgi istiyorsanız Kesinlikle yardımcı rehberi kullanmalısınız alternatif o çünkü.

Sorunsal sorunlar ve çözümleri:
1.Push,(üst üste tıklıyarak birden fazla aynı öğeyi çoğaltmak.Günümüzde bug olarak bilinmektedir)Bu Oyun içinde BAZiL'e özel mesaj atarak bildirmeniz gerekmektedir aksi taktirde destekten mesaj atmanız gerekir.
(örneğin Uydu gönderdiniz ama birden 3 tane aynı rakamlı istemeyerek uydular oldu buda çok fazla basarak 3 kere basarak oluşuyor buda bugdur bunu saklamanız mümkün değildir sistem sizi görmektedir)
Pushdan gelen öğeleri harcarsanız sonunuz hüsranla bitebilir.Push'dan gelen öğeleri kullanmayınız.yetkili kişiye mesaj attıktan sonra pushdan gelen öğeyi alacaktır.

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)