Hızlı Konu Açma

Hızlı Konu Açmak için tıklayınız.

Son Mesajlar

Konulardaki Son Mesajlar

Reklam

Forumda Reklam Vermek İçin Bize Ulaşın

Merhabalar :)

FantoiNe

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
İsim: Ali
Soy İsim: Abacı
Nerelisin: Antalya
Forumu Nasıl Buldunuz: Googleden

Herkese merhabalar arkadaşlar,hayatmmo formunda kalıcı olmaya geldim ve sürekli bu forum için çalışıcağım beraberliğimiz daim olsun

İntifada

Uzman Üye
Uzman Üye
Bursaspor
İsim: Ali
Soy İsim: Abacı
Nerelisin: Antalya
Forumu Nasıl Buldunuz: Googleden

Herkese merhabalar arkadaşlar,hayatmmo formunda kalıcı olmaya geldim ve sürekli bu forum için çalışıcağım beraberliğimiz daim olsun
Tamam yalan söylüyosun da bari destekli söyle aşşağıdaki konuda karnemde zayıf olmadığı için mutluyum yazmışsın e okulda 11. sınıf yazıyo sen burda 22 yaşındayım diyosun.

Bende 22 yaşındayım ve lise hayatım 4 sene önce bitti. Biraz gerçekçi olun. geç yazımdım diceksin de arkadaş bi insan 4 sene geç yazılabilirmi okula...

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

Moderatör tarafında düzenlendi:

Kanatayak

Fahri Üye
Fahri Üye
Tamam yalan söylüyosun da bari destekli söyle aşşağıdaki konuda karnemde zayıf olmadığı için mutluyum yazmışsın e okulda 11. sınıf yazıyo sen burda 22 yaşındayım diyosun.

Bende 22 yaşındayım ve lise hayatım 4 sene önce bitti. Biraz gerçekçi olun. geç yazımdım diceksin de arkadaş bi insan 4 sene geç yazılabilirmi okula...

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

Güzel tespit :)

Mirliva

<marquee> <b> <font face="Book Antiqua" size="2" c
Fahri Üye
Hoşgeldiniz.

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)