Hızlı Konu Açma

Hızlı Konu Açmak için tıklayınız.

Son Mesajlar

Konulardaki Son Mesajlar

Reklam

Forumda Reklam Vermek İçin Bize Ulaşın

Metin2 3D Graphisc sorunu klavuz şeklinde anlatım…

BOMBFACTORY

Uzman Üye
Uzman Üye
Trabzonspor
Arkadaşlar bu sorun ile ilgili çok konu açılmış, Bende de vardı bu sorun. Ben bu sorunu çözdüm sizede katkıda bulunayım dedim.
Öncelikle sorunumuzu anlamak için başlat > ayarlar > denetim masası > performans ve bakım > sistem e giriyoruz…
Sisteme girdikten üst kısımda donanım seçeneğini seçiyoruz. Karşımıza gelen kısımda aygıt yöneticisine tıklıyor ve açıyoruz…
Aygıt yöneticisini açtıktan sonra Ekran bağdaştırıcıları adlı bir seçenek var. Onun seçeneklerine bakıyoruz. Eğer seçeneklerdeki resimlerde ünlem işareti gibi bir işaret varsa driveriniz yüklü değildir. Bu sorunu yapmak için ekran bağdaştırıcısının birincisini açıyoruz ve çıkan pencerinin üst seçeneklerinden Sürücü seçeneğini seçiyoruz. Çıkan yerde kaldır diye bir yazı var. Ona tıklıyoruz…
Daha sonra ekran bağdaştırıcıları seçenğine geliyoruz ve sağ tıklıyoruz. Donanım değişikliklerini tara diyoruz ve pc nin donanımı bulmasını bekliyoruz. Donanımı bulduktan sonra donanımın driverini bulup seçiyoruz ve yüklüyoruz. Driverlari önceden bir yere indirip kaydetmeniz güzel olur. Aksi takdirde misrosoft un kendi sitesine girerek indirmeniz gerekir. Yaptığımız bu olayların aynısını ekran bağdaştırıcıları seçeneğindeki diğer aygıtlar içinde yapıyoruz ve sorunumuz ortadan kalkıyor…
Umarım güzel bir klavuz olmuştur. Bildiklerimi size aktarmaya çalıştım. İşinize yarayacağınızı düşünüyorum…

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)