Hızlı Konu Açma

Hızlı Konu Açmak için tıklayınız.

Son Mesajlar

Konulardaki Son Mesajlar

Reklam

Forumda Reklam Vermek İçin Bize Ulaşın

Metin2 Yang Nasıl Alınır ?

BOMBFACTORY

Uzman Üye
Uzman Üye
Trabzonspor
Herkese Merhaba,

Sizlere nasıl 'Metin2 Yang' alınır onu öğreticegim. öncelikle

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

adresinden 'eliteturks' adresini aratıyoruz.

daha sonra önümüze çıkan adres yani

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

adresine tıklıyoruz.

daha sonra size gösterdigim ok işati gibi 'ÜYE OL' Yazısına tıklıyoruz.

daha sonra çıkan sayfada bilgilerinizi eksiksiz dolduruyorsunuz.

daha sonra anasayfadan 'Bakiye Yükle' yazısına tıklıyoruz.

daha sonra çıkan sayfada ödeme yapma yönetemleri mevcut banka ile ödeme, kredi kartı ile ödeme, mobil ile ödeme yapma seçenekleri mevcut kendiniz nasıl kolay geliyorsa size nasıl uyuyorsa ödemenizi yapıp yine 'Bakiye Yükle' Seçeneginden ödemenizi onaylatıyorsunuz.

daha sonra sipariş vermeden önce Teslimat yerini şeklini sipariş vermeden önce canlı destekten öğrenin, ben sizin yerinize öğrendim buyrun

daha sonra

anasayfasına tekrar gelip metin2 resmine geliyorsunuz ztn fare ile oraya geldiginizde şöyle bir bölüm açılıyor.

burdan yang yazan yere tıklıyoruz.

daha sonra açılan sayfada sizin oynadıgınız serveri seçiyorsunuz ben örnek olarak 'Altay' serverini seçtim, ve ardından detay bölümüne tıklayın.

daha sonra kendinize göre doldurun karekter adınız ws kaç adet alıcaksanız, daha sonra siparişinizi verin, ve gösterdigim şekilde ch3 kırmızı köy 1.köy köy gardiyanında pazar kurun.

Beni dinlediginiz için teşekkür ederim

NOT : Adet Bölümünde 1 Adet 1M Şeklindedir.

Harun

Üye
Beşiktaş
Kayıtlı Üye
teşekkürler

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)