Hızlı Konu Açma

Hızlı Konu Açmak için tıklayınız.

Son Mesajlar

Konulardaki Son Mesajlar

Reklam

Forumda Reklam Vermek İçin Bize Ulaşın

Nasıl Oyun Oynanır

BOMBFACTORY

Uzman Üye
Uzman Üye
Trabzonspor
Katılım
5 Ocak 2014
Mesajlar
3,333
Tepkime puanı
3
Puanları
0
Hız Desteği, Need for Speed World'de kullandığımız virtüel bir para birimidir. Onu, oyunda farklı öğeler satın almakta kullanabilirsiniz. Bunlardan bazıları özelken ve yalnızca Hız Desteği ile satın alınabilirken (örneğin yükselticiler) diğerleri oyun içi nakit kullanılarak satın alınabilir.
Eğer yeterince oyun içi Nakit kazanana kadar beklemek istemiyorsanız, oyundaki öğeleri anında satın almak için Hız Desteğini kullanabilirsiniz.


Hız Desteği oyun içinde gördüğünüz pek çok öğeyi satın almakta kullanılabilir. Öğelerin çoğu oyunun içinden ya da World.NeedforSpeed.com üstünden satın alınabilir.


  • Powerups – Bütün Powerups değer paketleri desteleri olarak satıştadır
  • Yükselticiler – her yarıştan sonra Seviyenizi ve Oyun İçi Nakitinizi artırmanın harika bir yolu
  • Web Anlaşmaları – oyundaki en iyi değer destesi koleksiyonu – yalnızca web
  • Araba Satışı – Sonsuza kadar sahip olmak için arabaları Hız Desteği ile satın alın
  • Kiralık Arabalar – Satın almadan önce birkaç günlüğüne denemek için arabaları test sürüşüne çıkarın
Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

. Hız Desteği almadan önce giriş yapmanız gerekecek. Eğer bir Need for Speed hesabınız yoksa

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

bir tane oluşturabilirsiniz.

Giriş yaptıktan sonra satın alabileceğiniz bir miktar yelpazesi bulacaksınız. İstediğiniz miktarı kutusuna tıklayarak seçin ve sonra Kontrol sayfasının yüklenmesini bekleyin. Ödeme detaylarınızı girerken bir sonraki sefer Hız Desteği satın almanın daha hızlı olması için onları Tercih Edilen Ödeme Yöntemi olarak belirleme şansınız var. İşlemi Tamamla üstüne tıkladıktan sonra işlem tamamlanır ve EA'dan satın alımı onaylayan bir eposta alırsınız. Hız Desteği anında kullanılabilir olmalıdır. Bunu ana World.NeedforSpeed sayfasına giderek ve Hız Desteği hesabınızı görebileceğiniz sol üst köşeye bakarak kolayca kontrol edebilirsiniz. Miktarın yanında doğrudan Hız Desteği satın alım sayfasına gitmek için kullanabileceğiniz küçük bir Artı işareti göreceksiniz.


Hız Desteği satın almak için çeşitli ödeme yöntemleri kullanabilirsiniz. Bunlar ülkeden ülkeye değişir ancak en azından Kredi Kartı ve Paypal kullanabilirsiniz. Bazı ülkelerde mobil telefon faturanızı kullanarak ödeme yapabilirsiniz - bu seçeneklerde SMS Ödemesi olarak geçer.
ABD müşterileri için; herhangi bir dükkandan EA Oyun Kartı alabilir ve onu daha sonra web sitemizden Hız Desteğine çevirebilirsiniz. Kartlar şu noktalarda bulunabilir: Blockbuster, Target, Walmart, ToysRus, Best Buy, GameStop, 7/11 ve Safeway.Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun
Sayı Tuşları
1Powerup 1
2Powerup 2
3Powerup 3
4Powerup 4
Yön Tuşları
YukarıHızlan
AşağıFren/Geri Vites
SolSola yönel
SağSağa Yönel
+Yardım Aleti
GeriArabayı Sıfırla
Sayı Klavyesi
2Powerup 4
4Powerup 2
6Powerup 3
8Powerup 1

Harf Tuşları
WHızlan
EGeriye Bak
UProfil Aleti
OArkadaş Listesi
[Çok oyunculu
]Tek Oyunculu
\Yarış Aletini Açın
ASola Dön
SFren/Geri Vites
DSağa Dön
HBarınak
EnterSohbete Odaklan
CKamera Açısı
NHaberler
MWorld Haritası
BoşlukEl Freni
TBas Konuş sesli sohbet
LPolis ışıklarını yak
Ekranı YazdırEkran Görüntüsü Al


World Haritasını görmek için 'M'ye basın (ve sonra onu saklamak için tekrar 'M'ye basın). Harita açıldığında onu genişletmek ya da daraltmak için üstüne tıklayarak sağ alt köşeye sürükleyebilirsiniz. Daha fazla detay için yakınlaşmakta farenizin tekerini kullanabilirsiniz.
Etkinlikler haritada o bölgede hangi etkinlik türünün kullanılabilir olduğunu belirten bir ikonla belirir. Etkinlik hakkında daha fazla bilgi için imleci etkinlik ikonu üstüne sürükleyin ya da ikonu tıklayarak iki seçenekli bir menü açın: Işınlan ya da Etkinliğe Katıl.

Harita üstünde diğer oyuncular Turuncu ile gösterilirken, arkadaşlar Mavi ile gösterilir.
Halihazırda Need for Speed World'de her biri Serbest Dolaşımda farklı bir ikonla gösterilen beş farklı Etkinlik tipi vardır. Herhangi bir ikona arabanızı sürmek ve diyalogdaki bir seçeneği işaretlemek yoluyla etkinliğe girebilirsiniz.
 

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)

Üst