Hızlı Konu Açma

Hızlı Konu Açmak için tıklayınız.

Son Mesajlar

Konulardaki Son Mesajlar

Reklam

Forumda Reklam Vermek İçin Bize Ulaşın

Otomatik Saldırı Sistemi

BOMBFACTORY

Uzman Üye
Uzman Üye
Trabzonspor
Merhaba Forum içerisinde bir kaç oyuncumuz üretim hakkında taleplerini ilettiklerini gördük bizde konu hakkında detaylı bir şekilde üretimleri adım adım gerçekleştirerek bir nevi işinizi kolaylaştırmak istedik.

Bugün üretim olarak size Cevher Üreticiliğinin ayrıntılarını ne şekilde geliştiremeniz gerektiği hakkında bilgilendirmede bulunacağız. Umarım size yardımcı olur bu konumuz.

Cevher üreticisi olmamız için öncelikle Madencilik mesleğini yani maden toplama mesleğini öğrenmemiz gerekmektedir.
Bunun için yapmamız gereken başkentimizde bulunan Madencilik ustasına gidiyoruz.

Ustamız bize öğrenmemiz gereken mesleği karşımıza çıkarıyor ve maden toplama yeteneğini öğreniyoruz.
Artık maden toplayabiliriz.

Şimdi Cevher üreticiliği öğrenmemiz gerekiyor bunun içinde yine başkentimizde bulunan cevher ustasına gidip yeteneğimizi öğrenelim.

Artık cevherde üretebiliyoruz.

Örnek Olarak ben size İşlenmemiş Şark Topazını göstereceğim.

Şimdi Hint Cevheri üreticiliğini geliştirmemiz gerekiyor. Bunun için yapmanız gereken işlem yalnızca Hint Cevheri dükkanından öğrenmek veya üretmek istediğiniz parşomeni satın alıp yalnızca üzerine sağ tıklayıp üreteceğiniz taşın yeteneğine sahip olmamız gerekiyor.

Evet Artık İşlenmemiş Şark Topazı (Güç Puanları +18) Üretebiliyoruz.

Fakat üretimi gerçekleştirebilmemiz için bir kaç malzeme istiyor

İşlenmemiş Şark Topazını üretebilmemiz için bizden 9 adet İşlenmemiş Cevher ve 1 adet İşlenmemiş Cevher Parşomeni istemektedir.

Bu malzemeleri toplayabilmemiz için Madencilik Ustası bize yardımcı oluyor. Madenci ustası bize üretim yapabilmemiz için malzemeleri nerden bulacağımızı kısa bir şekilde anlatmıştır.

İşlenmemiş Cevheri toplayabilmemiz için Hannan Nehri Ovasına gidiyoruz.

Hannan Nehri Ovasının belirli noktalarında İşlenmemiş Cevher topluyoruz.

İşlenmemiş Cevher Parşomeni için ise Genel Tüccardan istenilen parşomeni alıyoruz ve üretim için istenilen malzemeleri toplamış oluyoruz.

Şimdi yapmamız gereken ise yalnızca Hint Cevheri üretim penceresini açarak üreteceğimiz formülün üzerine tıklayarak üret butonuna basacağız.

Artık cevher üretmeyi öğrendik. Her ürettiğimiz malzeme bize bir üst seviyeye geçebilmemiz için üretim tecrübesi vermektedir.

Örnek : İşlenmemiş Şark Topazını ürettiğimizde bize 9 yetenek puanı vermektedir ve bir üst seviyeye geçebilmek için İşlenmemiş Şark Topazından 17 Adet üretmemiz gerekmektedir.
Yeterli seviyeye ulaştığımızda ise Hint Cevheri Ustasına giderek yeteneğimizi 2. seviyeye geçirebiliriz.

Teşekkürler İyi forumlar.

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)