Hızlı Konu Açma

Hızlı Konu Açmak için tıklayınız.

Son Mesajlar

Konulardaki Son Mesajlar

Reklam

Forumda Reklam Vermek İçin Bize Ulaşın

Metin2Mod Levelbot - EXP Hilesi 11.03.2020 Güncel

cavittekin

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
rar şifresi :

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

indirme linki :

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

Metin2Mod Levelbot - EXP Hilesi 11.03.2020 Güncel

Hile Sorunsuz Çalışmaktadır

Hile Kullanımı

1

TR Metin2Mod Launcher Hilesi Kullanımı
2 Aşağıdaki linklerden hileyi indiriyoruz.
3 Masaüstüne çıkan Metin2Mod_11.03.2020.rar dosyasına giriyoruz.
4 Metin2Mod_11.03.2020 adlı klasöre giriyoruz.
5 Tüm dosyaları kopyalayıp

içine atıyoruz.
6 Metin2Mod_Launch.exe yi yönetici olarak çalıştırıyoruz.
7 Start Mod a bastıktan sonra yama açılacaktır.
8 Daha sonra oyunu başlat diyoruz ve oyuna giriyoruz.
9 Ayarlar kısmından Süper 7x Damage özeliğini aktif edin. (YENİ!)

Herhangi bir işlem yapmadan 7x aktif olacaktır. Durduğunuz yerden otomatik ataklar yapacaktır.
Gerekli ayarlamaları kendinize göre yapın.
Ve hilemiz ile bol bol exp kasıyoruz.​
-

Not: Arkadaşlar bu tür programlar kimliği belirsiz sitelerden alınmaktadır. Bilgisayarınızda oluşabilecek sorundan kesinlikle sorumlu olan dosyayı indirip kurandır bunu kabul ediyorsanız kurun. Ben indirdim deneme amaçlı virüs tarama programı virüs buldu sanırım hile olduğundan dolayı çünkü virüs tarama programını kapatıp çalıştırdığımda hile çalıştı. hile gayet sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır. Bilgilendirme amaçlı yüklenmiştir. İnsanları hileye yöneltmek adına yüklenmemiştir. Hileli değilde emeğinizle oynasanız daha iyi olacağını düşünüyorum. iyi oyunlar

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)