Hızlı Konu Açma

Hızlı Konu Açmak için tıklayınız.

Son Mesajlar

Konulardaki Son Mesajlar

Reklam

Forumda Reklam Vermek İçin Bize Ulaşın

M3HM3T | Oyun İçi Efsun Kontrol Sistemi

M3HM3T

Fahri Üye
Fahri Üye
Galatasaray
Web sitesi
www.facebook.com

Merhaba , arkadaşlar bu konumda sistelere oyun için efsun kontrol sisteminin nasıl serverinize ekleniceğini anlatıcam. İnşallah işinize yarar.

Üstteki resimde gördüğümüz Gibi "
C " tuşuna basarak karakter pencerisini açalım sonra en son kısımdaki " Bonus " kısmına tıklarsak penceremiz açılmış olucaktır .

Peki Bu Sistemin Bize Faydası Ne ?

Faydası Şudur Bu sistem Sizin Üsttünüzdeki Efsunları tek tek toplayarak üstünüzdeki toplam efsun oranını hesaplamanızı kolaylaştırır bu sistemde toplama yapmazsınız direk "
Bonus " pencerisinden üstünüzde bulunan toplam efsunu görebilirsiniz .

Kurulum

Adım 1 : locale_tr açılır.
Adım 2 : locale/tr/ui Klasörüne Girilir.
Adım 3 : inventorywindow.py Dosyası Atılır Taşı Ve Değiştir Yapılır
Adım 4 : locale_tr kapatılır pack klasörüne atılır
Adım 5 : root Açılır rar İçindeki Root Klasörüne Girilir İçerisindeki Dosya Atılır
Adım 6 : Pack kapatılır oyuna girilir.

Yukarıdaki kurulum adımlarını yapmadan önce aşşağıda belirttiğim dosyaları indiriniz.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Yardımım dokunduysa ne mutlu bana.
"Hayatmmo | M3HM3T"

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)