Hızlı Konu Açma

Hızlı Konu Açmak için tıklayınız.

Son Mesajlar

Konulardaki Son Mesajlar

Reklam

Forumda Reklam Vermek İçin Bize Ulaşın

paylasdur

Üye
Kayıtlı Üye
Katılım
11 Ocak 2020
Mesajlar
21
Tepkime puanı
1
Puanları
43
Yaş
27
Maraş Haber olarak Orta Doğu'da milli ve manevi değerlerini gözeterek medya sektöründe Türk toplumuna katkıda bulunuyor, dijital yayın alanlarında öncü kuruluş olmayı hedefliyoruz. Yayına başladığımız günden itibaren araştırıyor, gelişiyor ve doğru bilgiler için çalışıyoruz. Ana akım medya gruplarının yapmış oldukları tekrarlardan kaçınarak sizinle her yeni gelişmeyi en kısa sürede paylaşarak bilgiye kolay erişim sağlamanız için elimizden geleni yapıyoruz. Değerli bir görev olan gazeteciliği çıkarlarımıza göre yapmıyor, çalışmalarımızda hukukun genel kurallarına uyuyoruz.

Maraş Haber, her türlü yeniliğe açık bir şekilde, tarafsız yapısıyla dünyada ve ülkemizde olayları kişi/kişilerden bağımsız bir şekilde yorumlayabilen bir medya kuruluşudur. Son Dakika Maraş haberlerini kurduğumuz internet gazetesinde ana akım medyaya meydan okuyarak en kısa sürede güncel bilgilerle yayınlıyor ve yayınlamaya devam etmeyi hedefliyoruz.


Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

kaliteli bir yayın hayatı için doğru, tarafsız, olayları doğru ve kısa özet şeklinde toplumu bilgilendirmek amaçlı içerik üreten, bilgilendirirken de öğretmeyi hedefleyerek bu konuda içerik geliştiren bir internet gazetesidir. Maraş Haber'in diğer medya gruplarından farkı insana ve çevreye saygı duyan, doğruyu, ilkeleri ve hukuku benimseyerek kabul eden hiçbir kişi/kuruluşa bağımlı davranmadan tarafsız yayın yapmasıdır. Bu yayın politikası ile değerli takipçilerinin fikirlerini göz önünde bulundurarak kendisini geliştiriyor, geliştirirken de yenilikçi fikir üretiyor.

Arkeolojik çalışmalarda elde edilen veriler ışığında, Doğu Roma İmparatorluğu Dönemi'nin sonuna kadar tarihte farklı isimlerle ve günümüzde Kurtuluş Savaşı'ndan sonra İstiklal Madalyası ile ödüllendirilip Kahramanmaraş olarak adlandırılan Maraş'ımızda

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

haberlerini size ulaştırmak için yenilikçi anlayışımız ile çalışıyoruz. Haberler değerli takipçilerimize ulaştırılmadan önce birçok kez kontrol ediliyor ve yanlış bilgiden arındırılıyor.

Günümüzde güncel, tarafsız, kişi/kuruluşlara bağlı olmayan, ülkemizi ve dünyayı iyi tanıyan, yorumlayan ve medya sektörüne katkı sağlayabilen bir internet gazetesi bulmak oldukça zordur. Son Dakika Maraş haberlerini takip etmek, dünyada ve ülkemizde yaşanan olayları güncel ve doğru bir şekilde öğrenmek, döviz kurlarını güncel olarak takip etmek, tarafsız, özgün olarak yazılmış tüm bilgi ve haberlere ulaşmak için Maraş Haber'i takip edebilirsiniz.
 

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)

Üst