Hızlı Konu Açma

Hızlı Konu Açmak için tıklayınız.

Son Mesajlar

Konulardaki Son Mesajlar

Reklam

Forumda Reklam Vermek İçin Bize Ulaşın

Metin2 Sağlam Para Kasma Yolları ..

BOMBFACTORY

Uzman Üye
Uzman Üye
Trabzonspor
Öncelikle merhaba arkadaslar ben Mehmetcik serverinda oynuyorum ve fiyatarı ona göre vereceğim.
Arkadaşlar biliyorsunuz hilesizde para kasılabilir ama hileyle daha iyi para kasılır.Bu konu tamamiyen Tgame123 yapımıdır lütfen alıntı yapcaklar belirtsin.

TAKTİK1)
Arkadaşlar Bilinki 20-28 level için en iyi para kasma yolu madalyon düşürmedir.Çünkü metin2 oyuncuları atlarını geliştiriyorlarsa atları 21 level olana kadar madalyon kullanmaları gerekiyor bunun için lk başta maymun zindanina gidiyoruz m2bob'u açıyoruz güncel sürümlerini bu siteden indirebilirisiniz

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

(Bu bir reklam değildir sitede sadece üye alıp hack'i indiriyoruz) eğer güçlü beden savaşciysaniz işiniz daha kolay. 2. envanterin en alt kısımlarına 6 kırmızı 3 mavi pot koyuyoruz.Çünkü m2bob'da shopbot da var adalyonları koymamız cok daha kolay olcak. Pc'nizi 2 gün açık bıraktığınızda yaklasık 60 tane madalyon düşürdüğünüzü düşünelim (Eğer hırsızın eldivenini alırsanız 80 90 tane düşürürsünüz) Mehmetcik serverinda tane en düşük 90k en pahalı 120k ben genellıkle 110k ya koyuyorum 60x110=6m600k gibi bi para yapıyoruz maymunlardan düşen itemleri marketciye satsak maymunlardan düşen parayı hesaplasak yaklaşık 7m gibi sağlam bi para yaparız

Taktik2)
Arkadaslar öncelikle söyliyim dolunay düşürmeklede Kdp düşürmekte hiçbir işimize yaramaz. Çünkü zaten KDP yi savascı zihinseller kullanıyor onlarda +9 arıyordur kdp yi +9 a basmak ayrı bir masraf dolunayda aynı şekilde herkez +7 veya +9 dolunay ara becerili veya ortalamalı si onu düşürceksinizde +9 a bascaksınızda hiç uğraşılmaz.Bu yüzden paramızı hiç böyle şeylere harcamalayım

Taktik3)
Balıkçılık 30 leveldan sonra çok işimize yarar. M2bob'da balık botu'da var şimdi bi kere tüm balıkları aç yani bazı balıklara sağ tıkladığınızda istridye falan çıkıyorya dediğim o işte. İstiridye çıktığında sakın sağ tıklamayın inci çıkmayabilir. onun için istridyeyi 700k dan satıyoruz.Diğer balıkları 30-50k arası saç boyalarınıda 15k ya satıyoruz

Taktik4)
45 levele ulaştığınızda sağlam item yapın mesela ben şuan 48 level bedenselim üstümde +8 dolunay 31 ortalamalı +4 taşlı +8 ejderha +6 SYK +9 abonoz kupe +9 gümüş bilezik +3 2000 hp veren ayakkabı +4 46 levellık 1500 hp veren kolye bana gore gayet sağlam dolunayıda zaten + basmayı planlıyorum 45 levelda +45 kişiler buluyoruz bunların içinde yüksek levellar olursa daha iyi olur şimdi grup arkadaslarınızla hep slot kesın hatta bastan dıyın ben nereye gıdersem sizde oraya gidin ben nereye dalarsam sizde oraya dalın gibisinden hem kulede para yapabılırsınız hemde demirci de itemlerinizi + basabilirsiniz.

Taktik5)
Şimdi bu taktik +55 ler için birkere siz sağlamsanız gidin Yongbi çölünün ortalarını hep metin kesin sürekli metin kesin 2 metin kestiğinide ch değiştirin aynısını Vadidede yapın genelikle yüksek level itemler ve önnemli bk lar düşer harika para kasarsınız.

Taktik6)
+60 sanız

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

Kat bileti alın ve 75 e kadar orda kasın tavsiyem şaman kasın evlenin size bi yüzük gelcek birbirinizin yanına ışınlanbilceksiniz asıl charımızın potu bittimi zindandan çıkar pot alıp ışınlanırız. zindanda hep +60 itemler düşer. bunları pazar acıp satamayız çunku kımse ılgılenmez o yuzden marketciye satarız en az 80k eder canavarlardan düşen paryıda hesaba katsak zaten 60 leveldan 75 e kadar fazla bi para harcamayız. Yok illa ben su perisi falan yapcam celik yapcam derseniz yapın yine paranız kalır

Benden bu kadar beğendiyseniz veya işinize yaradıysa teşekkür etmeyi unutmayın

İyi Forumlar :D
asdas5151

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)